Gå til hovedindhold

ASUSTeK COMPUTER ASUS NUC 15 Pro Slim Kit RNUC15CRKU700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 255H / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sort

ASUSTeK COMPUTERBarebonecomputerEAN: 4711387949863
Pris fra 4.379 krtil 5.319 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 940 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.133 kr 27. mar.

Sammenlign priser på ASUS NUC 15 Pro Slim Kit RNUC15CRKU700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 255H / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4379 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS NUC 15 Pro Slim Kit RNUC15CRKU700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 255H / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sort
4.379 kr
Til butik
ASUS NUC 15 Pro Slim Kit RNUC15CRKU700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 255H / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Barebone
Farve: 2
Artikel nr.: 90AR00R2-M00090
EAN: 4711387949863
Varenr.: 24071293
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS NUC 15 Pro Slim Kit RNUC15CRKU700002 Mini PC Core Ultra 7 255H 0GB 0GB Intel Arc Graphics 140T No-OS
4.380 kr
Til butik
ASUS NUC 15 Pro Slim Kit RNUC15CRKU700002 Mini PC Core Ultra 7 255H 0GB 0GB Intel Arc Graphics 140T No-OS billede

Produktinformation

ASUS NUC 15 Pro Slim Kit RNUC15CRKU700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 255H / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90AR00R2-M00090
EAN: 4711387949863
Varenr.: 1003109575
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS NUC 15 Pro Slim Kit - Core Ultra 7 255H
4.436 kr
Til butik
ASUS NUC 15 Pro Slim Kit - Core Ultra 7 255H billede

Produktinformation

PC barebone i mini‑format, der leverer kompakt højtydende beregning med indbygget AI-acceleration og grafikunderstøttelse, velegnet til brugere der ønsker et konfigurerbart lille system til indholdsproduktion, udvikling og professionelle arbejdsbyrder. Kombinerer processorkraft og effektiv tilslutning samtidig med mulighed for at installere hukommelse og lager efter behov. Processor: Intel Core Ultra 7 255H 1.5 GHz (op til 5.1 GHz) 16-core Neural processor: Intel AI Boost op til 13 TOPS Grafik: Intel Arc Graphics 140T op til 74 TOPS Hukommelse: 0 GB installeret / 96 GB maks DDR5 SDRAM Lagring: SATA controller (SATA 6Gb/s) ingen HDD inkluderet Netværk: 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, Wi-Fi 7, Bluetooth Operativsystem: Intet operativsystem inkluderet Tilbyder en kompakt, konfigurerbar platform til daglig multitasking, medieproduktion og udvikling, med høj CPU‑ og GPU‑ydelse samt AI-acceleration. Brugere kan tilføje RAM og lager for at tilpasse ydelsen til deres arbejdsgange i begrænsede rum.

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Stationaer Mini PC Barebone
Artikel nr.: 90AR00R2-M00090
EAN: 4711387949863
Varenr.: 3356067
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Nuc 15 Pro U7 255h Slim Barebone 255h Barebone
4.999 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS NUC 15 Pro Slim Kit RNUC15CRKU700002 Mini PC Core Ultra 7 255H 0GB 0GB Intel Arc Graphics 140T No-OS
5.239 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mini PC barebone ASUS NUC 15 Pro 255H - sort
-2%5.299 kr
Før 5.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mini PC barebone ASUS NUC 15 Pro 255H - sort
-2%5.319 kr
Før 5.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 15 Pro Slim Kit RNUC15CRKU700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 255H / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 15 Pro Slim Kit RNUC15CRKU700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 255H / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK4.379 kr4.379 krKøb
2CompuMail DK4.380 kr4.380 krKøb
3Proshop DK4.436 kr4.436 krKøb
4Dustin DK4.999 kr5.085,25 krKøb
5Ultrashop5.239 kr5.239 krKøb
6Boligcenter DK5.299 kr5.299 krKøb
7Vivas DK5.319 kr5.388 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS NUC 15 Pro Slim Kit RNUC15CRKU700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 255H / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sort

PriceData har fulgt prisen på ASUS NUC 15 Pro Slim Kit RNUC15CRKU700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 255H / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sort i 148 dage. Laveste pris i perioden er 4.133 kr (registreret d. 27. marts 2026), højeste er 5.004 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.453 kr.

Den nuværende pris på 4.379 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for ASUS NUC 15 Pro Slim Kit RNUC15CRKU700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 255H / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for ASUS NUC 15 Pro Slim Kit RNUC15CRKU700002 - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 255H / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Arc Graphics 140T - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20264.379 kr56 kr (1%)
29. maj 20264.435 kr79 kr (2%)
27. maj 20264.356 kr24 kr (1%)
26. maj 20264.380 kr55 kr (1%)
25. maj 20264.435 kr79 kr (2%)
24. maj 20264.356 kr23 kr (1%)
23. maj 20264.379 kr1 kr (0%)
22. maj 20264.380 kr24 kr (1%)
21. maj 20264.356 kr79 kr (2%)
20. maj 20264.435 kr79 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret