Gå til hovedindhold

Baby Born - Lilla Kjole Med Tylskørt Til Dukke - 43 Cm

Pris fra 72,47 krtil 154,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 82,48 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 70,6 kr 2. maj

Sammenlign priser på Baby Born - Lilla Kjole Med Tylskørt Til Dukke - 43 Cm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 72.47 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BABY born Lilac Tutu Dress 43cm
72,47 kr
Til butik
BABY born Lilac Tutu Dress 43cm billede

Produktspecifikationer

Mærke: Zapf
Kategori: Dukketøj og -tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: 4001167838754
EAN: 4001167838754
Varenr.: 24242425
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Baby Born Lilac Tutu Dress 43cm
95 kr
Til butik
Baby Born Lilac Tutu Dress 43cm billede

Produktinformation

Dukkekjole BABY born Lilac Tutu Dress 43cm har et lilla tutu-inspireret design med gyldne stjerner samt tylskørt og tylærmer til 43 cm dukker. Designet som tilbehør i høj kvalitet til BABY born-dukker i 43 cm størrelse og BABY born Teddy. Denne legende kjole giver et stjerne-tema look til længerevarende, varieret legeglæde fra 3 år. Lilla kjole med gyldne stjernedetaljer Tylskørt og tylærmer Passer til BABY born-dukker i 43 cm størrelse Kompatibel med BABY born Teddy Anbefales fra 3 år Nemt tøjskift, der fornyer legen med en fantasifuld udklædningsstil.

Produktspecifikationer

Mærke: Baby Born
Kategori: Dukker og dukketilbehoer
Artikel nr.: 838754
EAN: 4001167838754
Varenr.: 3377010
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
BABY Born Lilla tutu-kjole 43 cm (838754)
129 kr
Til butik
BABY Born Lilla tutu-kjole 43 cm (838754) billede

Produktinformation

Forvandl din BABY Born-dukke til en strålende stjerne med den, lilla tutu-kjole, . Dette fortryllende sæt er designet til at fange opmærksomheden med sin livlige lilla nuance og fantasifulde design, så din lille piges dukke altid er i centrum. Kjolen har en charmerende tylskørt, prydet med delikate gyldne stjerner, der glimter ved hver en drejning. Disse stjerner er ikke kun på skørtet, de pryder også tylærmerne og tilføjer et strejf af magi og elegance til helheden. Det bløde, åndbare stof sikrer, at din dukke er klædt i komfort og stil, klar til ethvert eventyr eller teselskab. Denne kjole er specielt designet til, BABY Born-dukker, , der måler 43 cm, men passer også til BABY Born-bamsen, hvilket gør den til en alsidig tilføjelse til din dukkes garderobe. Uanset om din dukke skal til en kongelig bal eller blot nyder en dag ude, lover denne kjole at give langvarig, varieret og vedvarende legesjov. Dette tilbehør i høj kvalitet er designet til børn fra 3 år og opefter og fremmer fantasifuld leg og kreativitet. At klæde dukker ud er ikke kun sjovt, men hjælper også med at udvikle finmotorikken og fremmer ansvarsfølelse og omsorg. Pakken indeholder: 1 lilla kjole fraBABY Born med tylskørt og ærmer (43 cm), Lad dit barns fantasi få frit løb, når det klæder sin BABY Born-dukke på i denne dejlige lilla tutukjole. Det er mere end bare tøj – det er en indgang til uendelige historier og eventyr. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: BABY Born
Kategori: Docks og tilbehør
EAN: 4001167838754
Varenr.: D37477
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Baby Born - Lilla Kjole Med Tylskørt Til Dukke - 43 Cm
139,95 kr
Til butik
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
BABY Born Lilla Tylkjole 43cm
139,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BABY born Dukketøj - Kjole - Lilac Tutu - 43 cm
154,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Baby Born - Lilla Kjole Med Tylskørt Til Dukke - 43 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Baby Born - Lilla Kjole Med Tylskørt Til Dukke - 43 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK72,47 kr111,47 krKøb
2Proshop DK95 kr134 krKøb
3Teknikproffset DK129 kr178 krKøb
4Gucca.dk139,95 kr139,95 krKøb
5Eurotoys139,95 kr139,95 krKøb
6Kids-world.dk154,95 kr154,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Baby Born - Lilla Kjole Med Tylskørt Til Dukke - 43 Cm

PriceData har fulgt prisen på Baby Born - Lilla Kjole Med Tylskørt Til Dukke - 43 Cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 70,6 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 108 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 94 kr.

Den nuværende pris på 72,47 kr er 23% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Baby Born - Lilla Kjole Med Tylskørt Til Dukke - 43 Cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Baby Born - Lilla Kjole Med Tylskørt Til Dukke - 43 Cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202672,47 kr1,87 kr (3%)
2. maj 202670,6 kr4,16 kr (6%)
26. apr. 202674,76 kr20,24 kr (21%)
25. apr. 202695 kr6 kr (6%)
25. mar. 2026101 kr3 kr (3%)
24. mar. 2026104 kr1 kr (1%)
21. mar. 2026103 kr2 kr (2%)
17. mar. 2026101 kr7 kr (7%)
15. jan. 202694 kr2 kr (2%)
18. dec. 202596 kr11 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret