Gå til hovedindhold

ASUS TUF GAMING A620-PRO WIFI - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD A620 Chipset - USB 3.1 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

ASUSBundkortEAN: 4711387206812
Pris fra 953 krtil 1.819 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 866 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASUS TUF GAMING A620-PRO WIFI - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD A620 Chipset - USB 3.1 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 953 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
ASUS TUF GAMING A620-PRO WIFI Bundkort
953 kr
Til butik
ASUS TUF GAMING A620-PRO WIFI Bundkort billede

Produktinformation

ASUS TUF GAMING A620-PRO WIFI Bundkort - AM5, ATX, DDR5, PCIe 4.0, 2x M2, WIFI - Bundkort AMD Socket

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: 90MB1FR0-M0EAY0
EAN: 4711387206812
Varenr.: 1251107
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS TUF GAMING A620-PRO WIFI ATX AM5 AMD A620
1.352 kr
Til butik
ASUS TUF GAMING A620-PRO WIFI ATX AM5 AMD A620 billede

Produktinformation

ASUS TUF GAMING A620-PRO WIFI - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD A620 Chipset - USB 3.1 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90MB1FR0-M0EAY0
EAN: 4711387206812
Varenr.: 1001147988
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS TUF GAMING A620-PRO WIFI Bundkort - AMD A620 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX
1.409 kr
Til butik
ASUS TUF GAMING A620-PRO WIFI Bundkort - AMD A620 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: ATX, AMD AM5 socket, AMD A620 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR5-5600 4 x DIMM slots (AMD EXPO support), lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 2 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 2 type A & C, skærm tilslutning: 1 x Displayport 1.4 / 1 x HDMI 1.4, Realtek 2.5 Gigabit netværk (LAN), WiFi 6 & Bluetooth 5.3, AMD Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek HD Audio (8-kanaler) lydkort, ASUS AURA Sync software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: 90MB1FR0-M0EAY0
EAN: 4711387206812
Varenr.: 3208741
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS TUF GAMING A620-PRO WIFI - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD A620 Chipset - USB 3.1 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)
1.423 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS TUF GAMING A620-PRO WIFI - Socket AM5 - motherboard Bundkort - GEEKD.dk
1.429 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort ASUS TUF Gaming A620‑PRO WiFi - AMD A620, Socket AM5, ATX
-10%1.799 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort ASUS TUF Gaming A620‑PRO WiFi - AMD A620, Socket AM5, ATX
-10%1.819 kr
Før 2.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS TUF GAMING A620-PRO WIFI - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD A620 Chipset - USB 3.1 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS TUF GAMING A620-PRO WIFI - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD A620 Chipset - USB 3.1 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK953 kr953 krKøb
2CompuMail DK1.352 kr1.352 krKøb
3Proshop DK1.409 kr1.409 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.423 kr1.423 krKøb
5Geekd1.429 kr1.429 krKøb
6Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
7Vivas DK1.819 kr1.898 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS TUF GAMING A620-PRO WIFI - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD A620 Chipset - USB 3.1 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

PriceData har fulgt prisen på ASUS TUF GAMING A620-PRO WIFI - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD A620 Chipset - USB 3.1 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 933 kr (registreret d. 25. december 2025), højeste er 1.393 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.310 kr.

Den nuværende pris på 953 kr er 27% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 35 prisfald og 46 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 80 prisændringer for ASUS TUF GAMING A620-PRO WIFI - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD A620 Chipset - USB 3.1 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 80 prisændringer for ASUS TUF GAMING A620-PRO WIFI - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD A620 Chipset - USB 3.1 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 2026953 kr376 kr (28%)
17. apr. 20261.329 kr9 kr (1%)
10. apr. 20261.320 kr9 kr (1%)
9. apr. 20261.329 kr1 kr (0%)
8. apr. 20261.330 kr8 kr (1%)
7. apr. 20261.338 kr1 kr (0%)
5. apr. 20261.337 kr7 kr (1%)
4. apr. 20261.330 kr7 kr (1%)
3. apr. 20261.337 kr8 kr (1%)
2. apr. 20261.329 kr20 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret