Gå til hovedindhold

ASUS NUC 15 Pro Tall Kit RNUC15CRHU700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 255H / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sort

ASUSSkrivebordscomputereEAN: 4711387950005
Pris fra 4.588 krtil 5.319 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 731 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.434 kr 28. mar.

Sammenlign priser på ASUS NUC 15 Pro Tall Kit RNUC15CRHU700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 255H / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4588 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS NUC 15 Pro Tall Kit RNUC15CRHU700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 255H / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sort
4.588 kr
Til butik
ASUS NUC 15 Pro Tall Kit RNUC15CRHU700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 255H / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Barebone
Farve: 2
Artikel nr.: 90AR00Q2-M000A0
EAN: 4711387950005
Varenr.: 24071279
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS NUC 15 Pro Tall Kit RNUC15CRHU700002 Mini PC Core Ultra 7 255H 0GB 0GB Intel Arc Graphics 140T No-OS
4.589 kr
Til butik
ASUS NUC 15 Pro Tall Kit RNUC15CRHU700002 Mini PC Core Ultra 7 255H 0GB 0GB Intel Arc Graphics 140T No-OS billede

Produktinformation

ASUS NUC 15 Pro Tall Kit RNUC15CRHU700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 255H / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90AR00Q2-M000A0
EAN: 4711387950005
Varenr.: 1003109570
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS NUC 15 Pro Tall Kit - Core Ultra 7 255H
4.625 kr
Til butik
ASUS NUC 15 Pro Tall Kit - Core Ultra 7 255H billede

Produktinformation

Mini PC barebone, der kombinerer kompakt format og konfigurerbare komponenter til brugere, der har brug for skalerbar ydeevne og moderne tilslutningsmuligheder til produktivitet og kreativt arbejde. Processor: 1 x Intel Core Ultra 7 (Serie 2) 255H / 1.5 GHz (op til 5.1 GHz, 16-core) NPU: Intel AI Boost - op til 13 TOPS Grafik: Intel Arc Graphics 140T - op til 74 TOPS Hukommelse: 0 GB installeret / 96 GB maks. - DDR5 SDRAM Lagring: Ingen HDD - SATA (SATA 6Gb/s) controller Netværk: 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, Bluetooth, Wi-Fi 7 Operativsystem: Intet operativsystem Konfigurerbare interne komponenter gør det muligt at opgradere hukommelse og lager efter behov, så enheden kan tilpasses forskellige arbejdsflow uden at optage meget plads på skrivebordet.

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Stationaer Mini PC Barebone
Artikel nr.: 90AR00Q2-M000A0
EAN: 4711387950005
Varenr.: 3356071
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Nuc 15 Pro U7 255h Tall Barebone 255h Barebone
4.999 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mini pc ASUS NUC 15 Pro Tall Kit - Core Ultra 7 255H, barebone uden RAM/lagring, Intel Arc Graphics, sort
-5%5.299 kr
Før 5.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mini pc ASUS NUC 15 Pro Tall Kit - Core Ultra 7 255H, barebone uden RAM/lagring, Intel Arc Graphics, sort
-5%5.319 kr
Før 5.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS NUC 15 Pro Tall Kit RNUC15CRHU700002 Mini PC Core Ultra 7 255H 0GB 0GB Intel Arc Graphics 140T No-OS
5.319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 15 Pro Tall Kit RNUC15CRHU700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 255H / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 15 Pro Tall Kit RNUC15CRHU700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 255H / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK4.588 kr4.588 krKøb
2CompuMail DK4.589 kr4.589 krKøb
3Proshop DK4.625 kr4.625 krKøb
4Dustin DK4.999 kr5.085,25 krKøb
5Boligcenter DK5.299 kr5.299 krKøb
6Vivas DK5.319 kr5.388 krKøb
7Ultrashop5.319 kr5.319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS NUC 15 Pro Tall Kit RNUC15CRHU700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 255H / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sort

PriceData har fulgt prisen på ASUS NUC 15 Pro Tall Kit RNUC15CRHU700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 255H / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sort i 147 dage. Laveste pris i perioden er 4.242 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 4.717 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.523 kr.

Den nuværende pris på 4.588 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for ASUS NUC 15 Pro Tall Kit RNUC15CRHU700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 255H / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for ASUS NUC 15 Pro Tall Kit RNUC15CRHU700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 255H / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20264.588 kr1 kr (0%)
14. maj 20264.589 kr17 kr (0%)
12. maj 20264.606 kr13 kr (0%)
9. maj 20264.593 kr56 kr (1%)
5. maj 20264.649 kr15 kr (0%)
1. maj 20264.634 kr23 kr (0%)
30. apr. 20264.611 kr23 kr (0%)
29. apr. 20264.634 kr177 kr (4%)
25. apr. 20264.457 kr70 kr (2%)
8. apr. 20264.527 kr58 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret