Gå til hovedindhold

ASUS NUC 15 Pro Slim Kit RNUC15CRKV700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 265H / op til 5.3 GHz - vPro - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sort

ASUSBarebonecomputerEAN: 4711387950180
Pris fra 6.179 krtil 8.219 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 2.040 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASUS NUC 15 Pro Slim Kit RNUC15CRKV700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 265H / op til 5.3 GHz - vPro - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6179 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS NUC 15 Pro Slim Kit RNUC15CRKV700002 Mini PC Core Ultra 7 265H 0GB 0GB Intel Arc Graphics 140T No-OS
6.179 kr
Til butik
ASUS NUC 15 Pro Slim Kit RNUC15CRKV700002 Mini PC Core Ultra 7 265H 0GB 0GB Intel Arc Graphics 140T No-OS billede

Produktinformation

ASUS NUC 15 Pro Slim Kit RNUC15CRKV700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 265H / op til 5.3 GHz - vPro - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90AR00R2-M000N0
EAN: 4711387950180
Varenr.: 1003109577
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS NUC 15 Pro Slim Kit - Core Ultra 7 265H
6.197 kr
Til butik
ASUS NUC 15 Pro Slim Kit - Core Ultra 7 265H billede

Produktinformation

Barebone mini-PC kombinerer højtydende Intel Core‑processering, AI-acceleration og Intel Arc‑grafik for kreative og produktive brugere, der har brug for et kompakt, konfigurerbart system med fleksibel hukommelses- og lagerudvidelse samt moderne kablet og trådløst netværk. Processor: Intel Core Ultra 7 265H 1.7 GHz (up to 5.3 GHz) 16-core Grafik: Intel Arc Graphics 140T up to 75 TOPS NPU: Intel AI Boost up to 13 TOPS Hukommelse: 0 GB installed / 96 GB max DDR5 Lagring: SATA controller (SATA 6Gb/s) no HDD included Netværk: 1GbE, 2.5GbE, Wi‑Fi 5, Wi‑Fi 6, Wi‑Fi 7, Bluetooth Platform: Intel vPro Platform Giver kompakt, konfigurerbar ydeevne egnet til indholdsproduktion, AI-aktiverede opgaver og netværksbaseret produktivitet samtidig med, at brugeren kan udvide RAM og lager efter behov.

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Stationaer Mini PC Barebone
Artikel nr.: 90AR00R2-M000N0
EAN: 4711387950180
Varenr.: 3356492
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS NUC 15 Pro Slim Kit RNUC15CRKV700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 265H / op til 5.3 GHz - vPro - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sort
6.202 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Nuc 15 Pro U7 265h Vpro Slim Barebone 265h Barebone
-0%7.686 kr
Før 7.686,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASUS NUC 15 Pro mini PC barebone - Intel Core Ultra 7 265H, sort
-1%8.199 kr
Før 8.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASUS NUC 15 Pro mini PC barebone - Intel Core Ultra 7 265H, sort
-1%8.219 kr
Før 8.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 15 Pro Slim Kit RNUC15CRKV700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 265H / op til 5.3 GHz - vPro - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 15 Pro Slim Kit RNUC15CRKV700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 265H / op til 5.3 GHz - vPro - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.179 kr6.179 krKøb
2Proshop DK6.197 kr6.197 krKøb
3CS MEGASTORE DK6.202 kr6.202 krKøb
4Dustin DK7.686 kr7.772,25 krKøb
5Boligcenter DK8.199 kr8.199 krKøb
6Vivas DK8.219 kr8.298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS NUC 15 Pro Slim Kit RNUC15CRKV700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 265H / op til 5.3 GHz - vPro - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sort

PriceData har fulgt prisen på ASUS NUC 15 Pro Slim Kit RNUC15CRKV700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 265H / op til 5.3 GHz - vPro - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sort i 131 dage. Laveste pris i perioden er 6.179 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 7.269 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.883 kr.

Den nuværende pris på 6.179 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 52 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for ASUS NUC 15 Pro Slim Kit RNUC15CRKV700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 265H / op til 5.3 GHz - vPro - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for ASUS NUC 15 Pro Slim Kit RNUC15CRKV700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 265H / op til 5.3 GHz - vPro - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20266.179 kr1 kr (0%)
29. maj 20266.180 kr23 kr (0%)
28. maj 20266.203 kr1 kr (0%)
27. maj 20266.204 kr10 kr (0%)
26. maj 20266.194 kr10 kr (0%)
25. maj 20266.204 kr10 kr (0%)
24. maj 20266.194 kr23 kr (0%)
23. maj 20266.217 kr179 kr (3%)
22. maj 20266.396 kr1 kr (0%)
20. maj 20266.397 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret