Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesmøbel sæt 2 stk Brun 55 x 35 x 60 cm Rå mango træ

BoligcenterBadeværelsesmøbelsætEAN: 8721158304926
Pris fra 1.999 krtil 2.198 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 199 kr (9% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.977 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Badeværelsesmøbel sæt 2 stk Brun 55 x 35 x 60 cm Rå mango træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1999 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Badeværelsesmøbel sæt 2 stk Brun 55 x 35 x 60 cm Rå mango træ
-40%1.999 kr
Før 3.328 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt 2 stk Brun 55 x 35 x 60 cm Rå mango træ billede

Produktinformation

Dette industrielle badeværelsesskabssæt er en game changer for moderne stil. Det har et lækkert design, der passer perfekt ind i nutidens hjem. Med en fed blanding af teksturer og stærke elementer skiller dette rektangulære sæt (55 x 35 x 60 cm) sig virkelig ud i ethvert badeværelse. Hvis du er til den rå, lager-lignende vibe, tilbyder det både funktionalitet og et klassisk twist. Forestil dig, at du kan opbevare alle dine toiletartikler pænt, mens du forvandler dit badeværelse til et industrielt paradis. Materialer: Bygget med kvalitetsjern, så det både er holdbart og ser godt ud. Jern er perfekt til et industrielt look og holder i lang tid. Den teksturerede finish ser ikke kun godt ud, men modstår også dagligt slid, så det holder sig pænt i lang tid.Inkluderede elementer: Sættet kommer med et vaskeskab og et badeværelsesskab, der begge giver masser af plads til toiletartikler og andet. Vaskeskabet holder dit vaskebassin pænt, mens badeværelsesskabet har ekstra rum. Sammen skaber de et stilrent setup.Funktionelle højdepunkter: Masser af opbevaringsmuligheder med hylder og rum gør dette sæt praktisk. De solide trådøre åbner let og holder dine ting private, hvilket øger stil og funktionalitet i enhederne.Flere anvendelser: Ideel til indendørs brug, dette sæt er perfekt til badeværelser af alle størrelser, så det kan tilpasses dine opbevaringsbehov. Uanset om du er til moderne eller industrielle stilarter, passer det ind i både hjemlige og kommercielle rum.Vedligeholdelse: For en hurtig rengøring skal du blot tørre skabene af med en tør klud for at holde dem pæne. Vægbeslaget holder alt sikkert, så husk at følge sikkerhedsinstruktionerne for sikker brug. Farve: BrunMateriale: Rå mango træSamlede dimensioner: 55 x 35 x 60 CM (L x B x H)Vægt: 29.1 kgOpbevaringSlidstærkMed hyldeMed massiv trædør dør

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 35.8g
EAN: 8721158304926
Varenr.: 1700984
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Badeværelsesmøbel sæt 2 stk Brun 55 x 35 x 60 cm Rå mango træ
-40%2.020 kr
Før 3.348 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt 2 stk Brun 55 x 35 x 60 cm Rå mango træ billede

Produktinformation

Dette industrielle badeværelsesskabssæt er en game changer for moderne stil. Det har et lækkert design, der passer perfekt ind i nutidens hjem. Med en fed blanding af teksturer og stærke elementer skiller dette rektangulære sæt (55 x 35 x 60 cm) sig virkelig ud i ethvert badeværelse. Hvis du er til den rå, lager-lignende vibe, tilbyder det både funktionalitet og et klassisk twist. Forestil dig, at du kan opbevare alle dine toiletartikler pænt, mens du forvandler dit badeværelse til et industrielt paradis. Materialer: Bygget med kvalitetsjern, så det både er holdbart og ser godt ud. Jern er perfekt til et industrielt look og holder i lang tid. Den teksturerede finish ser ikke kun godt ud, men modstår også dagligt slid, så det holder sig pænt i lang tid.Inkluderede elementer: Sættet kommer med et vaskeskab og et badeværelsesskab, der begge giver masser af plads til toiletartikler og andet. Vaskeskabet holder dit vaskebassin pænt, mens badeværelsesskabet har ekstra rum. Sammen skaber de et stilrent setup.Funktionelle højdepunkter: Masser af opbevaringsmuligheder med hylder og rum gør dette sæt praktisk. De solide trådøre åbner let og holder dine ting private, hvilket øger stil og funktionalitet i enhederne.Flere anvendelser: Ideel til indendørs brug, dette sæt er perfekt til badeværelser af alle størrelser, så det kan tilpasses dine opbevaringsbehov. Uanset om du er til moderne eller industrielle stilarter, passer det ind i både hjemlige og kommercielle rum.Vedligeholdelse: For en hurtig rengøring skal du blot tørre skabene af med en tør klud for at holde dem pæne. Vægbeslaget holder alt sikkert, så husk at følge sikkerhedsinstruktionerne for sikker brug. Farve: BrunMateriale: Rå mango træSamlede dimensioner: 55 x 35 x 60 CM (L x B x H)Vægt: 29.1 kgOpbevaringSlidstærkMed hyldeMed massiv trædør dørIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x vaskeskab. 1 x badeværelsesskabAntal varer: 2Forsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Størrelse: 55 x 35 x 60 cm
Vægt: 35.8g
EAN: 8721158304926
Varenr.: 1700984
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Badeværelsesmøbel sæt 2 stk Brun 55 x 35 x 60 cm Rå mango træ
-40%2.020 kr
Før 3.348 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt 2 stk Brun 55 x 35 x 60 cm Rå mango træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Størrelse: 55 x 35 x 60 cm
Vægt: 35.8g
EAN: 8721158304926
Varenr.: 1700984
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesmøbel sæt 2 pcs Brun og sort Massivt mangotræ
-8%2.198 kr
Før 2.395 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel sæt 2 stk Brun 55 x 35 x 60 cm Rå mango træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel sæt 2 stk Brun 55 x 35 x 60 cm Rå mango træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.999 kr1.999 krKøb
2Livera DK2.020 kr2.089 krKøb
3Vivas DK2.020 kr2.089 krKøb
4DesignShoppen2.198 kr2.198 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesmøbel sæt 2 stk Brun 55 x 35 x 60 cm Rå mango træ

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesmøbel sæt 2 stk Brun 55 x 35 x 60 cm Rå mango træ i 142 dage. Laveste pris i perioden er 1.862,82 kr (registreret d. 11. februar 2026), højeste er 2.109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.010 kr.

Den nuværende pris på 1.999 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Badeværelsesmøbel sæt 2 stk Brun 55 x 35 x 60 cm Rå mango træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Badeværelsesmøbel sæt 2 stk Brun 55 x 35 x 60 cm Rå mango træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20261.999 kr110 kr (5%)
14. apr. 20262.109 kr69 kr (3%)
6. apr. 20262.040 kr5 kr (0%)
1. apr. 20262.045 kr
30. mar. 20262.044,9 kr67,9 kr (3%)
28. mar. 20261.977 kr132 kr (6%)
26. mar. 20262.109 kr132 kr (7%)
9. mar. 20261.977 kr132 kr (6%)
8. mar. 20262.109 kr132 kr (7%)
6. mar. 20261.977 kr132 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret