Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesskab Sort eg 35 x 37,5 x 100 cm Konstrueret træ

BoligcenterBadeværelsesmøbelsætEAN: 8721288900746
Pris fra 579 krtil 609 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (5% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 551,98 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Badeværelsesskab Sort eg 35 x 37,5 x 100 cm Konstrueret træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 579 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Badeværelsesskab Sort eg 35 x 37,5 x 100 cm Konstrueret træ
-24%579 kr
Før 758 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesskab Sort eg 35 x 37,5 x 100 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette industrielle badeværelses opbevaringsskab blander praktisk funktionalitet med den trendy loftsstemning. Bygget solidt med konstrueret træ og stålramme, hvilket gør det til et fedt sted for dine essentielle ting og dekoration, samtidig med at det ser pænt og stilfuldt ud, lidt som noget fra et cool gammelt lager. Materialer: Skabet er lavet af solidt konstrueret træ, hvilket gør det stærkt og holdbart. Stålrammen giver ekstra stabilitet, så du får den støtte, du har brug for. De rå materialer fremhæver den industrielle stil, så det virkelig skiller sig ud i ethvert badeværelse.Inkluderede komponenter: Der er masser af opbevaring bag døre, så dine toiletartikler og personlige sager er ude af syne. Døre holder alt pænt og organiseret, og de er super nemme at bruge. Dette smarte design hjælper dig med at holde badeværelset fri for rod.Funktioner / Design: Designet til urban stil hjem, har skabet rå materialer og robuste teksturer. Dets rektangulære form og metal detaljer passer perfekt ind i rum, der omfavner den trendy urban vibe, mens det stadig er praktisk og stilrent.Anbefalede anvendelser: Bedst til badeværelser, dette skab er lavet til hjem med lidt plads. Dets design og funktionalitet fungerer fantastisk for unge byboere, minimalister og alle der elsker en god blanding af form og funktion.Pasning & Vedligeholdelse: At holde det pænt er nemt - tør det bare af med en fugtig klud og undgå hårde kemikalier. Følg plejeinstruktionerne, så hylderne forbliver i topform, så det er både nyttigt og flot. Farve: Sort egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 35 x 37.5 x 99 CM (L x B x H)Rigelig opbevaringLågerRammemateriale: StålMed dørIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x BadeværelsesskabAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 20.5g
EAN: 8721288900746
Varenr.: 1749796
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Badeværelsesskab Sort eg 35 x 37,5 x 100 cm Konstrueret træ
-23%600 kr
Før 778 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesskab Sort eg 35 x 37,5 x 100 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Størrelse: 35 x 37.5 x 100 cm
Vægt: 20.5g
EAN: 8721288900746
Varenr.: 1749796
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Badeværelsesskab Sort eg 35 x 37,5 x 100 cm Konstrueret træ
-23%600 kr
Før 778 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesskab Sort eg 35 x 37,5 x 100 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Størrelse: 35 x 37.5 x 100 cm
Vægt: 20.5g
EAN: 8721288900746
Varenr.: 1749796
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesmøbel sæt med hylde Sort eg 35 x 37,5 x 100 cm
609 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesskab Sort eg 35 x 37,5 x 100 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesskab Sort eg 35 x 37,5 x 100 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK579 kr579 krKøb
2Livera DK600 kr669 krKøb
3Vivas DK600 kr669 krKøb
4DesignShoppen609 kr609 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesskab Sort eg 35 x 37,5 x 100 cm Konstrueret træ

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesskab Sort eg 35 x 37,5 x 100 cm Konstrueret træ i 170 dage. Laveste pris i perioden er 495 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 629 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 575 kr.

Den nuværende pris på 579 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Badeværelsesskab Sort eg 35 x 37,5 x 100 cm Konstrueret træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Badeværelsesskab Sort eg 35 x 37,5 x 100 cm Konstrueret træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026579 kr30,18 kr (5%)
4. maj 2026609,18 kr19,82 kr (3%)
16. apr. 2026629 kr24,11 kr (4%)
14. apr. 2026604,89 kr14,89 kr (3%)
6. apr. 2026590 kr1 kr (0%)
29. mar. 2026591 kr30,44 kr (5%)
28. mar. 2026560,56 kr68,44 kr (11%)
26. mar. 2026629 kr77 kr (14%)
25. mar. 2026552 kr
21. mar. 2026551,98 kr4,02 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret