Gå til hovedindhold

Pippi Langstrømpe - Pippi & Lilla Gubben Figurine Sæt

Pris fra 99 krtil 189,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 90,95 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 85 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Pippi Langstrømpe - Pippi & Lilla Gubben Figurine Sæt og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 99 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pippi & Lilla gubben
99 kr
Til butik
Pippi & Lilla gubben billede

Produktinformation

Pippi & Lilla gubben figursæt +3år 15x18x9cm

Produktspecifikationer

Mærke: Pippi
Kategori: Dukke bamse og udstyr
Artikel nr.: 18099
EAN: 7315624437952
Varenr.: 3296867
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Pippi og Lille Gubben figursæt
139 kr
Til butik
Pippi og Lille Gubben figursæt billede

Produktinformation

Figursæt med Pippi Langstrømpe og hendes gæst Lille Gubben. Sæt Pippi på Lille Gubbens ryg, så rider de afsted på eventyr sammen. Måske finder de nogle gemte skatte? Skøre Pippi holder stegepanden i hånden, når hun er ude at ride. Man ved jo aldrig, hvorn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Dukkehus tilbehør
EAN: 7315624437952
Varenr.: 79-437952
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Pippi Pippi & Lilla Gubben Figurset
155 kr
Til butik
Pippi Pippi & Lilla Gubben Figurset billede

Produktinformation

Figurset med Pippi Långstrump och hennes häst Lilla Gubben, Sätt Pippi på Lilla Gubbens rygg, så rider de iväg på äventyr tillsammans. Kanske hittar de några gömda skatter" Tokiga Pippi håller stekpannan i handen när hon är ute och rider. Man vet ju aldrig när den kan komma till nytta!, - Ftalat- och PVC-fri plast, - Ålder: Från 3 år, - Storlek: 11cm hög.

Produktspecifikationer

Mærke: Pippi
Kategori: Figurer, miniaturer og tilbehør
EAN: 7315624437952
Varenr.: A13518
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Pippi Langstrømpe - Pippi & Lilla Gubben Figurine Sæt
189,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pippi Langstrømpe - Pippi & Lilla Gubben Figurine Sæt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pippi Langstrømpe - Pippi & Lilla Gubben Figurine Sæt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK99 kr138 krKøb
2Eurotoys139 kr139 krKøb
3Teknikproffset DK155 kr204 krKøb
4Gucca.dk189,95 kr189,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pippi Langstrømpe - Pippi & Lilla Gubben Figurine Sæt

PriceData har fulgt prisen på Pippi Langstrømpe - Pippi & Lilla Gubben Figurine Sæt i 180 dage. Laveste pris i perioden er 85 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 120 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 97 kr.

Den nuværende pris på 99 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Pippi Langstrømpe - Pippi & Lilla Gubben Figurine Sæt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Pippi Langstrømpe - Pippi & Lilla Gubben Figurine Sæt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202699 kr10 kr (9%)
23. maj 2026109 kr10 kr (10%)
14. maj 202699 kr2 kr (2%)
27. apr. 202697 kr1 kr (1%)
26. apr. 202696 kr11 kr (13%)
9. apr. 202685 kr12 kr (12%)
20. mar. 202697 kr2 kr (2%)
17. mar. 202699 kr2 kr (2%)
7. feb. 202697 kr2 kr (2%)
28. jan. 202699 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret