Gå til hovedindhold

ASUSTeK COMPUTER ASUS TUF GAMING M3 Gen II - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort

ASUSTeK COMPUTERMus og trackballsEAN: 4711081909118
Pris fra 146 krtil 219 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 73 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 144 kr 13. maj

Sammenlign priser på ASUS TUF GAMING M3 Gen II - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 146 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS TUF Gaming M3 Gen II Optisk Kabling Sort
146 kr
Til butik
ASUS TUF Gaming M3 Gen II Optisk Kabling Sort billede

Produktinformation

ASUS TUF Gaming M3 Gen II - Mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 6 knapper - kablet - USB 2.0 - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90MP0320-BMUA00
EAN: 4711081909118
Varenr.: 1001625574
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS TUF GAMING M3 Gen II - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort
149 kr
Til butik
ASUS TUF GAMING M3 Gen II - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort billede

Produktinformation

Gaming Mus med RGB, kablet tilslutning: USB-A / USB-C, polling rate: 125 - 1000 Hz opdatering, optisk sensor - PixArt PAW3318 med 100 - 8000 dpi (med justerbar dpi knap), max fart (speed): 200 IPS (inches per second), max acceleration: 30 G, 6 knapper, scroll hjul, kan bruges af højrehåndet, vægt: 59 gram, kompatibilitet: Windows / MacOS, sort med RGB...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Mus
Artikel nr.: 90MP0320-BMUA00
EAN: 4711081909118
Varenr.: 3204530
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASUS TUF Gaming M3 Gen II - optisk kablet gaming-mus (sort)
-47%189 kr
Før 359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ASUS TUF Gaming M3 Gen II - optisk kablet gaming-mus (sort) billede

Produktinformation

ASUS TUF Gaming M3 Gen II - Mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 6 knapper - kablet - USB 2.0 - sortGenereltBredde: 6.8 cmDybde: 12.3 cmEnhedstype: MusErgonomisk design: JaFarve: SortGaming: JaHøjde: 4 cmOversigt: HøjrehåndetVægt: 59 gIndgangsudstyrAntal knapper: 6Bevægelsesopløsning: 8000 dpiEgenskaber: Teflon fod6 programérbare knapperASUS Aura Sync RGB LED4 on-the-fly DPI-indstillinger60 millioner klik1 RGB zoneASUS Antibacterial GuardPixart PAW 3318 optisk sensorForbindelsesteknologi: KabletGrænseflade: USB 2.0Præstation: 30 G maksimum accelerationforespørgselshastighed: 1000 Hz200 ips sporingshastighedTeknologi i detektering af bevægelse: OptiskEkspansion / KonnektivitetInterface: 1 x USB 2.0DiverseOverensstemmelsesstandarder: IP56Programmer / SystemkravMed software: ROG Armoury CrateOS nødvendig: Windows 10, Windows 11ProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 3 år...

Produktspecifikationer

Kategori: Computer mus
Vægt: 0.17g
EAN: 4711081909118
Varenr.: 2092756
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS TUF M3 GEN II Gaming Mus - GEEKD.dk
190 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASUS TUF Gaming M3 Gen II - optisk kablet gaming-mus (sort)
-45%209 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS TUF Gaming M3 Gen II Optisk Kabling Sort
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS TUF GAMING M3 Gen II - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS TUF GAMING M3 Gen II - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK146 kr146 krKøb
2Proshop DK149 kr188 krKøb
3Boligcenter DK189 kr189 krKøb
4Geekd190 kr190 krKøb
5Vivas DK209 kr278 krKøb
6Ultrashop219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS TUF GAMING M3 Gen II - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort

PriceData har fulgt prisen på ASUS TUF GAMING M3 Gen II - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort i 159 dage. Laveste pris i perioden er 144 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 251 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 159 kr.

Den nuværende pris på 146 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for ASUS TUF GAMING M3 Gen II - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for ASUS TUF GAMING M3 Gen II - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026146 kr2 kr (1%)
13. maj 2026144 kr1 kr (1%)
11. maj 2026145 kr4 kr (3%)
6. maj 2026149 kr5 kr (3%)
3. maj 2026144 kr1 kr (1%)
1. maj 2026145 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026146 kr7 kr (5%)
23. apr. 2026153 kr7 kr (5%)
19. apr. 2026146 kr7 kr (5%)
1. apr. 2026153 kr4 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret