Gå til hovedindhold

ASUS ROG Moonstone Ace L - gaming-musemåtte i hærdet glas, hvid (L)

ASUSMusemåtterEAN: 4711387312551
Pris fra 751 krtil 1.230 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 479 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 741 kr 29. mar.

Sammenlign priser på ASUS ROG Moonstone Ace L - gaming-musemåtte i hærdet glas, hvid (L) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 751 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ROG Moonstone Ace L - White
751 kr
Til butik
ASUS ROG Moonstone Ace L - White billede

Produktinformation

ROG Moonstone Ace L er en stor gaming musemåtte lavet af slidstærkt hærdet glas, med en ultraglat overflade optimeret til hurtige, ensartede "slides" og en anti-slip silikone base. Stor størrelse: Måler 500 x 400 mm. Farve: hvid

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Musemaatte tilbehoer
Artikel nr.: 90MP03L0-BPUA10
EAN: 4711387312551
Varenr.: 3215355
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ROG Moonstone Ace L Musemåtte
813 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ROG Moonstone Ace L - Musemåtte - hvid
829 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS ROG Moonstone Ace L Tempered Glas Musemåtte - hvid - GEEKD.dk
879 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASUS ROG Moonstone Ace L - gaming-musemåtte i hærdet glas, hvid (L)
-1%1.089 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASUS ROG Moonstone Ace L - gaming-musemåtte i hærdet glas, hvid (L)
-1%1.109 kr
Før 1.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ASUS ROG Moonstone Ace L gaming-musemåtte, hvid
1.230 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG Moonstone Ace L - gaming-musemåtte i hærdet glas, hvid (L) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG Moonstone Ace L - gaming-musemåtte i hærdet glas, hvid (L) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK751 kr790 krKøb
2CompuMail DK813 kr813 krKøb
3CS MEGASTORE DK829 kr868 krKøb
4Geekd879 kr879 krKøb
5Boligcenter DK1.089 kr1.089 krKøb
6Vivas DK1.109 kr1.188 krKøb
7Teknikproffset DK1.230 kr1.289 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ROG Moonstone Ace L - gaming-musemåtte i hærdet glas, hvid (L)

PriceData har fulgt prisen på ASUS ROG Moonstone Ace L - gaming-musemåtte i hærdet glas, hvid (L) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 741 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 922 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 816 kr.

Den nuværende pris på 751 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for ASUS ROG Moonstone Ace L - gaming-musemåtte i hærdet glas, hvid (L). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for ASUS ROG Moonstone Ace L - gaming-musemåtte i hærdet glas, hvid (L) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026751 kr2 kr (0%)
29. maj 2026749 kr2 kr (0%)
28. maj 2026751 kr2 kr (0%)
26. maj 2026749 kr5 kr (1%)
23. maj 2026754 kr11 kr (1%)
22. maj 2026743 kr3 kr (0%)
21. maj 2026746 kr3 kr (0%)
20. maj 2026749 kr2 kr (0%)
19. maj 2026751 kr62 kr (8%)
13. maj 2026813 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret