Gå til hovedindhold

ASUSTeK COMPUTER ASUS NUC 13 Pro Slim Kit RNUC13L3KV500000I - Barebone - mini PC 1 x Core i5 1350P / op til 4.7 GHz - vPro - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - Bluetooth 5.3, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet - sort

ASUSTeK COMPUTERBarebonecomputerEAN: 4711387489925
Pris fra 4.732 krtil 5.319 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 587 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.413 kr 5. mar.

Sammenlign priser på ASUS NUC 13 Pro Slim Kit RNUC13L3KV500000I - Barebone - mini PC 1 x Core i5 1350P / op til 4.7 GHz - vPro - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - Bluetooth 5.3, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet - sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4732 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS NUC 13 Pro Slim Kit RNUC13L3KV500000I Mini PC Core i5 I5-1350P 0GB 0GB Intel Iris Xe Graphics No-OS
4.732 kr
Til butik
ASUS NUC 13 Pro Slim Kit RNUC13L3KV500000I Mini PC Core i5 I5-1350P 0GB 0GB Intel Iris Xe Graphics No-OS billede

Produktinformation

ASUS NUC 13 Pro Slim Kit RNUC13L3KV500000I - Barebone - mini PC 1 x Core i5 1350P / op til 4.7 GHz - vPro - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - Bluetooth 5.3, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90AR00A1-M00010
EAN: 4711387489925
Varenr.: 1001935048
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS NUC 13 Pro Slim Kit RNUC13L3KV500000I - Barebone - mini PC 1 x Core i5 1350P / op til 4.7 GHz - vPro - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - Bluetooth 5.3, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet - sort
4.732 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS NUC 13 Pro Slim Kit RNUC13L3KV500000I
4.732 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASUS NUC 13 Pro Slim Kit mini PC - Core i5-1350P, barebone uden RAM/lagring, Wi‑Fi 6E
-4%5.299 kr
Før 5.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASUS NUC 13 Pro Slim Kit mini PC - Core i5-1350P, barebone uden RAM/lagring, Wi‑Fi 6E
-4%5.319 kr
Før 5.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 13 Pro Slim Kit RNUC13L3KV500000I - Barebone - mini PC 1 x Core i5 1350P / op til 4.7 GHz - vPro - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - Bluetooth 5.3, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 13 Pro Slim Kit RNUC13L3KV500000I - Barebone - mini PC 1 x Core i5 1350P / op til 4.7 GHz - vPro - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - Bluetooth 5.3, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.732 kr4.732 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.732 kr4.732 krKøb
3Proshop DK4.732 kr4.732 krKøb
4Boligcenter DK5.299 kr5.299 krKøb
5Vivas DK5.319 kr5.388 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS NUC 13 Pro Slim Kit RNUC13L3KV500000I - Barebone - mini PC 1 x Core i5 1350P / op til 4.7 GHz - vPro - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - Bluetooth 5.3, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet - sort

PriceData har fulgt prisen på ASUS NUC 13 Pro Slim Kit RNUC13L3KV500000I - Barebone - mini PC 1 x Core i5 1350P / op til 4.7 GHz - vPro - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - Bluetooth 5.3, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet - sort i 134 dage. Laveste pris i perioden er 4.352 kr (registreret d. 31. januar 2026), højeste er 4.732 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.486 kr.

Den nuværende pris på 4.732 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 45 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for ASUS NUC 13 Pro Slim Kit RNUC13L3KV500000I - Barebone - mini PC 1 x Core i5 1350P / op til 4.7 GHz - vPro - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - Bluetooth 5.3, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for ASUS NUC 13 Pro Slim Kit RNUC13L3KV500000I - Barebone - mini PC 1 x Core i5 1350P / op til 4.7 GHz - vPro - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - Bluetooth 5.3, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20264.732 kr23 kr (0%)
27. maj 20264.709 kr23 kr (0%)
26. maj 20264.732 kr23 kr (0%)
24. maj 20264.709 kr23 kr (0%)
23. maj 20264.732 kr23 kr (0%)
21. maj 20264.709 kr206 kr (5%)
19. maj 20264.503 kr64 kr (1%)
16. maj 20264.439 kr23 kr (1%)
15. maj 20264.462 kr17 kr (0%)
14. maj 20264.479 kr22 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret