Gå til hovedindhold

ASUSTeK COMPUTER ASUS ProArt PA32UCE - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 600 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 600 - 5 ms - 2xHDMI, 2xDispl

ASUSTeK COMPUTERComputerskærmeEAN: 4711387717479
Pris fra 6.917 krtil 8.686 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.769 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASUS ProArt PA32UCE - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 600 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 600 - 5 ms - 2xHDMI, 2xDispl og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6917 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ProArt PA32UCE 31.5" IPS 3840 x 2160 (4K) DisplayPort HDMI USB-C 60 Hz
6.917 kr
Til butik
ASUS ProArt PA32UCE 31.5" IPS 3840 x 2160 (4K) DisplayPort HDMI USB-C 60 Hz billede

Produktinformation

ASUS ProArt PA32UCE - LED-skærm - 32" (31.5" til at se) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 600 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 600 - 5 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort, USB-C - højtalere - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90LM03H0-B02K70
EAN: 4711387717479
Varenr.: 1003433639
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ProArt PA32UCE - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 600 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 600 - 5 ms - 2xHDMI, 2xDispl
7.331 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASUS ProArt PA32UCE 32" 4K IPS skærm - USB‑C, HDMI, DisplayPort, 60 Hz
-28%7.999 kr
Før 11.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ASUS ProArt PA32UCE 32" 4K IPS skærm - USB‑C, HDMI, DisplayPort, 60 Hz billede

Produktinformation

ASUS ProArt PA32UCE - LED-skærm - 32" (31.5" til at se) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 600 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 600 - 5 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort, USB-C - højtalere - sortGenereltBacklight-teknologi: LED baglysDiagonal størrelse: 32"Dimensioner (B x D x H): 71.42 cm x 24 cm x 61.79 cm - med standerEgenskaber: DelbilledebilledopdelingHDCPTrace Free TechnologyFlicker Free-teknologiAdaptive-Sync teknologiASUS ProArt Calibration technologyfarvejusteringstilstandColor Temperature Selectiongamma-tilstandLow Blue Light-teknologiMultiple HDREnergiklasse: Klasse DEnergiklasse (HDR): Klasse GEnergimærke QR-kode URL: Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2153206Farve: SortFarve support: 1,0737 milliarder farver (10-bit)Farvespektrum: 100% sRGB, 98% DCI-P3Formatforhold: 16:9HDR-certificering: DisplayHDR 600HDR-format: HDR10Indbygget udstyr: USB 3.2 Gen 1 hubnærhedssensoromgivende lyssensorKontrastforhold: 1000:1Lodret opdateringshastighed: 48 - 60 HzLodret synsvinkel: 178Lysstyrke: 600 cd/m²Paneltype: IPSPixel Pitch: 0.182 mmResponstid: 5 ms (grå-til-grå)Skærmbelægning: BlændfriSkærmtype: LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriksStandard opløsning:

Produktspecifikationer

Kategori: Skærme
Vægt: 14.3g
EAN: 4711387717479
Varenr.: 2075579
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASUS ProArt PA32UCE 32" 4K IPS skærm - USB‑C, HDMI, DisplayPort, 60 Hz
-28%8.019 kr
Før 11.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS ProArt PA32UCE 31.5 IPS 3840 x 2160 (4K) DisplayPort HDMI USB-C 60 Hz
8.359 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
32" ASUS ProArt PA32UCE - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS - 96W USB-C
8.686 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ProArt PA32UCE - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 600 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 600 - 5 ms - 2xHDMI, 2xDispl koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ProArt PA32UCE - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 600 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 600 - 5 ms - 2xHDMI, 2xDispl koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.917 kr6.917 krKøb
2CS MEGASTORE DK7.331 kr7.331 krKøb
3Boligcenter DK7.999 kr7.999 krKøb
4Vivas DK8.019 kr8.069 krKøb
5Ultrashop8.359 kr8.359 krKøb
6Proshop DK8.686 kr8.686 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ProArt PA32UCE - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 600 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 600 - 5 ms - 2xHDMI, 2xDispl

PriceData har fulgt prisen på ASUS ProArt PA32UCE - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 600 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 600 - 5 ms - 2xHDMI, 2xDispl i 179 dage. Laveste pris i perioden er 6.917 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 9.409 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.870 kr.

Den nuværende pris på 6.917 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for ASUS ProArt PA32UCE - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 600 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 600 - 5 ms - 2xHDMI, 2xDispl. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for ASUS ProArt PA32UCE - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 600 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 600 - 5 ms - 2xHDMI, 2xDispl de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20266.917 kr141 kr (2%)
3. maj 20267.058 kr144 kr (2%)
26. apr. 20267.202 kr148 kr (2%)
19. apr. 20267.350 kr1.601 kr (18%)
15. apr. 20268.951 kr766 kr (9%)
25. mar. 20268.185 kr765 kr (9%)
12. mar. 20268.950 kr152 kr (2%)
10. mar. 20269.102 kr63 kr (1%)
6. mar. 20269.039 kr69 kr (1%)
5. mar. 20269.108 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret