Gå til hovedindhold

ASUS NUC 15 Pro Tall Kit Mini PC Core Ultra 5 210H 0GB 0GB Intel Graphics No-OS

ASUSBarebonecomputerEAN: 4711387949931
Pris fra 3.158 krtil 4.319 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.161 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.933 kr 16. apr.

Sammenlign priser på ASUS NUC 15 Pro Tall Kit Mini PC Core Ultra 5 210H 0GB 0GB Intel Graphics No-OS og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3158 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS NUC 15 Pro Tall Kit Mini PC Core Ultra 5 210H 0GB 0GB Intel Graphics No-OS
3.158 kr
Til butik
ASUS NUC 15 Pro Tall Kit Mini PC Core Ultra 5 210H 0GB 0GB Intel Graphics No-OS billede

Produktinformation

ASUS NUC 15 Pro Tall Kit - Barebone - mini PC 1 x Core 5 210H / op til 4.8 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7), Bluetooth 5.4 - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90AR00Q2-M00030
EAN: 4711387949931
Varenr.: 1003109567
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS NUC 15 Pro Tall Kit - mini PC Intel Core 5 210H 2.2 GHz - 0 GB - no HDD
-5%3.310 kr
Før 3.480 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS NUC 15 Pro Tall Kit Mini PC Core Ultra 5 210H 0GB 0GB Intel Graphics No-OS
3.749 kr
Til butik
ASUS NUC 15 Pro Tall Kit Mini PC Core Ultra 5 210H 0GB 0GB Intel Graphics No-OS billede

Produktinformation

ASUS NUC 15 Pro RNUC15CRHC500002 Sort Oplev kraften i ASUS NUC 15 Pro, den ideelle løsning til professionelle brugere, der har brug for en kompakt og effektiv computer. Med sit stilrene design og pladsbesparende størrelse bringer denne mini-PC enestående...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Computer
EAN: 4711387949931
Varenr.: 92993
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Nuc 15 Pro C5 210h Tall Barebone 210h Barebone
3.749 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASUS NUC 15 Pro mini‑PC barebone - sort
-2%4.299 kr
Før 4.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASUS NUC 15 Pro mini‑PC barebone - sort
-2%4.319 kr
Før 4.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 15 Pro Tall Kit Mini PC Core Ultra 5 210H 0GB 0GB Intel Graphics No-OS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 15 Pro Tall Kit Mini PC Core Ultra 5 210H 0GB 0GB Intel Graphics No-OS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.158 kr3.158 krKøb
2Proshop DK3.310 kr3.310 krKøb
3Ultrashop3.749 kr3.749 krKøb
4Dustin DK3.749 kr3.835,25 krKøb
5Boligcenter DK4.299 kr4.299 krKøb
6Vivas DK4.319 kr4.398 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS NUC 15 Pro Tall Kit Mini PC Core Ultra 5 210H 0GB 0GB Intel Graphics No-OS

PriceData har fulgt prisen på ASUS NUC 15 Pro Tall Kit Mini PC Core Ultra 5 210H 0GB 0GB Intel Graphics No-OS i 149 dage. Laveste pris i perioden er 2.933 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 3.564 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.208 kr.

Den nuværende pris på 3.158 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 56 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for ASUS NUC 15 Pro Tall Kit Mini PC Core Ultra 5 210H 0GB 0GB Intel Graphics No-OS. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for ASUS NUC 15 Pro Tall Kit Mini PC Core Ultra 5 210H 0GB 0GB Intel Graphics No-OS de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 20263.158 kr254 kr (7%)
25. maj 20263.412 kr17 kr (0%)
24. maj 20263.429 kr17 kr (0%)
23. maj 20263.446 kr224 kr (7%)
22. maj 20263.222 kr12 kr (0%)
21. maj 20263.234 kr12 kr (0%)
19. maj 20263.222 kr12 kr (0%)
18. maj 20263.234 kr12 kr (0%)
17. maj 20263.222 kr12 kr (0%)
15. maj 20263.234 kr12 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret