Gå til hovedindhold

Etiketter Avery 99,1x67,7 mm hvid, permanent - (20 ark x 8 stk.)

AveryKontorforsyningEAN: 4004182048344
Pris fra 248 krtil 544,73 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 296,73 kr (54% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Etiketter Avery 99,1x67,7 mm hvid, permanent - (20 ark x 8 stk.) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 248 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Etiketter Avery 99,1x67,7 mm hvid, permanent - (20 ark x 8 stk.)
248 kr
Til butik
Etiketter Avery 99,1x67,7 mm hvid, permanent - (20 ark x 8 stk.) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Avery
Kategori: Etiketter
Farve: 2
Artikel nr.: L4715-20
EAN: 4004182048344
Varenr.: 1812405
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Avery Stærke etiketter, hvide, 99,1x67,7mm
248 kr
Til butik
Avery Stærke etiketter, hvide, 99,1x67,7mm billede

Produktinformation

Stærke, holdbare og permanentklæbende, egner sig til udendørs brug i alle vejrforhold og indendørs, i miljøer med høje krav til holdbarhed. Vedvarende mærkning af værktøj, IT-udstyr, inventar og udendørs skiltning mv. Kan ikke rives i stykker og tåler olie, snavs, vand, fugt, UV-stråler samt temperaturer mellem -20°C og +80°C Klor- og PVC-frit polyestermateriale Design og print nemt med Averys designværktøj på Avery.eu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Avery
Kategori: Papir Fotopapir og Etiketter
Artikel nr.: L4715-20
EAN: 4004182048344
Varenr.: 2718401
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Etiket 99,1x67,7mm Avery L4715 Polyester 8 Stk/ark 20 ark
360,94 kr
Til butik
Etiket 99,1x67,7mm Avery L4715 Polyester 8 Stk/ark 20 ark billede

Produktinformation

Produktinfo: Brand: Avery Produkt: Avery L4715 vandtætte filmetiketter Størrelse: 99,1 x 67,7 mm Format: A4, mat, hvid Materiale: Belagt polyester Antal: 20 ark pr. pakke (160 etiketter) Udskrivningskompatibilitet: Laser- og farvelaserprintere 3 hurtige:...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Avery
Kategori: Farve- / specieletiketter
Farve: Hvid
EAN: 4004182048344
Varenr.: 107553
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Etiket hvid 99,1X67,7 pk/160
-9%544,73 kr
Før 600,74 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Etiketter Avery 99,1x67,7 mm hvid, permanent - (20 ark x 8 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Etiketter Avery 99,1x67,7 mm hvid, permanent - (20 ark x 8 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK248 kr287 krKøb
2Proshop DK248 kr287 krKøb
3Hertels Boresko360,94 kr360,94 krKøb
4RedOffice Konpap544,73 kr544,73 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Etiketter Avery 99,1x67,7 mm hvid, permanent - (20 ark x 8 stk.)

PriceData har fulgt prisen på Etiketter Avery 99,1x67,7 mm hvid, permanent - (20 ark x 8 stk.) i 176 dage. Laveste pris i perioden er 188,96 kr (registreret d. 5. januar 2026), højeste er 343 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 303 kr.

Den nuværende pris på 248 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Etiketter Avery 99,1x67,7 mm hvid, permanent - (20 ark x 8 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Etiketter Avery 99,1x67,7 mm hvid, permanent - (20 ark x 8 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026248 kr1 kr (0%)
18. maj 2026249 kr9 kr (3%)
3. maj 2026258 kr80 kr (24%)
2. maj 2026338 kr4 kr (1%)
14. apr. 2026342 kr4 kr (1%)
3. apr. 2026338 kr5 kr (1%)
2. apr. 2026343 kr5 kr (1%)
30. mar. 2026338 kr10 kr (3%)
29. mar. 2026328 kr1 kr (0%)
28. mar. 2026329 kr14 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret