Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesmøbel sæt 2 stk Brun 55 x 35 x 60 cm Rå mango træ

BoligcenterBadeværelsesmøbelsætEAN: 8721158304902
Pris fra 1.999 krtil 2.191 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 192 kr (9% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.956,24 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Badeværelsesmøbel sæt 2 stk Brun 55 x 35 x 60 cm Rå mango træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1999 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Badeværelsesmøbel sæt 2 stk Brun 55 x 35 x 60 cm Rå mango træ
-40%1.999 kr
Før 3.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt 2 stk Brun 55 x 35 x 60 cm Rå mango træ billede

Produktinformation

Det industrielle badeværelsesskabsæt er en perfekt blanding af funktionalitet og minimalistisk design, ideelt til by-inspirerede indretninger. Sættet tilføjer både stil og praktisk brug til dit badeværelse. Med solide trædøre og jernben har det en markant visuel tiltrækning. Dette alsidige sæt passer godt ind med teksturerne i dit hjem og giver praktisk opbevaring uden at gå på kompromis med udseendet. Tekstureret Overflade: Badeværelsesskabssættet har en lækker tekstureret overflade, der ikke kun ser godt ud, men også skjuler små ridser. Uanset om det står alene eller som en del af et større sæt, passer teksturen perfekt ind i moderne og industrielle omgivelser og giver dit badeværelse et friskt, stilfuldt look.Solide Trædøre: Med solide trædøre slipper du for besværet med vedligeholdelse af mindre holdbare materialer. Dørene er praktiske og holder dine ting sikkert, mens de tilfører en varm og ægte følelse til det industrielle design.Holdbare Jernben: Hvert møbelstykke har robuste jernben, der stabiliserer ved daglig brug. Disse ben er ikke kun stærke, men tilføjer også et urbant præg til møblet, som ser godt ud i dit badeværelse.Rigelig Opbevaringsplads: Med masser af plads er det nemt at organisere dine badeværelsesting. Det klækkede design med et stort skab og et mindre sikrer, at du let kan opbevare håndklæder og toiletartikler, så dit badeværelse holder sig pænt og ryddeligt.Montering & Vedligeholdelse: Du skal bare bruge en hammer til at sætte det op, og der følger klare instruktioner med. At holde det pænt er nemt - tør bare af med en klud for at fjerne støv. Ved at følge plejeanvisningerne kan du sikre, at skabet ser godt ud i mange år fremover. Farve: BrunMateriale: Rå mango træSamlede dimensioner: 55 x 35 x 60 CM (L x B x H)Vægt: 29.45 kgOpbevaringSlidstærkMed hyldeMed massiv trædør dør

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 36.1g
EAN: 8721158304902
Varenr.: 1700981
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Badeværelsesmøbel sæt 2 stk Brun 55 x 35 x 60 cm Rå mango træ
-40%2.019 kr
Før 3.339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt 2 stk Brun 55 x 35 x 60 cm Rå mango træ billede

Produktinformation

Det industrielle badeværelsesskabsæt er en perfekt blanding af funktionalitet og minimalistisk design, ideelt til by-inspirerede indretninger. Sættet tilføjer både stil og praktisk brug til dit badeværelse. Med solide trædøre og jernben har det en markant visuel tiltrækning. Dette alsidige sæt passer godt ind med teksturerne i dit hjem og giver praktisk opbevaring uden at gå på kompromis med udseendet. Tekstureret Overflade: Badeværelsesskabssættet har en lækker tekstureret overflade, der ikke kun ser godt ud, men også skjuler små ridser. Uanset om det står alene eller som en del af et større sæt, passer teksturen perfekt ind i moderne og industrielle omgivelser og giver dit badeværelse et friskt, stilfuldt look.Solide Trædøre: Med solide trædøre slipper du for besværet med vedligeholdelse af mindre holdbare materialer. Dørene er praktiske og holder dine ting sikkert, mens de tilfører en varm og ægte følelse til det industrielle design.Holdbare Jernben: Hvert møbelstykke har robuste jernben, der stabiliserer ved daglig brug. Disse ben er ikke kun stærke, men tilføjer også et urbant præg til møblet, som ser godt ud i dit badeværelse.Rigelig Opbevaringsplads: Med masser af plads er det nemt at organisere dine badeværelsesting. Det klækkede design med et stort skab og et mindre sikrer, at du let kan opbevare håndklæder og toiletartikler, så dit badeværelse holder sig pænt og ryddeligt.Montering & Vedligeholdelse: Du skal bare bruge en hammer til at sætte det op, og der følger klare instruktioner med. At holde det pænt er nemt - tør bare af med en klud for at fjerne støv. Ved at følge plejeanvisningerne kan du sikre, at skabet ser godt ud i mange år fremover. Farve: BrunMateriale: Rå mango træSamlede dimensioner: 55 x 35 x 60 CM (L x B x H)Vægt: 29.45 kgOpbevaringSlidstærkMed hyldeMed massiv trædør dørIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x Stor badeværelses skab. 1 x Lille badeværelses skabAntal varer: 2Forsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Størrelse: 55 x 35 x 60 cm
Vægt: 36.1g
EAN: 8721158304902
Varenr.: 1700981
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Badeværelsesmøbel sæt 2 stk Brun 55 x 35 x 60 cm Rå mango træ
-40%2.019 kr
Før 3.339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt 2 stk Brun 55 x 35 x 60 cm Rå mango træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Størrelse: 55 x 35 x 60 cm
Vægt: 36.1g
EAN: 8721158304902
Varenr.: 1700981
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesmøbel sæt 2 pcs Brun og sort Massivt mangotræ
-0%2.191 kr
Før 2.192 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel sæt 2 stk Brun 55 x 35 x 60 cm Rå mango træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel sæt 2 stk Brun 55 x 35 x 60 cm Rå mango træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.999 kr1.999 krKøb
2Livera DK2.019 kr2.088 krKøb
3Vivas DK2.019 kr2.088 krKøb
4DesignShoppen2.191 kr2.191 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesmøbel sæt 2 stk Brun 55 x 35 x 60 cm Rå mango træ

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesmøbel sæt 2 stk Brun 55 x 35 x 60 cm Rå mango træ i 141 dage. Laveste pris i perioden er 1.895 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 2.209 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.078 kr.

Den nuværende pris på 1.999 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Badeværelsesmøbel sæt 2 stk Brun 55 x 35 x 60 cm Rå mango træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Badeværelsesmøbel sæt 2 stk Brun 55 x 35 x 60 cm Rå mango træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20261.999 kr192 kr (9%)
19. apr. 20262.191 kr18 kr (1%)
18. apr. 20262.209 kr18 kr (1%)
17. apr. 20262.191 kr18 kr (1%)
16. apr. 20262.209 kr18 kr (1%)
28. mar. 20262.191 kr18 kr (1%)
26. mar. 20262.209 kr115,48 kr (6%)
25. mar. 20262.093,52 kr137,28 kr (7%)
21. mar. 20261.956,24 kr234,76 kr (11%)
9. mar. 20262.191 kr18 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret