Gå til hovedindhold

ASUSTeK COMPUTER ASUS TUF GAMING B650E-E WIFI Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX

ASUSTeK COMPUTERBundkortEAN: 4711387992494
Pris fra 999 krtil 3.428 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 2.429 kr (71% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASUS TUF GAMING B650E-E WIFI Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 999 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS TUF GAMING B650E-E WIFI Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX
-37%999 kr
Før 1.590 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ASUS TUF GAMING B650E-E WIFI Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: ATX, AMD AM5 socket, AMD B650 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR5-5600 4 x DIMM slots (AMD EXPO support), lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 2 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 5.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 2 type A & C, skærm tilslutning: 1 x Displayport 1.4 / 1 x HDMI 2.1, Realtek 2.5 Gigabit netværk (LAN), WiFi 6E & Bluetooth 5.3, AMD Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek HD Audio (8-kanaler) lydkort, ASUS AURA Sync software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: 90MB1LT0-M0EAY0
EAN: 4711387992494
Varenr.: 3366686
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS TUF GAMING B650E-E WIFI ATX Socket AM5 AMD B650
1.198 kr
Til butik
ASUS TUF GAMING B650E-E WIFI ATX Socket AM5 AMD B650 billede

Produktinformation

ASUS TUF GAMING B650E-E WIFI - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 - Wi-Fi 6E, Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90MB1LT0-M0EAY0
EAN: 4711387992494
Varenr.: 1003319777
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort ASUS TUF Gaming B650E-E WiFi - AMD B650, AM5, ATX
-23%1.379 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bundkort ASUS TUF Gaming B650E-E WiFi - AMD B650, AM5, ATX billede

Produktinformation

ASUS TUF GAMING B650E-E WIFI. Processorproducent: AMD, Processor sokkel: Sokkel AM5, Kompatibel processor serie: AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series. Understøttede hukommelsestyper: DDR5-SDRAM, Maksimal intern hukommelse: 256 GB, Hukommelses slots type: DIMM. Understøttede lagerdrev brugerflader: M.2, SATA III, Understøttet datalagringsdrev typer: HDD & SSD, RAID-niveauer: 0, 1, 5, 10. Ethernet-grænsefladetype: 2.5 Gigabit Ethernet, Bedste Wi-Fi standard: Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi-standarder: Wi-Fi 6E (802.11ax). Komponent til: PC, Motherboard form faktor: ATX, Bundkort chipset familie: AMDProcessorKompatibel processor serie: AMD Ryzen 7000 SeriesAMD Ryzen 8000 SeriesAMD Ryzen 9000 SeriesProcessor sokkel: Sokkel AM5Processorproducent: AMDUnderstøttede procesorsokler: Sokkel AM5HukommelseAntal hukommelsesstik: 4ECC-kompatibilitet: ECC & ikke-ECCHukommelses slots type: DIMMHukommelseskanaler: To-kanalsIkke-bufferet hukommelse: JaMaksimal intern hukommelse: 256 GBUnderstøttede hukommelsestyper: DDR5-SDRAMLagring controllersAntal understøttede HHD'er: 4Antal understøttede lagerdiske: 7RAID-niveauer: 01510Understøttede lagerdrev brugerflader: M.2, SATA IIIUnderstøtter RAID: JaUnderstøttet datalagringsdrev typer: HDD & SSD

Produktspecifikationer

Kategori: Bundkort
Vægt: 1.82g
EAN: 4711387992494
Varenr.: 1819114
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort ASUS TUF Gaming B650E-E WiFi - AMD B650, AM5, ATX
-23%1.399 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS TUF GAMING B650E-E WIFI ATX Socket AM5 AMD B650
1.469 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Tuf Gaming B650e-e Wifi Am5 Atx
1.874 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS TUF GAMING B650E-E WIFI (ATX, B650, AM5, DDR5) Bundkort - GEEKD.dk
3.428 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS TUF GAMING B650E-E WIFI Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS TUF GAMING B650E-E WIFI Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK999 kr1.038 krKøb
2CompuMail DK1.198 kr1.198 krKøb
3Boligcenter DK1.379 kr1.379 krKøb
4Vivas DK1.399 kr1.468 krKøb
5Ultrashop1.469 kr1.469 krKøb
6Dustin DK1.874 kr1.960,25 krKøb
7Geekd3.428 kr3.428 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS TUF GAMING B650E-E WIFI Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX

PriceData har fulgt prisen på ASUS TUF GAMING B650E-E WIFI Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX i 181 dage. Laveste pris i perioden er 999 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 1.402 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.264 kr.

Den nuværende pris på 999 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for ASUS TUF GAMING B650E-E WIFI Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for ASUS TUF GAMING B650E-E WIFI Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026999 kr199 kr (17%)
7. maj 20261.198 kr13 kr (1%)
6. maj 20261.185 kr13 kr (1%)
22. apr. 20261.198 kr26 kr (2%)
21. apr. 20261.224 kr225 kr (23%)
11. apr. 2026999 kr225 kr (18%)
5. mar. 20261.224 kr25 kr (2%)
26. feb. 20261.249 kr41 kr (3%)
24. feb. 20261.290 kr57 kr (4%)
19. feb. 20261.347 kr27 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret