Gå til hovedindhold

BABY Born BABY Born Outfit til nyfødte 43 cm - (837290)

Pris fra 154 krtil 199,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 45,95 kr (23% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 153 kr 28. maj

Sammenlign priser på BABY Born BABY Born Outfit til nyfødte 43 cm - (837290) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 154 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Baby Born Newborn Outfit 43cm
-23%154 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Baby Born Newborn Outfit 43cm billede

Produktinformation

Det søde outfit til en nyfødt består af 3 dele: et par farverige, patchworkmønstrede bukser med elastik i benene, en langærmet bluse med bamsemotiv og en sød pink hættejakke med bløde bjørneører. På den måde er BABY born altid pakket godt varmt ind. Tilb...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Baby Born
Kategori: Dukketøj
EAN: 4001167837290
Varenr.: 78-837290
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Baby Born Newborn Outfit 43 cm
-9%183 kr
Før 200 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Baby Born Newborn Outfit 43 cm billede

Produktinformation

Dukketøjssæt BABY born Newborn Outfit 43 cm indeholder en langærmet trøje, farverige bloomers med patchworkmønster og en pink hættejakke med bløde bjørneører, så BABY born holdes dejligt varm. Dette 3-delte newborn-outfit har en lilla trøje med bamsemotiv, bloomers med flerfarvede patchworkmotiver og en sød hættejakke, designet som tilbehør i høj kvalitet til BABY born-dukker. 3-delt sæt: trøje, bloomers, hættejakke Passer til BABY born 43 cm dukker Bloomers med farverige patchworkmønstrede motiver Lilla langærmet trøje med bamsemotiv Pink hættejakke med bløde bjørneører Anbefalet alder: fra 3 år Giver variation i BABY born-legen med et hyggeligt outfit, der kan mixes og matches, til langvarig leg.

Produktspecifikationer

Mærke: Baby Born
Kategori: Dukker og dukketilbehoer
Artikel nr.: 837290
EAN: 4001167837290
Varenr.: 3351476
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Baby Born - Nyfødt Outfit Til Dukke - 43 Cm
189,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
BABY Born BABY Born Outfit til nyfødte 43 cm - (837290)
197 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BABY born Dukketøj - Nyfødt Outfit - 43 cm
199,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BABY Born BABY Born Outfit til nyfødte 43 cm - (837290) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BABY Born BABY Born Outfit til nyfødte 43 cm - (837290) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Eurotoys154 kr154 krKøb
2Proshop DK183 kr222 krKøb
3Gucca.dk189,95 kr189,95 krKøb
4Teknikproffset DK197 kr246 krKøb
5Kids-world.dk199,95 kr199,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BABY Born BABY Born Outfit til nyfødte 43 cm - (837290)

PriceData har fulgt prisen på BABY Born BABY Born Outfit til nyfødte 43 cm - (837290) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 144 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 200 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 173 kr.

Den nuværende pris på 154 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for BABY Born BABY Born Outfit til nyfødte 43 cm - (837290). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for BABY Born BABY Born Outfit til nyfødte 43 cm - (837290) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026154 kr32 kr (17%)
29. maj 2026186 kr33 kr (22%)
28. maj 2026153 kr1 kr (1%)
23. maj 2026154 kr35,95 kr (19%)
21. maj 2026189,95 kr35,95 kr (23%)
20. maj 2026154 kr35,95 kr (19%)
19. maj 2026189,95 kr6,05 kr (3%)
18. maj 2026196 kr42 kr (27%)
14. maj 2026154 kr43 kr (22%)
13. maj 2026197 kr7,05 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret