Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesmøbel sæt Grå 41 x 38,5 x 48 cm Samlet træ og metal

BoligcenterBadeværelsesmøbelsætEAN: 8721288734136
Pris fra 429 krtil 449 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (4% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 364,65 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Badeværelsesmøbel sæt Grå 41 x 38,5 x 48 cm Samlet træ og metal og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 429 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Badeværelsesskab med skuffe 41 x 38.5 x 48 cm Konstrueret træ
-23%429 kr
Før 560 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesskab med skuffe 41 x 38.5 x 48 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette moderne badeværelsesskab præsenterer en raffineret fusion af minimalistisk design og praktiske opbevaringsløsninger. Ideelt til moderne badeværelsesindretninger tilbyder det kompakte, men effektive organisering muligheder, der sikrer en neat, men tiltalende æstetik. Dets elegante form smelter problemfrit ind i enhver indretning og tilbyder både stil og funktionalitet, der understøtter sofistikeret livsstil. Stilfuldt moderne design Dette skab udstråler en moderne æstetik med sit slanke og stilfulde design, der har rene linjer og et minimalistisk udseende. Ideelt for dem, der ønsker at forbedre elegance i deres rum, integreres det sømløst i enhver moderne indretning og tilføjer et strejf af sofistikering og underspillet elegance.Holdbart konstrueret træ Hele skabet er lavet af høj kvalitets konstrueret træ, hvilket garanterer langvarig holdbarhed og styrke, velegnet til daglig brug. Dets robuste struktur sikrer, at det bevarer sin form og funktion over tid, mens det også giver et miljøvenligt alternativ til traditionelt hårdttræsmøbler.Praktiske opbevaringsløsninger Udstyret med en stor skuffe og flere hyldemuligheder, er dette skab designet til at rumme forskellige badeværelsesnødvendigheder. Dets strategisk placerede opbevaringsrum har til formål at maksimere pladsen, hvilket gør det til et fremragende valg for dem, der søger praktiske løsninger til rod.Nemmere samling Selvom der kræves samling, er processen enkel og håndterbar for to personer. Instruktionerne letter en problemfri opsætning, hvilket gør det muligt for brugerne effektivt at integrere skabet i deres daglige rutine uden besvær.Nem rengøring og pleje Skabet vedligeholdes med minimal indsats, da det kun kræver en fugtig klud til rengøring. Dets lavvedligeholdelsesnatur gør det perfekt til travle husstande, så brugerne nemt kan bevare dets pæne udseende. Materiale: Konstrueret træSamlede...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 14.6g
EAN: 8721288734136
Varenr.: 1716895
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Badeværelsesskab med skuffe 41 x 38.5 x 48 cm Konstrueret træ
-23%449 kr
Før 580 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesskab med skuffe 41 x 38.5 x 48 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette moderne badeværelsesskab præsenterer en raffineret fusion af minimalistisk design og praktiske opbevaringsløsninger. Ideelt til moderne badeværelsesindretninger tilbyder det kompakte, men effektive organisering muligheder, der sikrer en neat, men tiltalende æstetik. Dets elegante form smelter problemfrit ind i enhver indretning og tilbyder både stil og funktionalitet, der understøtter sofistikeret livsstil. Stilfuldt moderne design Dette skab udstråler en moderne æstetik med sit slanke og stilfulde design, der har rene linjer og et minimalistisk udseende. Ideelt for dem, der ønsker at forbedre elegance i deres rum, integreres det sømløst i enhver moderne indretning og tilføjer et strejf af sofistikering og underspillet elegance.Holdbart konstrueret træ Hele skabet er lavet af høj kvalitets konstrueret træ, hvilket garanterer langvarig holdbarhed og styrke, velegnet til daglig brug. Dets robuste struktur sikrer, at det bevarer sin form og funktion over tid, mens det også giver et miljøvenligt alternativ til traditionelt hårdttræsmøbler.Praktiske opbevaringsløsninger Udstyret med en stor skuffe og flere hyldemuligheder, er dette skab designet til at rumme forskellige badeværelsesnødvendigheder. Dets strategisk placerede opbevaringsrum har til formål at maksimere pladsen, hvilket gør det til et fremragende valg for dem, der søger praktiske løsninger til rod.Nemmere samling Selvom der kræves samling, er processen enkel og håndterbar for to personer. Instruktionerne letter en problemfri opsætning, hvilket gør det muligt for brugerne effektivt at integrere skabet i deres daglige rutine uden besvær.Nem rengøring og pleje Skabet vedligeholdes med minimal indsats, da det kun kræver en fugtig klud til rengøring. Dets lavvedligeholdelsesnatur gør det perfekt til travle husstande, så brugerne nemt kan bevare dets pæne udseende. Materiale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 41 x 38.5 x 48 CM (L x B x H)Vægt: 13.1 kgSlidstærkOpbevaringMed skuffeRammemateriale: Konstrueret træIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x BadeværelsesskabAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Størrelse: 41 x 38.5 x 48 cm
Vægt: 14.6g
EAN: 8721288734136
Varenr.: 1716895
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Badeværelsesskab med skuffe 41 x 38.5 x 48 cm Konstrueret træ
-23%449 kr
Før 580 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesskab med skuffe 41 x 38.5 x 48 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Størrelse: 41 x 38.5 x 48 cm
Vægt: 14.6g
EAN: 8721288734136
Varenr.: 1716895
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesmøbel sæt Grå 41 x 38,5 x 48 cm Samlet træ og metal
-9%449 kr
Før 495 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel sæt Grå 41 x 38,5 x 48 cm Samlet træ og metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel sæt Grå 41 x 38,5 x 48 cm Samlet træ og metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK429 kr429 krKøb
2Livera DK449 kr518 krKøb
3Vivas DK449 kr518 krKøb
4DesignShoppen449 kr449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesmøbel sæt Grå 41 x 38,5 x 48 cm Samlet træ og metal

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesmøbel sæt Grå 41 x 38,5 x 48 cm Samlet træ og metal i 142 dage. Laveste pris i perioden er 364,65 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 410 kr.

Den nuværende pris på 429 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Badeværelsesmøbel sæt Grå 41 x 38,5 x 48 cm Samlet træ og metal. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Badeværelsesmøbel sæt Grå 41 x 38,5 x 48 cm Samlet træ og metal de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026429 kr20 kr (4%)
1. maj 2026449 kr19 kr (4%)
19. apr. 2026430 kr19 kr (4%)
18. apr. 2026449 kr19 kr (4%)
17. apr. 2026430 kr19 kr (4%)
16. apr. 2026449 kr19 kr (4%)
6. apr. 2026430 kr4,72 kr (1%)
1. apr. 2026434,72 kr14,72 kr (4%)
29. mar. 2026420 kr
28. mar. 2026420,42 kr28,58 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret