Gå til hovedindhold

ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVHU500002I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 5 125H / op til 4.5 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort

ASUSSkrivebordscomputereEAN: 4711387491584
Pris fra 3.252 krtil 4.374 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.122 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.787 kr 21. maj

Sammenlign priser på ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVHU500002I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 5 125H / op til 4.5 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3252 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS NUC 14 Pro Kit - Core Ultra 5 125H
-8%3.252 kr
Før 3.541 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ASUS NUC 14 Pro Kit - Core Ultra 5 125H billede

Produktinformation

Mini PC barebone, der leverer kompakt, opgraderbar ydeevne til produktivitets- og medieopgaver, velegnet til brugere der har brug for moderne tilslutningsmuligheder og fleksible hukommelses- og lagerløsninger uden forudinstalleret operativsystem. Processor: Intel Core Ultra 5 125H Kerner: 14-core Hukommelse: 0 GB installeret / 96 GB maks. DDR5 Lagring: Ingen HDD, SATA 6Gb/s controller Grafik: Intel Arc Graphics Netværk: 1GbE - 2.5GbE - Wi-Fi 6E - Bluetooth 5.3 Operativsystem: Intet operativsystem Den kompakte formfaktor med mulighed for opgradering af RAM og lager giver en alsidig base til daglig computing, multimedieafspilning og netværksopgaver, samtidig med at den tillader målrettet hardwareudvidelse.

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Stationaer Mini PC Barebone
Artikel nr.: 90AR0072-M000P0
EAN: 4711387491584
Varenr.: 3250448
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVHU500002I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 5 125H / op til 4.5 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort
3.316 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVHU500002I Mini PC Core Ultra 5 125H 0GB 0GB Intel Arc Graphics No-OS
3.423 kr
Til butik
ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVHU500002I Mini PC Core Ultra 5 125H 0GB 0GB Intel Arc Graphics No-OS billede

Produktinformation

ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVHU500002I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 5 125H / op til 4.5 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90AR0072-M000P0
EAN: 4711387491584
Varenr.: 1001935036
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVHU500002I Mini PC Core Ultra 5 125H 0GB 0GB Intel Arc Graphics No-OS
4.029 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Nuc 14 Pro Core Ultra 5 125h Tall 125h Barebone
4.374 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVHU500002I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 5 125H / op til 4.5 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVHU500002I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 5 125H / op til 4.5 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK3.252 kr3.252 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.316 kr3.316 krKøb
3CompuMail DK3.423 kr3.423 krKøb
4Ultrashop4.029 kr4.029 krKøb
5Dustin DK4.374 kr4.460,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVHU500002I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 5 125H / op til 4.5 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort

PriceData har fulgt prisen på ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVHU500002I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 5 125H / op til 4.5 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort i 184 dage. Laveste pris i perioden er 2.787 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 3.697 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.331 kr.

Den nuværende pris på 3.252 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVHU500002I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 5 125H / op til 4.5 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVHU500002I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 5 125H / op til 4.5 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.252 kr16 kr (0%)
28. maj 20263.268 kr16 kr (0%)
27. maj 20263.284 kr41 kr (1%)
25. maj 20263.243 kr61 kr (2%)
23. maj 20263.182 kr72 kr (2%)
22. maj 20263.110 kr323 kr (12%)
21. maj 20262.787 kr10 kr (0%)
18. maj 20262.797 kr377 kr (12%)
17. maj 20263.174 kr377 kr (13%)
15. maj 20262.797 kr10 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret