Gå til hovedindhold

ASUS TUF Gaming M4 Air - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort

ASUSMus og trackballsEAN: 4711081335474
Pris fra 287 krtil 409 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 122 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 280 kr 27. maj

Sammenlign priser på ASUS TUF Gaming M4 Air - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 287 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS TUF Gaming M4 Air Optisk Kabling Sort
287 kr
Til butik
ASUS TUF Gaming M4 Air Optisk Kabling Sort billede

Produktinformation

ASUS TUF Gaming M4 Air - Mus - optisk - 6 knapper - kablet - USB - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90MP02K0-BMUA00
EAN: 4711081335474
Varenr.: 1000277780
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS TUF Gaming M4 Air - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort
309 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS TUF Gaming M4 AIR Wired Gaming Mouse Mus - GEEKD.dk
409 kr
Til butik
ASUS TUF Gaming M4 AIR Wired Gaming Mouse Mus - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Formål Spil Enhedsgrænseflade USB Type-A Bevægelsesdetekteringsteknologi Optisk Rulle type Hjul Antal knapper 6 Bevægelsesopløsning 16000 dpi Musens sporingshastighed 400 tomme/sek. Programmerbare museknapper Ja Antal programmerbare knapper 6 Antal rulleh...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Gamer Mus
EAN: 4711081335474
Varenr.: 44022484566253

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS TUF Gaming M4 Air - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS TUF Gaming M4 Air - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK287 kr287 krKøb
2Proshop DK309 kr348 krKøb
3Geekd409 kr409 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS TUF Gaming M4 Air - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort

PriceData har fulgt prisen på ASUS TUF Gaming M4 Air - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 256 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 374 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 318 kr.

Den nuværende pris på 287 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for ASUS TUF Gaming M4 Air - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for ASUS TUF Gaming M4 Air - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026287 kr7 kr (3%)
27. maj 2026280 kr8 kr (3%)
25. maj 2026288 kr4 kr (1%)
24. maj 2026284 kr4 kr (1%)
22. maj 2026288 kr4 kr (1%)
20. maj 2026284 kr3 kr (1%)
19. maj 2026287 kr1 kr (0%)
14. maj 2026288 kr4 kr (1%)
12. maj 2026284 kr4 kr (1%)
8. maj 2026288 kr13 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret