Gå til hovedindhold

ASUS ROG STRIX X870-I GAMING WIFI - Motherboard - Mini-ITX - Socket AM5 - AMD X870 Chipsatz - USB4, USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1 - Wi-Fi 7, Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN - Onboard-Grafik

ASUSBundkortEAN: 4711387740309
Pris fra 3.169 krtil 4.374 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.205 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.766 kr 12. maj

Sammenlign priser på ASUS ROG STRIX X870-I GAMING WIFI - Motherboard - Mini-ITX - Socket AM5 - AMD X870 Chipsatz - USB4, USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1 - Wi-Fi 7, Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN - Onboard-Grafik og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3169 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ROG STRIX X870-I GAMING WIFI - Motherboard - Mini-ITX - Socket AM5 - AMD X870 Chipsatz - USB4, USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1 - Wi-Fi 7, Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN - Onboard-Grafik
3.169 kr
Til butik
ASUS ROG STRIX X870-I GAMING WIFI - Motherboard - Mini-ITX - Socket AM5 - AMD X870 Chipsatz - USB4, USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1 - Wi-Fi 7, Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN - Onboard-Grafik billede

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Alle bundkort
Farve: 1
Artikel nr.: ROG STRIX X870-I GAMING WIFI
EAN: 4711387740309
Varenr.: 21557012
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ROG STRIX X870-I GAMING WIFI Mini ITX Socket AM5 AMD X870
3.170 kr
Til butik
ASUS ROG STRIX X870-I GAMING WIFI Mini ITX Socket AM5 AMD X870 billede

Produktinformation

ASUS ROG STRIX X870-I GAMING WIFI - Bundkort - mini ITX - Socket AM5 - AMD X870 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB4, USB-C 3.2 Gen2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 7, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90MB1IW0-M0EAY0
EAN: 4711387740309
Varenr.: 1002526725
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS ROG STRIX X870-I GAMING WIFI (mITX, X870, AM5, DDR5) Bundkort - GEEKD.dk
3.469 kr
Til butik
ASUS ROG STRIX X870-I GAMING WIFI (mITX, X870, AM5, DDR5) Bundkort - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Hvem siger, at kompakt betyder kompromis? ASUS ROG STRIX X870-I GAMING WIFI leverer absolut high-end gaming-performance pakket ind i et skarpt Mini ITX-format på kun 170 mm x 170 mm. Dette bundkort er den ultimative løsning for gamere, der vil have maksim...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Bundkort
EAN: 4711387740309
Varenr.: 51247807463760
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort ASUS ROG Strix X870‑I Gaming WiFi - AM5 mini‑ITX
-18%3.599 kr
Før 4.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort ASUS ROG Strix X870‑I Gaming WiFi - AM5 mini‑ITX
-18%3.619 kr
Før 4.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS ROG STRIX X870-I GAMING WIFI Mini ITX Socket AM5 AMD X870
3.729 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ROG STRIX X870-I GAMING WIFI Bundkort - AMD X870 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Mini-ITX
3.990 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Rog Strix X870-i Gaming Wifi Am5 Mini-itx Bundkort
4.374 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG STRIX X870-I GAMING WIFI - Motherboard - Mini-ITX - Socket AM5 - AMD X870 Chipsatz - USB4, USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1 - Wi-Fi 7, Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN - Onboard-Grafik koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG STRIX X870-I GAMING WIFI - Motherboard - Mini-ITX - Socket AM5 - AMD X870 Chipsatz - USB4, USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1 - Wi-Fi 7, Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN - Onboard-Grafik koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK3.169 kr3.169 krKøb
2CompuMail DK3.170 kr3.170 krKøb
3Geekd3.469 kr3.469 krKøb
4Boligcenter DK3.599 kr3.599 krKøb
5Vivas DK3.619 kr3.698 krKøb
6Ultrashop3.729 kr3.729 krKøb
7Proshop DK3.990 kr3.990 krKøb
8Dustin DK4.374 kr4.460,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ROG STRIX X870-I GAMING WIFI - Motherboard - Mini-ITX - Socket AM5 - AMD X870 Chipsatz - USB4, USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1 - Wi-Fi 7, Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN - Onboard-Grafik

PriceData har fulgt prisen på ASUS ROG STRIX X870-I GAMING WIFI - Motherboard - Mini-ITX - Socket AM5 - AMD X870 Chipsatz - USB4, USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1 - Wi-Fi 7, Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN - Onboard-Grafik i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.766 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 3.371 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.141 kr.

Den nuværende pris på 3.169 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 76 prisændringer for ASUS ROG STRIX X870-I GAMING WIFI - Motherboard - Mini-ITX - Socket AM5 - AMD X870 Chipsatz - USB4, USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1 - Wi-Fi 7, Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN - Onboard-Grafik. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 76 prisændringer for ASUS ROG STRIX X870-I GAMING WIFI - Motherboard - Mini-ITX - Socket AM5 - AMD X870 Chipsatz - USB4, USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1 - Wi-Fi 7, Bluetooth, 2.5 Gigabit LAN - Onboard-Grafik de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20263.169 kr392 kr (14%)
16. maj 20262.777 kr10 kr (0%)
13. maj 20262.767 kr1 kr (0%)
12. maj 20262.766 kr324 kr (10%)
10. maj 20263.090 kr12 kr (0%)
9. maj 20263.078 kr12 kr (0%)
8. maj 20263.090 kr23 kr (1%)
7. maj 20263.067 kr11 kr (0%)
6. maj 20263.078 kr12 kr (0%)
2. maj 20263.090 kr313 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret