Gå til hovedindhold

Avery Prikmærkater, Ø 8 mm, 416 Etiketter, Assorterede farver

AveryKontorforsyningEAN: 4004182030905
Pris fra 13 krtil 34,94 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 21,94 kr (63% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 12 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Avery Prikmærkater, Ø 8 mm, 416 Etiketter, Assorterede farver og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 13 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Etiketter Avery Ø8 mm ass. farver - (416 stk.)
13 kr
Til butik
Etiketter Avery Ø8 mm ass. farver - (416 stk.) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Avery
Kategori: Etiketter og Tape
Farve: 1
Artikel nr.: 3090
EAN: 4004182030905
Varenr.: 1841832
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Avery Prikmærkater, Ø 8 mm, 416 Etiketter, Assorterede farver
13 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Avery manuel etiket ø8mm ass. farver (416)
16,25 kr
Til butik
Avery manuel etiket ø8mm ass. farver (416) billede

Produktinformation

Averys farvede runde markeringsetiketter til manuelt brug kan anvendes til utallige formål - bl.a. på kontoret, i skolen og i hjemmet. Det er nemt og overskueligt at anvende de manuelle farvede runde etiketter til at farvemarkere vigtige aftaler og events...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Avery
Kategori: Etiketter
EAN: 4004182030905
Varenr.: DP-AV3090
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Avery etiketter - 3090, ø8 mm, Ass. farver
18,69 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Etiket Avery Ø8 mm ass 416 stk.
34,94 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Avery Prikmærkater, Ø 8 mm, 416 Etiketter, Assorterede farver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Avery Prikmærkater, Ø 8 mm, 416 Etiketter, Assorterede farver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK13 kr52 krKøb
2Proshop DK13 kr52 krKøb
3HUMA.dk16,25 kr16,25 krKøb
4Nova Nordic A/S18,69 kr18,69 krKøb
5Hertels Boresko34,94 kr34,94 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Avery Prikmærkater, Ø 8 mm, 416 Etiketter, Assorterede farver

PriceData har fulgt prisen på Avery Prikmærkater, Ø 8 mm, 416 Etiketter, Assorterede farver i 173 dage. Laveste pris i perioden er 10,01 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 15 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 13 kr.

Den nuværende pris på 13 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Avery Prikmærkater, Ø 8 mm, 416 Etiketter, Assorterede farver. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Avery Prikmærkater, Ø 8 mm, 416 Etiketter, Assorterede farver de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 202613 kr2 kr (13%)
27. apr. 202615 kr2 kr (15%)
9. apr. 202613 kr1 kr (8%)
2. apr. 202612 kr3 kr (20%)
27. mar. 202615 kr3 kr (25%)
15. jan. 202612 kr1,81 kr (18%)
11. jan. 202610,19 kr1,81 kr (15%)
27. dec. 202512 kr1,99 kr (20%)
24. dec. 202510,01 kr4,99 kr (33%)
16. dec. 202515 kr1 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret