Gå til hovedindhold

ASUSTeK COMPUTER ASUS PRIME A520M-K Bundkort - AMD A520 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX

ASUSTeK COMPUTERBundkortEAN: 4718017826921
Pris fra 399 krtil 606 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 207 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASUS PRIME A520M-K Bundkort - AMD A520 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 399 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Shark Gaming DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ASUS PRIME A520M-K DDR4 Bundkort (Uden Wifi)
399 kr
Til butik
ASUS PRIME A520M-K DDR4 Bundkort (Uden Wifi) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Asus
Kategori: Gaming PC Bundkort
EAN: 4718017826921
Varenr.: 3677
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS PRIME A520M-K Micro-ATX AM4 AMD A520
433 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS PRIME A520M-K Bundkort - AMD A520 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX
449 kr
Til butik
ASUS PRIME A520M-K Bundkort - AMD A520 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Micro-ATX, AMD AM4 socket, AMD A520 chipset, 1 x PCI-Express 3.0 x16, Dual DDR4-3200 2 x DIMM slots, lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 3.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 1 type A, skærm tilslutning: 1 x HDMI 2.1 / 1 x VGA, Realtek RTL8111H 1 Gigabit netværk (LAN), AMD Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek ALC897 HD Audio (8-kanaler)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: 90MB1500-M0EAY0
EAN: 4718017826921
Varenr.: 2871128
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ASUS Prime PRIME A520M-K mATX-bundkort
482 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASUS Prime A520M-K micro-ATX bundkort - AM4, AMD A520
-13%519 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASUS Prime A520M-K micro-ATX bundkort - AM4, AMD A520
-13%539 kr
Før 619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS PRIME A520M-K Micro-ATX AM4 AMD A520
559 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS PRIME A520M-K (mATX, A520, AM4) - Bundkort - GEEKD.dk
606 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS PRIME A520M-K Bundkort - AMD A520 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS PRIME A520M-K Bundkort - AMD A520 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Shark Gaming DK399 kr399 krKøb
2CompuMail DK433 kr433 krKøb
3Proshop DK449 kr488 krKøb
4Teknikproffset DK482 kr541 krKøb
5Boligcenter DK519 kr519 krKøb
6Vivas DK539 kr608 krKøb
7Ultrashop559 kr559 krKøb
8Geekd606 kr606 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS PRIME A520M-K Bundkort - AMD A520 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX

PriceData har fulgt prisen på ASUS PRIME A520M-K Bundkort - AMD A520 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX i 178 dage. Laveste pris i perioden er 399 kr (registreret d. 13. februar 2026), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 440 kr.

Den nuværende pris på 399 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 16 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for ASUS PRIME A520M-K Bundkort - AMD A520 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for ASUS PRIME A520M-K Bundkort - AMD A520 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. apr. 2026399 kr40 kr (9%)
1. apr. 2026439 kr3 kr (1%)
31. mar. 2026442 kr4 kr (1%)
30. mar. 2026446 kr6 kr (1%)
29. mar. 2026440 kr4 kr (1%)
28. mar. 2026444 kr6 kr (1%)
27. mar. 2026438 kr1 kr (0%)
26. mar. 2026439 kr5 kr (1%)
25. mar. 2026444 kr6 kr (1%)
24. mar. 2026438 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret