Gå til hovedindhold

BABY Born Palmtræ-outfit 43 cm (871614)

Pris fra 58,55 krtil 159,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 101,4 kr (63% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BABY Born Palmtræ-outfit 43 cm (871614) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 58.55 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BABY born Outfit Palme 43 cm
58,55 kr
Til butik
BABY born Outfit Palme 43 cm billede

Produktspecifikationer

Mærke: Zapf
Kategori: Dukketøj og -tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: 4001167871614
EAN: 4001167871614
Varenr.: 21705912
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Baby Born Outfit Palme 43 cm
106 kr
Til butik
Baby Born Outfit Palme 43 cm billede

Produktinformation

Dukketøy BABY born Outfit Palm Tree 43 cm med en langærmet blåstribet trøje med Berta- og palmemotiv samt orange bukser med "Jungle Fever"-print. Dette BABY born-tøjsæt i høj kvalitet er designet til varieret, langvarig legeglæde og er egnet fra 3 år. Indeholder trøje og bukser Passer til BABY born 43 cm-dukker Langærmet trøje med blå striber og palmedesign Orange bukser med "Jungle Fever"-print Giver BABY born udklædning og rolleleg et lyst og legende look.

Produktspecifikationer

Mærke: Baby Born
Kategori: Dukker og dukketilbehoer
Artikel nr.: 871614
EAN: 4001167871614
Varenr.: 3347015
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Baby Born Outfit Palmtree 43cm
149,95 kr
Til butik
Baby Born Outfit Palmtree 43cm billede

Produktinformation

Selvom solen ikke skinner, skinner den om kap med Berta og palmen på den langærmede bluse med blå striber. Outfittet fuldendes af orange joggingbukser med Jungle Fever print på benene. Tilbehør af høj kvalitet til BABY born. Giver mulighed for endnu mer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Baby Born
Kategori: Dukketøj
EAN: 4001167871614
Varenr.: 78-871614
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
BABY Born Palmtræ-outfit 43 cm (871614)
150 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Baby Born - Palme Tukketøj Sæt - 43 Cm
159,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BABY Born Palmtræ-outfit 43 cm (871614) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BABY Born Palmtræ-outfit 43 cm (871614) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK58,55 kr97,55 krKøb
2Proshop DK106 kr145 krKøb
3Eurotoys149,95 kr149,95 krKøb
4Teknikproffset DK150 kr199 krKøb
5Gucca.dk159,95 kr159,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BABY Born Palmtræ-outfit 43 cm (871614)

PriceData har fulgt prisen på BABY Born Palmtræ-outfit 43 cm (871614) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 58,55 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 112 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 94 kr.

Den nuværende pris på 58,55 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for BABY Born Palmtræ-outfit 43 cm (871614). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for BABY Born Palmtræ-outfit 43 cm (871614) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202658,55 kr17,1 kr (23%)
2. maj 202675,65 kr4,45 kr (6%)
29. apr. 202680,1 kr18,17 kr (29%)
28. apr. 202661,93 kr
22. apr. 202662 kr
20. apr. 202662,09 kr
15. apr. 202662 kr
14. apr. 202662,09 kr
4. apr. 202662 kr42 kr (40%)
3. apr. 2026104 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret