Gå til hovedindhold

ASUS TUF GAMING B760M-BTF WIFI D4 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - High Definition Audio (7.1-kanal)

ASUSEAN: 4711387132029
Pris fra 1.498 krtil 1.780 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 282 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.372 kr 25. maj

Sammenlign priser på ASUS TUF GAMING B760M-BTF WIFI D4 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - High Definition Audio (7.1-kanal) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1498 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS TUF GAMING B760M-BTF WIFI D4 Micro-ATX LGA1700 sokkel Intel B760
1.498 kr
Til butik
ASUS TUF GAMING B760M-BTF WIFI D4 Micro-ATX LGA1700 sokkel Intel B760 billede

Produktinformation

ASUS TUF GAMING B760M-BTF WIFI D4 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - High Definition Audio (7.1-kanal)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90MB1E50-M0EAY0
EAN: 4711387132029
Varenr.: 1001345473
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS TUF GAMING B760M-BTF WIFI D4 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - High Definition Audio (7.1-kanal)
1.589,49 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS TUF GAMING B760M-BTF WIFI D4 (mATX, B760, LGA 1700, DDR4) Bundkort - GEEKD.dk
1.729 kr
Til butik
ASUS TUF GAMING B760M-BTF WIFI D4 (mATX, B760, LGA 1700, DDR4) Bundkort - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Træt af kabler der ødelægger dit glasvindue-setup? Velkommen til bundkortenes fremtid! ASUS TUF GAMING B760M-BTF WIFI D4 er det første mainstream bundkort med revolutionerende BTF (Back To the Future) design, der flytter ALLE tilslutninger til bagsiden af...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Bundkort
EAN: 4711387132029
Varenr.: 51247780888912
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS TUF GAMING B760M-BTF WIFI Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - Micro-ATX
1.780 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS TUF GAMING B760M-BTF WIFI D4 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - High Definition Audio (7.1-kanal) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS TUF GAMING B760M-BTF WIFI D4 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - High Definition Audio (7.1-kanal) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.498 kr1.498 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.589,49 kr1.589,49 krKøb
3Geekd1.729 kr1.729 krKøb
4Proshop DK1.780 kr1.780 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS TUF GAMING B760M-BTF WIFI D4 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - High Definition Audio (7.1-kanal)

PriceData har fulgt prisen på ASUS TUF GAMING B760M-BTF WIFI D4 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - High Definition Audio (7.1-kanal) i 186 dage. Laveste pris i perioden er 1.333 kr (registreret d. 26. december 2025), højeste er 1.739 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.456 kr.

Den nuværende pris på 1.498 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 50 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 85 prisændringer for ASUS TUF GAMING B760M-BTF WIFI D4 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - High Definition Audio (7.1-kanal). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 85 prisændringer for ASUS TUF GAMING B760M-BTF WIFI D4 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - High Definition Audio (7.1-kanal) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.498 kr4 kr (0%)
27. maj 20261.494 kr69 kr (5%)
26. maj 20261.425 kr53 kr (4%)
25. maj 20261.372 kr49 kr (3%)
24. maj 20261.421 kr67 kr (5%)
23. maj 20261.488 kr5 kr (0%)
22. maj 20261.493 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.492 kr3 kr (0%)
17. maj 20261.489 kr46 kr (3%)
15. maj 20261.443 kr46 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret