Gå til hovedindhold

ASUS ROG Sheath BLK Limited Edition Mousepad Musemåtte - GEEKD.dk

ASUSMusemåtterEAN: 4718017608749
Pris fra 246 krtil 309 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 63 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 149 kr 3. apr.

Sammenlign priser på ASUS ROG Sheath BLK Limited Edition Mousepad Musemåtte - GEEKD.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 246 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ROG Sheath BLK LTD Musemåtte
246 kr
Til butik
ASUS ROG Sheath BLK LTD Musemåtte billede

Produktinformation

ASUS ROG Sheath BLK LTD - Musemåtte

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90MP00K3-B0UA00
EAN: 4718017608749
Varenr.: 995841316
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ASUS ROG Sheath til gamere, sort Limited Edition
278 kr
Til butik
ASUS ROG Sheath til gamere, sort Limited Edition billede

Produktinformation

Den ekstra store ASUS ROG Sheath-musemåtte er optimeret til alle typer gaming-mus med en flad overflade til perfekt, pixel-perfekt musesporing og uovertruffen kontrol. Den ekstra store ASUS ROG Sheath er optimeret til alle typer gaming-mus med en flad overflade til komplet, pixel-perfekt musesporing og uovertruffen kontrol. ROG Sheath er designet med komfort for øje og har en skridsikker ROG-rød gummibase, der holder musemåtten på plads, og skridsikre syede kanter. En ekspertvævet overflade sikrer et jævnt glid. Der er garanti for knivskarp kontrol - uanset dine spilpræferencer. Den massive størrelse på 900 x 440 x 3 mm sikrer, at der er plads til alt dit udstyr, inklusive din bærbare computer, tastatur og mus. Måtten er blevet udsat for en række slidprøver, herunder en museglidningstest på over 250 kilometer og eksponering for ekstreme temperaturer på -30 °C og 60 °C i 57 timer. Dens tykkelse på 3 mm giver også en behagelig blød overflade. Størrelse: 900 x 440 x 3 mm, Optimeret til glat museglidning, Skridsikker base af rødt ROG-gummi, Holdbar, revnebestandig konstruktion, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Asus
Kategori: Musemåtter
EAN: 4718017608749
Varenr.: C68543
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ROG Sheath XXL BLK LTD
299 kr
Til butik
ASUS ROG Sheath XXL BLK LTD billede

Produktinformation

Gaming musemåtte, størrelse: 900 x 440 x 3 mm (bredde x dybde x højde), overflade materiale: stof, med anti-skrid bund materiale, farve: sort / grå - Den ekstra store ROG Sheath BLK LTD musemåtte er optimeret til alle typer gamingmus med en glat overflade, der sikrer pixelpræcis sporing for uovertruffen kontrol. ROG Sheath BLK LTD er designet med komfort i fokus og har en skridsikker gummibund samt slidstærke, syede kanter. En sheath er et beskyttende skede til sværd og klinger. I gamingverdenen fungerer ROG Sheath BLK LTD som base for alle dine gaming-perifere enheder, mens du fører dem i kamp. Dine modstandere kan blive knust eller flået i stykker - men ikke ROG Sheath! Gør dig klar til at opleve gamingstjernestatus med ROG Sheath BLK LTD. Optimeret for glidende musebevægelse Ekstra store dimensioner til alt dit gamingudstyr Skridsikker ROG-rød gummibund Slidstærke, anti-fray sømme...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Musemaatte tilbehoer
Artikel nr.: 90MP00K3-B0UA00
EAN: 4718017608749
Varenr.: 2849036
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
ASUS ROG Sheath BLK XXL Gaming Musemåtte
299 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS ROG Sheath BLK Limited Edition Mousepad Musemåtte - GEEKD.dk
309 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG Sheath BLK Limited Edition Mousepad Musemåtte - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG Sheath BLK Limited Edition Mousepad Musemåtte - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK246 kr246 krKøb
2Teknikproffset DK278 kr337 krKøb
3Proshop DK299 kr338 krKøb
4Komplett DK299 kr299 krKøb
5Geekd309 kr309 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ROG Sheath BLK Limited Edition Mousepad Musemåtte - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på ASUS ROG Sheath BLK Limited Edition Mousepad Musemåtte - GEEKD.dk i 184 dage. Laveste pris i perioden er 149 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 286 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 240 kr.

Den nuværende pris på 246 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for ASUS ROG Sheath BLK Limited Edition Mousepad Musemåtte - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for ASUS ROG Sheath BLK Limited Edition Mousepad Musemåtte - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026246 kr4 kr (2%)
16. maj 2026250 kr5 kr (2%)
13. maj 2026245 kr1 kr (0%)
9. maj 2026246 kr1 kr (0%)
2. maj 2026245 kr96 kr (64%)
3. apr. 2026149 kr100 kr (40%)
2. apr. 2026249 kr100 kr (67%)
5. mar. 2026149 kr98 kr (40%)
2. mar. 2026247 kr98 kr (66%)
19. feb. 2026149 kr104 kr (41%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret