Gå til hovedindhold

Avery Prikmærkater, Ø 18 mm, 96 Etiketter, Hvid

AveryKontorforsyningEAN: 4004182031704
Pris fra 11 krtil 32,44 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 21,44 kr (66% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Avery Prikmærkater, Ø 18 mm, 96 Etiketter, Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 11 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Avery Prikmærkater, Ø 18 mm, 96 Etiketter, Hvid
11 kr
Til butik
Avery Prikmærkater, Ø 18 mm, 96 Etiketter, Hvid billede

Produktinformation

Fås i mange forskellige størrelser og farver Til alle former for farvekodning Permanent klæbende runde farvemarkeringsdots Nemme at bruge

Produktspecifikationer

Mærke: Avery
Kategori: Papir Fotopapir og Etiketter
Artikel nr.: 3170
EAN: 4004182031704
Varenr.: 3191880
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Avery manuel etiket Ø18mm hvid (96)
16,25 kr
Til butik
Avery manuel etiket Ø18mm hvid (96) billede

Produktinformation

Averys hvide runde etiketter til manuelt brug kan anvendes til utallige formål - bl.a. på kontoret, i skolen og i hjemmet. Etiketter er permanent klæbende. Etiketformat: Ø18 mm. 96 etiketter pr. pakke.

Produktspecifikationer

Mærke: Avery
Kategori: Etiketter
EAN: 4004182031704
Varenr.: DP-AV3170
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Avery etiketter - 3170, ø18 mm, Hvid 96stk.
24,94 kr
Til butik
Avery etiketter - 3170, ø18 mm, Hvid 96stk. billede

Produktinformation

Avery etiketter - 3170, ø18 mm, Hvid er den perfekte løsning til at organisere og mærke dine ejendele, kontorartikler og dokumenter. Disse etiketter er lette at anvende og kan bruges både til håndskrevne og printede beskeder. Med en diameter på 18 mm pas...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Etiketter
EAN: 4004182031704
Varenr.: 9687393
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Etiket Avery Ø18 mm Hvid 3170 96 stk.
32,44 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Avery Prikmærkater, Ø 18 mm, 96 Etiketter, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Avery Prikmærkater, Ø 18 mm, 96 Etiketter, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK11 kr50 krKøb
2HUMA.dk16,25 kr16,25 krKøb
3Nova Nordic A/S24,94 kr24,94 krKøb
4Hertels Boresko32,44 kr32,44 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Avery Prikmærkater, Ø 18 mm, 96 Etiketter, Hvid

PriceData har fulgt prisen på Avery Prikmærkater, Ø 18 mm, 96 Etiketter, Hvid i 140 dage. Laveste pris i perioden er 10 kr (registreret d. 16. januar 2026), højeste er 12 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 11 kr.

Den nuværende pris på 11 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Avery Prikmærkater, Ø 18 mm, 96 Etiketter, Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Avery Prikmærkater, Ø 18 mm, 96 Etiketter, Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202611 kr1 kr (10%)
16. jan. 202610 kr2 kr (17%)
13. jan. 202612 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret