Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesskabsunder Valnød 38 x 33,5 x 48 cm Konstrueret træ

BoligcenterBadeværelsesbordeEAN: 8721158451217
Pris fra 509 krtil 530 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 21 kr (4% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 460 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Badeværelsesskabsunder Valnød 38 x 33,5 x 48 cm Konstrueret træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 509 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sinkskab med dør Brun og sort 38 x 33.5 x 48 cm Konstrueret træ
-33%509 kr
Før 757 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sinkskab med dør Brun og sort 38 x 33.5 x 48 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette Sinkskab er en smart løsning til badeværelsesopbevaring. Det er designet til at være både stilfuldt og praktisk. Perfekt til nutidens rum, har det et vægmonteret design og et strømlinet look - lige hvad minimalister er vilde med. Uanset om du indretter et nyt badeværelse eller opdaterer det gamle, vil dette skab hjælpe med at holde dine vigtige ting organiseret og let tilgængelige, samtidig med at det tilføjer et flot touch til dit rum. Materialer: Lavet med en uigennemsigtig, tekstureret finish, passer dette skab ind i mange badeværelsesstile. Materialerne ser ikke bare godt ud, men er også holdbare og modstår fugt og slid, som man ofte ser på badeværelser. Det er solidt nok til daglig brug, så du kan stole på det til opbevaring.Inkluderede komponenter: Dette skab kommer med en hængslet dør, der giver adgang til et rummeligt indre perfekt til dine badeværelsesting. Det vægmonterede design holder alt væk fra gulvet og sikkert fra fugt, mens den hængslede dør sørger for nem adgang og holder orden.Funktioner / Funktionalitet / Design: Det kombinerer moderne elegance med smarte løsninger og et vægmonteret design, der frigør gulvplads, hvilket gør rengøringen lettere og holder rod væk, samtidig med at der maksimeres vertikal opbevaring.Anbefalede anvendelser: Dette Sinkskab er perfekt til badeværelser af alle størrelser. Det fungerer godt i både hjem og kontorer, hvor stil og orden er vigtige. Det kan være din hovedopbevaring eller blot en flot tilføjelse til indretningen, uanset om pladserne er små eller store.Pleje og vedligeholdelse: At holde skabet pænt er ligetil - tørre det bare af med en fugtig klud. Dets overflade modstår pletter og mærker, så du slipper for at bekymre dig om hygiejne. Hvis det bruges korrekt, vil det holde sig flot i lang tid. Farve: Brun og sortMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 38 x 33.5 x 48 CM (L x B x ...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesskabe
Vægt: 11g
EAN: 8721158451217
Varenr.: 1633350
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesskabsunder Valnød 38 x 33,5 x 48 cm Konstrueret træ
510 kr
Til butik
Badeværelsesskabsunder Valnød 38 x 33,5 x 48 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette moderne badeværelsesskab kombinerer funktionalitet og flot design og giver dig en bedre badeværelsesoplevelse. Med sin enkle, minimalistiske stil passer det perfekt ind i moderne hjem, hvor både funktion og æstetik tæller. Dets rektangulære form og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Badeværelsesborde
EAN: 8721158451217
Varenr.: 9992222310729
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sinkskab med dør Brun og sort 38 x 33.5 x 48 cm Konstrueret træ
-32%530 kr
Før 777 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sinkskab med dør Brun og sort 38 x 33.5 x 48 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette Sinkskab er en smart løsning til badeværelsesopbevaring. Det er designet til at være både stilfuldt og praktisk. Perfekt til nutidens rum, har det et vægmonteret design og et strømlinet look - lige hvad minimalister er vilde med. Uanset om du indretter et nyt badeværelse eller opdaterer det gamle, vil dette skab hjælpe med at holde dine vigtige ting organiseret og let tilgængelige, samtidig med at det tilføjer et flot touch til dit rum. Materialer: Lavet med en uigennemsigtig, tekstureret finish, passer dette skab ind i mange badeværelsesstile. Materialerne ser ikke bare godt ud, men er også holdbare og modstår fugt og slid, som man ofte ser på badeværelser. Det er solidt nok til daglig brug, så du kan stole på det til opbevaring.Inkluderede komponenter: Dette skab kommer med en hængslet dør, der giver adgang til et rummeligt indre perfekt til dine badeværelsesting. Det vægmonterede design holder alt væk fra gulvet og sikkert fra fugt, mens den hængslede dør sørger for nem adgang og holder orden.Funktioner / Funktionalitet / Design: Det kombinerer moderne elegance med smarte løsninger og et vægmonteret design, der frigør gulvplads, hvilket gør rengøringen lettere og holder rod væk, samtidig med at der maksimeres vertikal opbevaring.Anbefalede anvendelser: Dette Sinkskab er perfekt til badeværelser af alle størrelser. Det fungerer godt i både hjem og kontorer, hvor stil og orden er vigtige. Det kan være din hovedopbevaring eller blot en flot tilføjelse til indretningen, uanset om pladserne er små eller store.Pleje og vedligeholdelse: At holde skabet pænt er ligetil - tørre det bare af med en fugtig klud. Dets overflade modstår pletter og mærker, så du slipper for at bekymre dig om hygiejne. Hvis det bruges korrekt, vil det holde sig flot i lang tid. Farve: Brun og sortMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 38 x 33.5 x 48 CM (L x B x H)Vægt: 9.35 kgOpbevaringMed hyldeMed 1 hængslet dør dørIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x vaskeskabAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesskabe
Størrelse: 38 x 33.5 x 48 cm
Vægt: 11g
EAN: 8721158451217
Varenr.: 1633350
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sinkskab med dør Brun og sort 38 x 33.5 x 48 cm Konstrueret træ
-32%530 kr
Før 777 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesskabsunder Valnød 38 x 33,5 x 48 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesskabsunder Valnød 38 x 33,5 x 48 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK509 kr509 krKøb
2DesignShoppen510 kr510 krKøb
3Livera DK530 kr599 krKøb
4Vivas DK530 kr599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesskabsunder Valnød 38 x 33,5 x 48 cm Konstrueret træ

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesskabsunder Valnød 38 x 33,5 x 48 cm Konstrueret træ i 178 dage. Laveste pris i perioden er 433,61 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 609 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 507 kr.

Den nuværende pris på 509 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Badeværelsesskabsunder Valnød 38 x 33,5 x 48 cm Konstrueret træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Badeværelsesskabsunder Valnød 38 x 33,5 x 48 cm Konstrueret træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026509 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026510 kr99 kr (16%)
18. apr. 2026609 kr99 kr (19%)
17. apr. 2026510 kr99 kr (16%)
16. apr. 2026609 kr99 kr (19%)
6. apr. 2026510 kr5 kr (1%)
29. mar. 2026515 kr
28. mar. 2026514,8 kr94,2 kr (15%)
26. mar. 2026609 kr132,81 kr (28%)
25. mar. 2026476,19 kr31,46 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret