Gå til hovedindhold

ASUSTeK COMPUTER ASUS ZenScreen MB14AC - LED-skærm - 14 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 220 cd/m² - 700:1 - 5 ms - USB-C - mørkegrå

ASUSTeK COMPUTERComputerskærmeEAN: 4718017690607
Pris fra 1.126 krtil 1.548 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 422 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASUS ZenScreen MB14AC - LED-skærm - 14 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 220 cd/m² - 700:1 - 5 ms - USB-C - mørkegrå og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1126 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ZenScreen MB14AC 14" IPS 1920 x 1080 (Full HD) USB-C
1.126 kr
Til butik
ASUS ZenScreen MB14AC 14" IPS 1920 x 1080 (Full HD) USB-C billede

Produktinformation

ASUS ZenScreen MB14AC - LED-skærm - 14" - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 220 cd/m² - 700:1 - 5 ms - USB-C - mørkegrå

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90LM0631-B01170
EAN: 4718017690607
Varenr.: 996109757
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
14" ASUS ZenScreen MB14AC - 1920x1080 (FHD) - 60Hz - IPS
-1%1.167 kr
Før 1.179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
14" ASUS ZenScreen MB14AC - 1920x1080 (FHD) - 60Hz - IPS billede

Produktinformation

ASUS ZenScreen MB14AC monitor holder mobile professionelle produktive med et slankt, let design og IPS-panel for præcise farver og brede betragtningsvinkler. Størrelse: 14" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Paneltype: IPS Tilslutning: USB-C (DP Alt Mode, USB 3.0) Særlige funktioner: Bærbart design; Hybrid USB-C-signal (DP Alt Mode + USB 3.0); Antirefleksbelægning; TUV Low Blue Light; Flimmerfri Det slanke format, lave vægt og enkel USB-C-kabelbetjening gør det nemt at udvide arbejdsområdet på farten for klarere og mere behagelig produktivitet.

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 90LM0631-B01170
EAN: 4718017690607
Varenr.: 2867260
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ZenScreen MB14AC - LED-skærm - 14 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 220 cd/m² - 700:1 - 5 ms - USB-C - mørkegrå
1.215 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASUS ZenScreen MB14AC 14" bærbar skærm - Full HD, grå
-2%1.359 kr
Før 1.389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASUS ZenScreen MB14AC 14" bærbar skærm - Full HD, grå
-2%1.379 kr
Før 1.409 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS ZenScreen MB14AC 14 IPS 1920 x 1080 (Full HD) USB-C
1.489 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ASUS ZenScreen MB14AC Portable USB Monitor- 14 inch, IPS Full HD, Hybr
-34%1.548 kr
Før 2.359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ZenScreen MB14AC - LED-skærm - 14 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 220 cd/m² - 700:1 - 5 ms - USB-C - mørkegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ZenScreen MB14AC - LED-skærm - 14 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 220 cd/m² - 700:1 - 5 ms - USB-C - mørkegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.126 kr1.126 krKøb
2Proshop DK1.167 kr1.167 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.215 kr1.215 krKøb
4Boligcenter DK1.359 kr1.359 krKøb
5Vivas DK1.379 kr1.458 krKøb
6Ultrashop1.489 kr1.489 krKøb
7Teknikproffset DK1.548 kr1.607 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ZenScreen MB14AC - LED-skærm - 14 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 220 cd/m² - 700:1 - 5 ms - USB-C - mørkegrå

PriceData har fulgt prisen på ASUS ZenScreen MB14AC - LED-skærm - 14 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 220 cd/m² - 700:1 - 5 ms - USB-C - mørkegrå i 178 dage. Laveste pris i perioden er 1.126 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 1.598 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.248 kr.

Den nuværende pris på 1.126 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 80 prisændringer for ASUS ZenScreen MB14AC - LED-skærm - 14 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 220 cd/m² - 700:1 - 5 ms - USB-C - mørkegrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 80 prisændringer for ASUS ZenScreen MB14AC - LED-skærm - 14 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - IPS - 220 cd/m² - 700:1 - 5 ms - USB-C - mørkegrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.126 kr6 kr (1%)
15. maj 20261.132 kr6 kr (1%)
6. maj 20261.138 kr22 kr (2%)
5. maj 20261.160 kr22 kr (2%)
3. maj 20261.138 kr22 kr (2%)
27. apr. 20261.160 kr22 kr (2%)
26. apr. 20261.138 kr21 kr (2%)
25. apr. 20261.159 kr21 kr (2%)
17. apr. 20261.138 kr78 kr (6%)
16. apr. 20261.216 kr23 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret