Gå til hovedindhold

Asteria Move Portable Bordlampe V2 Black UMAGE - Stue - Design - Metal - Med skærm

UmageLamperEAN: 5710302025049
Pris fra 1.235 krtil 1.970 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 735 kr (37% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.050 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Asteria Move Portable Bordlampe V2 Black UMAGE - Stue - Design - Metal - Med skærm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1235 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Asteria Move batteri-/bordlampe, sort/messing
-25%1.235 kr
Før 1.649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Asteria Move batteri-/bordlampe, sort/messing billede

Produktinformation

Umage Asteria Move batterilampe/bordlampe, sort/messing - designet af Søren Ravn Christensen Batterilampen Asteria Move er en transportabel bordlampe, der er nem at tage med sig, så du kan få elegant belysning i alle rum. Det slanke design har et enkelt o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Asteria
Farve: Sort
EAN: 5710302025049
Varenr.: 2504
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Asteria Move Portable Bordlampe V2 Black UMAGE - Stue - Design - Metal - Med skærm
-20%1.319 kr
Før 1.649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Asteria Move Portable Bordlampe V2 Black UMAGE - Stue - Design - Metal - Med skærm billede

Produktinformation

Asteria Move Bordlampe Black er en flot, slank og minimalistisk lampe, i en transportabel version. Det indbyggede batteri oplades let via det medfølgende USB-ladekabel, hvorefter lampen kan bringes med rundt i hele hjemmet – som hyggebelysning i stuen, et midlertidigt læselys eller natlampe. Vælg mellem tre forskellige lysintensiteter, der justeres via knappen på lampens base. Lampen kan lys i op til 35 timer på en fuld opladning, afhængig af hvilket lys-niveau du anvender. Takket være den skjulte USB-udgang, har du mulighed for at oplade din telefon eller tablet direkte fra lampen – også selvom lampen ikke er tændt. Du slipper derved for ekstrakabler på skrive- eller natbordet, hvor pladsen ofte er begrænset. Lampens indbyggede LED er skjult bag en hvid diffuser, der sikrer et behageligt og jævnt lys der ikke blænder. Asteria Move understætter trådløs opladning Har du derfor en Qi-opladeenhed (trådløs oplader) i hjemmet, kan lampen også oplades ved at placere den ovenpå enheden.

Produktspecifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Bordlamper
Materiale: Metal
Artikel nr.: 2504
EAN: 5710302025049
Varenr.: 10011473
Gå til Tendensshop
TrustScore 2.5 ud af 52,5
Asteria Move Trådløs Bordlampe - Sort - H: 30,6 cm - Umage
-10%1.484 kr
Før 1.649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Asteria Move Trådløs Bordlampe - Sort - H: 30,6 cm - Umage billede

Produktinformation

Elegant og praktisk lampe fra Umage. Den flotte Asteria Move er en flytbar lampe helt uden ledninger, hvilket er med til at skabe fokus på designet og lampens fine detaljer samtidig med at den er nem at tage med sig rundt i hjemmet. Lampen er perfekt til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Umage
Kategori: Bordlamper
EAN: 5710302025049
Varenr.: 52105215738189
Gå til Trenddo
TrustScore 0 ud af 50,0
Asteria Move Trådløs Bordlampe - Sort - H: 30,6 cm - Umage
-10%1.484 kr
Før 1.649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Umage Asteria Move genopladelig bordlampe, sort
1.649 kr
Til butik
Gå til Hulténs DK
TrustScore 4 ud af 53,7
Umage, Asteria Move Bærbar lampe Black
1.970 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Asteria Move Portable Bordlampe V2 Black UMAGE - Stue - Design - Metal - Med skærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Asteria Move Portable Bordlampe V2 Black UMAGE - Stue - Design - Metal - Med skærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk1.235 kr1.235 krKøb
2Lampemesteren DK1.319 kr1.319 krKøb
3Tendensshop1.484 kr1.484 krKøb
4Trenddo1.484 kr1.484 krKøb
5LampeGuru.dk1.649 kr1.649 krKøb
6Hulténs DK1.970 kr2.015 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Asteria Move Portable Bordlampe V2 Black UMAGE - Stue - Design - Metal - Med skærm

PriceData har fulgt prisen på Asteria Move Portable Bordlampe V2 Black UMAGE - Stue - Design - Metal - Med skærm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.050 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 1.319 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.211 kr.

Den nuværende pris på 1.235 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Asteria Move Portable Bordlampe V2 Black UMAGE - Stue - Design - Metal - Med skærm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Asteria Move Portable Bordlampe V2 Black UMAGE - Stue - Design - Metal - Med skærm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.235 kr1 kr (0%)
17. maj 20261.236 kr83 kr (6%)
16. maj 20261.319 kr82 kr (7%)
9. maj 20261.237 kr1 kr (0%)
6. maj 20261.236 kr1 kr (0%)
5. maj 20261.237 kr43 kr (4%)
3. maj 20261.194 kr27 kr (2%)
2. maj 20261.167 kr117 kr (11%)
3. apr. 20261.050 kr187 kr (15%)
24. mar. 20261.237 kr70 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret