Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesskab med skuffe 41 x 38.5 x 48 cm Konstrueret træ

BoligcenterBadeværelsesmøbelsætEAN: 8721288734181
Pris fra 399 krtil 420 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 21 kr (5% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 373 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Badeværelsesskab med skuffe 41 x 38.5 x 48 cm Konstrueret træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 399 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Badeværelsesskab med skuffe 41 x 38.5 x 48 cm Konstrueret træ
-31%399 kr
Før 577 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesskab med skuffe 41 x 38.5 x 48 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette slanke, modulære badeværelsesskab smelter let sammen med moderne rum og tilbyder opbevaring og stil i et enkelt, kompakt design. Perfekt til bylejligheder eller moderne hjem, det komplementerer rene linjer og minimal ornamentik, hvilket forbedrer badeværelsets funktionalitet. Moderne stil: Dette badeværelsesskab indkapsler enkelhed og funktionalitet, med rene linjer der sømløst integreres med forskellige indretningsstile. Dets understated elegance gør det ideelt til at skabe et stilrent, poleret badeværelseslook.Rektangulær form: Skabets rektangulære design optimerer pladsen, hvilket gør det velegnet til badeværelser af enhver størrelse. Dets strømlinede form muliggør nem opsætning og brug i forskellige layouts, hvilket giver alsidighed til boligejeren.Holdbare materialer: Lavet af konstrueret træ, har dette skab modstandsdygtighed overfor fugt, hvilket gør det til et solidt valg til fugtige omgivelser. Dets stærke konstruktion sikrer langvarig brug, hvilket giver værdi og pålidelighed over tid.Tilstrækkelig opbevaring: Ved at inkorporere forskellige opbevaringsmuligheder hjælper dette skab med at organisere badeværelsesnødvendigheder effektivt og opretholder et ryddeligt, clutterfrit miljø. Dets rummelige skuffer og hylder giver rigelig plads til toiletartikler og mere.Nem pleje: Hold skabets gode stand ved blot at tørre overfladerne af med en fugtig klud. Denne problemfrie vedligeholdelse holder det friskt og sikrer dets holdbarhed, hvilket gør det til en praktisk funktion for travle husstande. Materiale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 41 x 38.5 x 48 CM (L x B x H)Vægt: 13.1 kgSlidstærkOpbevaringMed skuffeRammemateriale: Konstrueret træIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x BadeværelsesskabAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 14.6g
EAN: 8721288734181
Varenr.: 1716898
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesmøbel sæt med skuffe Sort 41 x 38,5 x 48 cm
-15%418,99 kr
Før 495 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt med skuffe Sort 41 x 38,5 x 48 cm billede

Produktinformation

Dette badeværelsesmøbel sæt i konstrueret træ giver en moderne løsning til opbevaring og organisering. Det slanke, minimalistiske design går godt med alle badeværelsesindretninger og tilbyder samtidig praktisk brug. Sættet har en elegant brun finish, der...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Møbelsæt til badeværelse
EAN: 8721288734181
Varenr.: 9916407513417
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Badeværelsesskab med skuffe 41 x 38.5 x 48 cm Konstrueret træ
-30%420 kr
Før 597 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesskab med skuffe 41 x 38.5 x 48 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Størrelse: 41 x 38.5 x 48 cm
Vægt: 14.6g
EAN: 8721288734181
Varenr.: 1716898
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Badeværelsesskab med skuffe 41 x 38.5 x 48 cm Konstrueret træ
-30%420 kr
Før 597 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesskab med skuffe 41 x 38.5 x 48 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesskab med skuffe 41 x 38.5 x 48 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK399 kr399 krKøb
2DesignShoppen418,99 kr418,99 krKøb
3Livera DK420 kr489 krKøb
4Vivas DK420 kr489 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesskab med skuffe 41 x 38.5 x 48 cm Konstrueret træ

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesskab med skuffe 41 x 38.5 x 48 cm Konstrueret træ i 174 dage. Laveste pris i perioden er 351 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 459 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 408 kr.

Den nuværende pris på 399 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Badeværelsesskab med skuffe 41 x 38.5 x 48 cm Konstrueret træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Badeværelsesskab med skuffe 41 x 38.5 x 48 cm Konstrueret træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026399 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026400 kr59 kr (13%)
18. apr. 2026459 kr59 kr (15%)
17. apr. 2026400 kr59 kr (13%)
16. apr. 2026459 kr59 kr (15%)
6. apr. 2026400 kr5 kr (1%)
1. apr. 2026405 kr
30. mar. 2026404,69 kr12,69 kr (3%)
29. mar. 2026392 kr
28. mar. 2026391,82 kr67,18 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret