Gå til hovedindhold

ASUSTeK COMPUTER ASUS NUC 13 Pro Slim Kit RNUC13L5KV700000I - Barebone - mini PC 1 x Core i7 1370PE / op til 4.8 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3 - sort

ASUSTeK COMPUTERBarebonecomputerEAN: 4711387490136
Pris fra 4.342 krtil 4.719 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 377 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.762 kr 4. maj

Sammenlign priser på ASUS NUC 13 Pro Slim Kit RNUC13L5KV700000I - Barebone - mini PC 1 x Core i7 1370PE / op til 4.8 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3 - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4342 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS NUC 13 Pro Slim Kit RNUC13L5KV700000I - Barebone - mini PC 1 x Core i7 1370PE / op til 4.8 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3 - sort
4.342 kr
Til butik
ASUS NUC 13 Pro Slim Kit RNUC13L5KV700000I - Barebone - mini PC 1 x Core i7 1370PE / op til 4.8 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3 - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Barebone
Farve: 1
Artikel nr.: 90AR0081-M00030
EAN: 4711387490136
Varenr.: 20728411
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS NUC 13 Pro Slim Kit RNUC13L5KV700000I Mini PC Core i7 I7-1370PE 0GB 0GB Intel Iris Xe Graphics No-OS
4.343 kr
Til butik
ASUS NUC 13 Pro Slim Kit RNUC13L5KV700000I Mini PC Core i7 I7-1370PE 0GB 0GB Intel Iris Xe Graphics No-OS billede

Produktinformation

ASUS NUC 13 Pro Slim Kit RNUC13L5KV700000I - Barebone - mini PC 1 x Core i7 1370PE / op til 4.8 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90AR0081-M00030
EAN: 4711387490136
Varenr.: 1001935047
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASUS NUC 13 Pro Slim Kit mini PC - Core i7-1370PE, barebone uden RAM/SSD/OS
-16%4.699 kr
Før 5.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ASUS NUC 13 Pro Slim Kit mini PC - Core i7-1370PE, barebone uden RAM/SSD/OS billede

Produktinformation

ASUS NUC 13 Pro Slim Kit RNUC13L5KV700000I - Barebone - mini PC 1 x Core i7 1370PE / op til 4.8 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sortGenereltFarve: SortProduktmodel: Mini PCType: PC bareboneProcessor / ChipsetAntal CPU'er: 1Antal kerner: 14-coreClock-frekvens: 1.9 GHzCPU: Intel Core i7 (13. Gen) 1370PEMaks. antal CPU'er: 1Max Turbo Speed: 4.8 GHz (P-kerne) / 3.7 GHz (E-kerne)Processor, hovedegenskaber: Intel Smart CacheCachehukommelseCache pr. processor: 24 MBInstalleret størrelse: 24 MBRAMHoldere: 2 (Total) / 2 (ubrugt)Installeret størrelse: 0 GB (installeret) / 64 GB (maks.)Model: SO DIMM 260-PINTeknologi: DDR4 SDRAMHarddiskType: Ingen HDDController for lagringType: SATAOptisk lagringType: Intet optisk drevMonitorMonitortype: Ingen.Grafik controllerGrafik-processor: Intel Iris Xe GraphicsVideo-interfaces: HDMINetværk...

Produktspecifikationer

Kategori: Barebone PCer
Vægt: 1.44g
EAN: 4711387490136
Varenr.: 2127045
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS NUC 13 Pro Slim Kit - Core i7-1370P
4.703 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASUS NUC 13 Pro Slim Kit mini PC - Core i7-1370PE, barebone uden RAM/SSD/OS
-16%4.719 kr
Før 5.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS NUC 13 Pro Slim Kit RNUC13L5KV700000I Mini PC Core i7 I7-1370PE 0GB 0GB Intel Iris Xe Graphics No-OS
4.719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 13 Pro Slim Kit RNUC13L5KV700000I - Barebone - mini PC 1 x Core i7 1370PE / op til 4.8 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 13 Pro Slim Kit RNUC13L5KV700000I - Barebone - mini PC 1 x Core i7 1370PE / op til 4.8 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK4.342 kr4.342 krKøb
2CompuMail DK4.343 kr4.343 krKøb
3Boligcenter DK4.699 kr4.699 krKøb
4Proshop DK4.703 kr4.703 krKøb
5Vivas DK4.719 kr4.788 krKøb
6Ultrashop4.719 kr4.719 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS NUC 13 Pro Slim Kit RNUC13L5KV700000I - Barebone - mini PC 1 x Core i7 1370PE / op til 4.8 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3 - sort

PriceData har fulgt prisen på ASUS NUC 13 Pro Slim Kit RNUC13L5KV700000I - Barebone - mini PC 1 x Core i7 1370PE / op til 4.8 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3 - sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 3.748 kr (registreret d. 25. december 2025), højeste er 4.436 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.048 kr.

Den nuværende pris på 4.342 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 56 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 84 prisændringer for ASUS NUC 13 Pro Slim Kit RNUC13L5KV700000I - Barebone - mini PC 1 x Core i7 1370PE / op til 4.8 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3 - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 84 prisændringer for ASUS NUC 13 Pro Slim Kit RNUC13L5KV700000I - Barebone - mini PC 1 x Core i7 1370PE / op til 4.8 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3 - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20264.342 kr24 kr (1%)
2. jun. 20264.366 kr257 kr (6%)
1. jun. 20264.109 kr304 kr (7%)
31. maj 20264.413 kr334 kr (8%)
30. maj 20264.079 kr30 kr (1%)
29. maj 20264.109 kr304 kr (7%)
28. maj 20264.413 kr334 kr (8%)
27. maj 20264.079 kr265 kr (6%)
25. maj 20264.344 kr23 kr (1%)
24. maj 20264.367 kr69 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret