Gå til hovedindhold

ASUSTeK COMPUTER ASUS USB-BE92 Nano Tri-band BE6500 WiFi 7 Nano USB Adapter Trådløs Adapter - GEEKD.dk

Pris fra 367 krtil 590 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 223 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 353 kr 25. maj

Sammenlign priser på ASUS USB-BE92 Nano Tri-band BE6500 WiFi 7 Nano USB Adapter Trådløs Adapter - GEEKD.dk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 367 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS Netværksadapter USB 2.0 Trådløs
367 kr
Til butik
ASUS Netværksadapter USB 2.0 Trådløs billede

Produktinformation

ASUS USB-BE92 Nano - Netværksadapter - USB 2.0 - Wi-Fi 6E, Wi-Fi 7

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90IG09H0-MO0B00
EAN: 4711387706244
Varenr.: 1002938601
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS USB-BE92 Nano
460 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS Netværksadapter USB 2.0 Trådløs
489 kr
Til butik
ASUS Netværksadapter USB 2.0 Trådløs billede

Produktinformation

ASUS USB-BE92 Nano WLAN Oplev hurtig og stabil trådløs forbindelse med ASUS USB-BE92 Nano WLAN. Dette kompakte USB-netværkskort tilbyder en imponerende hastighed på op til 2882 Mbits, hvilket gør det ideelt til streaming, gaming og daglig brug. Den avance...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Netværkskort
EAN: 4711387706244
Varenr.: 92987
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS USB-BE92 Nano Tri-band BE6500 WiFi 7 Nano USB Adapter Trådløs Adapter - GEEKD.dk
499 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASUS USB-BE92 Nano trådløs USB-adapter - Wi‑Fi 7, tri-band, 2882 Mbit/s
-12%569 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASUS USB-BE92 Nano trådløs USB-adapter - Wi‑Fi 7, tri-band, 2882 Mbit/s
-12%589 kr
Før 669 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Usb-be92 Nano Wlan 2882 Mbit/s
590 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS USB-BE92 Nano Tri-band BE6500 WiFi 7 Nano USB Adapter Trådløs Adapter - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS USB-BE92 Nano Tri-band BE6500 WiFi 7 Nano USB Adapter Trådløs Adapter - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK367 kr367 krKøb
2Proshop DK460 kr499 krKøb
3Ultrashop489 kr489 krKøb
4Geekd499 kr499 krKøb
5Boligcenter DK569 kr569 krKøb
6Vivas DK589 kr668 krKøb
7Dustin DK590 kr676,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS USB-BE92 Nano Tri-band BE6500 WiFi 7 Nano USB Adapter Trådløs Adapter - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på ASUS USB-BE92 Nano Tri-band BE6500 WiFi 7 Nano USB Adapter Trådløs Adapter - GEEKD.dk i 178 dage. Laveste pris i perioden er 353 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 517 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 479 kr.

Den nuværende pris på 367 kr er 23% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for ASUS USB-BE92 Nano Tri-band BE6500 WiFi 7 Nano USB Adapter Trådløs Adapter - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for ASUS USB-BE92 Nano Tri-band BE6500 WiFi 7 Nano USB Adapter Trådløs Adapter - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026367 kr82 kr (18%)
27. maj 2026449 kr96 kr (27%)
25. maj 2026353 kr50 kr (12%)
19. maj 2026403 kr52 kr (11%)
15. maj 2026455 kr1 kr (0%)
14. maj 2026454 kr1 kr (0%)
12. maj 2026455 kr2 kr (0%)
9. maj 2026457 kr2 kr (0%)
8. maj 2026455 kr1 kr (0%)
6. maj 2026454 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret