Gå til hovedindhold

ASUS NUC 15 Pro Tall Kit RNUC15CRHU500002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 5 225H / op til 4.9 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 130T - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7), Bluetooth 5.4 - sort

ASUSSkrivebordscomputereEAN: 4711387949955
Pris fra 3.584 krtil 4.249 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 665 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.518 kr 14. apr.

Sammenlign priser på ASUS NUC 15 Pro Tall Kit RNUC15CRHU500002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 5 225H / op til 4.9 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 130T - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7), Bluetooth 5.4 - sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3584 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS NUC 15 Pro Tall Kit RNUC15CRHU500002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 5 225H / op til 4.9 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 130T - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7), Bluetooth 5.4 - sort
3.584 kr
Til butik
ASUS NUC 15 Pro Tall Kit RNUC15CRHU500002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 5 225H / op til 4.9 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 130T - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7), Bluetooth 5.4 - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Barebone
Farve: 2
Artikel nr.: 90AR00Q2-M00050
EAN: 4711387949955
Varenr.: 24071278
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS NUC 15 Pro Tall Kit RNUC15CRHU500002 Mini PC Core Ultra 5 225H 0GB 0GB Intel Arc Graphics 130T No-OS
3.605 kr
Til butik
ASUS NUC 15 Pro Tall Kit RNUC15CRHU500002 Mini PC Core Ultra 5 225H 0GB 0GB Intel Arc Graphics 130T No-OS billede

Produktinformation

ASUS NUC 15 Pro Tall Kit RNUC15CRHU500002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 5 225H / op til 4.9 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 130T - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90AR00Q2-M00050
EAN: 4711387949955
Varenr.: 1003109569
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS NUC 15 Pro Tall Kit - Core Ultra 5 225H
3.746 kr
Til butik
ASUS NUC 15 Pro Tall Kit - Core Ultra 5 225H billede

Produktinformation

Mini PC barebone der leverer kompakt, konfigurerbar ydeevne til produktivitet, multimedie og lettere indholdsproduktion med Core Ultra‑behandling, AI-acceleration og Intel Arc-grafik. Designet til brugere, der selv installerer hukommelse og lager, giver den fleksible opgraderingsmuligheder, vedvarende beregningskraft og en lille skrivebordsfodaftryk samt bred trådløs tilslutning. Processor: 1 x Intel Core Ultra 5 225H / 1.3 GHz (op til 4.9 GHz, 14-core) NPU: Intel AI Boost - op til 13 TOPS Grafik: Intel Arc Graphics 130T - op til 63 TOPS Hukommelse: 0 GB (installeret) / 96 GB (maks.) - DDR5 SDRAM Lager: Ingen HDD Lagringscontroller: SATA (SATA 6Gb/s) Netværk: 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, Bluetooth, Wi-Fi 7 Styresystem: Intet operativsystem Dette barebone gør det muligt at samle et kompakt, opgraderbart system ved at tilføje DDR5-hukommelse og SATA-lagring, hvilket giver AI-accelereret beregning og kapabel grafik til daglig produktivitet og medieopgaver samtidig med et lille fodaftryk og fleksibel trådløs tilslutning.

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Stationaer Mini PC Barebone
Artikel nr.: 90AR00Q2-M00050
EAN: 4711387949955
Varenr.: 3356070
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Nuc 15 Pro U5 225h Tall Barebone 225h Barebone
4.124 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS NUC 15 Pro Tall Kit RNUC15CRHU500002 Mini PC Core Ultra 5 225H 0GB 0GB Intel Arc Graphics 130T No-OS
4.249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 15 Pro Tall Kit RNUC15CRHU500002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 5 225H / op til 4.9 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 130T - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7), Bluetooth 5.4 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 15 Pro Tall Kit RNUC15CRHU500002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 5 225H / op til 4.9 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 130T - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7), Bluetooth 5.4 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK3.584 kr3.584 krKøb
2CompuMail DK3.605 kr3.605 krKøb
3Proshop DK3.746 kr3.746 krKøb
4Dustin DK4.124 kr4.210,25 krKøb
5Ultrashop4.249 kr4.249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS NUC 15 Pro Tall Kit RNUC15CRHU500002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 5 225H / op til 4.9 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 130T - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7), Bluetooth 5.4 - sort

PriceData har fulgt prisen på ASUS NUC 15 Pro Tall Kit RNUC15CRHU500002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 5 225H / op til 4.9 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 130T - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7), Bluetooth 5.4 - sort i 183 dage. Laveste pris i perioden er 3.518 kr (registreret d. 14. april 2026), højeste er 3.730 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.634 kr.

Den nuværende pris på 3.584 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 71 prisændringer for ASUS NUC 15 Pro Tall Kit RNUC15CRHU500002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 5 225H / op til 4.9 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 130T - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7), Bluetooth 5.4 - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 71 prisændringer for ASUS NUC 15 Pro Tall Kit RNUC15CRHU500002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 5 225H / op til 4.9 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 130T - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7), Bluetooth 5.4 - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20263.584 kr21 kr (1%)
30. maj 20263.605 kr21 kr (1%)
29. maj 20263.584 kr21 kr (1%)
24. maj 20263.605 kr11 kr (0%)
23. maj 20263.616 kr32 kr (1%)
22. maj 20263.648 kr4 kr (0%)
20. maj 20263.644 kr39 kr (1%)
9. maj 20263.605 kr42 kr (1%)
8. maj 20263.647 kr41 kr (1%)
7. maj 20263.688 kr14 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret