Gå til hovedindhold

ASUS PRIME A620M-K - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD A620 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

ASUSBundkortEAN: 4711387242087
Pris fra 590 krtil 924 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 334 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASUS PRIME A620M-K - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD A620 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 590 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS PRIME A620M-K Micro-ATX Socket AM5 AMD A620
590 kr
Til butik
ASUS PRIME A620M-K Micro-ATX Socket AM5 AMD A620 billede

Produktinformation

ASUS PRIME A620M-K - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD A620 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90MB1F40-M0EAY0
EAN: 4711387242087
Varenr.: 1001196310
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS PRIME A620M-K - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD A620 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)
651 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS PRIME A620M-K Bundkort - AMD A620 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX
658 kr
Til butik
ASUS PRIME A620M-K Bundkort - AMD A620 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Micro-ATX, AMD AM5 socket, AMD A620 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR5-5600 2 x DIMM slots (AMD EXPO support), lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 1 type A, skærm tilslutning: 1 x HDMI 1.4, Realtek 1 Gigabit netværk (LAN), AMD Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek HD Audio (8-kanaler) lydkort, ASUS AURA Sync software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: 90MB1F40-M0EAY0
EAN: 4711387242087
Varenr.: 3209139
Gå til Shark Gaming DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ASUS PRIME A620M-K Bundkort
749 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS PRIME A620M-K Micro-ATX Socket AM5 AMD A620
759 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort ASUS Prime A620M-K - AMD A620, Socket AM5, micro ATX
-13%799 kr
Før 919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort ASUS Prime A620M-K - AMD A620, Socket AM5, micro ATX
-13%819 kr
Før 939 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS PRIME A620M-K - Socket AM5 - - Bundkort - GEEKD.dk
849 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Prime A620m-k Amd A620 Sokkel Am5 Micro Atx Am5 Micro-atx Bundkort
924 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS PRIME A620M-K - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD A620 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS PRIME A620M-K - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD A620 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK590 kr590 krKøb
2CS MEGASTORE DK651 kr690 krKøb
3Proshop DK658 kr697 krKøb
4Shark Gaming DK749 kr749 krKøb
5Ultrashop759 kr759 krKøb
6Boligcenter DK799 kr799 krKøb
7Vivas DK819 kr898 krKøb
8Geekd849 kr849 krKøb
9Dustin DK924 kr1.010,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS PRIME A620M-K - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD A620 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

PriceData har fulgt prisen på ASUS PRIME A620M-K - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD A620 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 590 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 729 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 673 kr.

Den nuværende pris på 590 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for ASUS PRIME A620M-K - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD A620 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for ASUS PRIME A620M-K - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD A620 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026590 kr2 kr (0%)
22. maj 2026592 kr2 kr (0%)
14. maj 2026590 kr15 kr (2%)
8. apr. 2026605 kr1 kr (0%)
7. apr. 2026604 kr1 kr (0%)
2. apr. 2026605 kr30 kr (5%)
11. mar. 2026635 kr3 kr (0%)
10. mar. 2026638 kr15 kr (2%)
7. mar. 2026653 kr22 kr (3%)
28. feb. 2026675 kr25 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret