Gå til hovedindhold

ASUS NUC 13 PRO RNUC13ANKI500002I - Barebone - mini PC 1 x Core i5 1340P / op til 4.6 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi

ASUSBarebonecomputerEAN: 4711387502259
Pris fra 3.969 krtil 4.339 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 370 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.463 kr 6. apr.

Sammenlign priser på ASUS NUC 13 PRO RNUC13ANKI500002I - Barebone - mini PC 1 x Core i5 1340P / op til 4.6 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3969 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS NUC 13 PRO RNUC13ANKI500002I Mini PC Core i5 I5-1340P 0GB 0GB Intel Iris Xe Graphics No-OS
3.969 kr
Til butik
ASUS NUC 13 PRO RNUC13ANKI500002I Mini PC Core i5 I5-1340P 0GB 0GB Intel Iris Xe Graphics No-OS billede

Produktinformation

ASUS NUC 13 PRO RNUC13ANKI500002I - Barebone - mini PC 1 x Core i5 1340P / op til 4.6 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E) - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90AR0031-M00090
EAN: 4711387502259
Varenr.: 1001922555
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS NUC 13 PRO RNUC13ANKI500002I - Barebone - mini PC 1 x Core i5 1340P / op til 4.6 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi
4.189 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS NUC 13 PRO - Core 5 - 0GB / 0TB
4.189 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Nuc 13 Pro Core I5 1340p Slim 1340p Barebone
4.249 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS NUC 13 PRO RNUC13ANKI500002I Mini PC Core i5 I5-1340P 0GB 0GB Intel Iris Xe Graphics No-OS
4.339 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 13 PRO RNUC13ANKI500002I - Barebone - mini PC 1 x Core i5 1340P / op til 4.6 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 13 PRO RNUC13ANKI500002I - Barebone - mini PC 1 x Core i5 1340P / op til 4.6 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.969 kr3.969 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.189 kr4.189 krKøb
3Proshop DK4.189 kr4.189 krKøb
4Dustin DK4.249 kr4.335,25 krKøb
5Ultrashop4.339 kr4.339 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS NUC 13 PRO RNUC13ANKI500002I - Barebone - mini PC 1 x Core i5 1340P / op til 4.6 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi

PriceData har fulgt prisen på ASUS NUC 13 PRO RNUC13ANKI500002I - Barebone - mini PC 1 x Core i5 1340P / op til 4.6 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi i 168 dage. Laveste pris i perioden er 3.148 kr (registreret d. 17. januar 2026), højeste er 3.969 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.482 kr.

Den nuværende pris på 3.969 kr er 14% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for ASUS NUC 13 PRO RNUC13ANKI500002I - Barebone - mini PC 1 x Core i5 1340P / op til 4.6 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for ASUS NUC 13 PRO RNUC13ANKI500002I - Barebone - mini PC 1 x Core i5 1340P / op til 4.6 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20263.969 kr1 kr (0%)
29. maj 20263.968 kr1 kr (0%)
28. maj 20263.969 kr285 kr (8%)
23. maj 20263.684 kr216 kr (6%)
22. maj 20263.900 kr24 kr (1%)
21. maj 20263.924 kr1 kr (0%)
20. maj 20263.925 kr322 kr (9%)
2. maj 20263.603 kr14 kr (0%)
25. apr. 20263.617 kr118 kr (3%)
17. apr. 20263.499 kr37 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret