Gå til hovedindhold

Asteria Move Portable Bordlampe Polished Brass UMAGE - Stue - Design - Metal - Med skærm

UmageLamperEAN: 5710302024981
Pris fra 1.499 krtil 1.799 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 300 kr (17% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.487 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Asteria Move Portable Bordlampe Polished Brass UMAGE - Stue - Design - Metal - Med skærm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1499 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Asteria Move Monochrome batteri-/bordlampe, messing
-25%1.499 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Asteria Move Monochrome batteri-/bordlampe, messing billede

Produktinformation

Umage Asteria Move Monochrome batterilampe/bordlampe, poleret messing - designet af Søren Ravn Christensen Batterilampen Asteria Move i messing er en transportabel bordlampe, der er nem at tage med sig, så du kan få elegant belysning i alle rum. Det slank...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Asteria
EAN: 5710302024981
Varenr.: 2498
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Asteria Move Portable Bordlampe Polished Brass UMAGE - Stue - Design - Metal - Med skærm
-20%1.599 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Asteria Move Portable Bordlampe Polished Brass UMAGE - Stue - Design - Metal - Med skærm billede

Produktinformation

Asteria Move Portable Bordlampe Polished Brass supplerer smukt de øvrige lamper i den æstetiske Asteria-serie med praktisk design og funktionalitet i bordlampeformat. Lampen kommer i to forskellige udgaver og flere flotte farvevarianter, der alle er trådløse, så man kan have glæde af dem i alle rum. Lampen er udstyret med en indbygget LED-lyskilde, der afgiver en nedadrettet belysning, som kan indstilles i fire trin via den interne lysdæmper. Dermed har man en passende belysning til enhver anledning, hvilket forener sig smukt med det trådløse design, der giver lampen en forrygende fleksibilitet. Move Portable-bordlampen kommer i to farvevarianter, poleret stål og poleret messing, afhængigt af om man foretrækker et moderne eller et mere klassisk udtryk. Lampen fås også i en Mini-udgave med flere smukke farver og en matchende fod i marmor.

Produktspecifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Bordlamper
Materiale: Metal
Artikel nr.: 2498
EAN: 5710302024981
Varenr.: 10038938
Gå til Luxlight.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Asteria Move Poleret Messing - Umage
-20%1.599,2 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Asteria Move Poleret Messing - Umage billede

Produktinformation

Oplev friheden med Asteria Move - en bærbar lampe uden ledninger, der fremhæver designets finesse og giver dig mulighed for at flytte den rundt i hjemmet med lethed. Designet af Søren Ravn Christensen, og produceret hos Umage. Med et indbygget LED-pane...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Umage
Kategori: Alt umage (-eos)
Farve: Messing / Guld
EAN: 5710302024981
Varenr.: 2498
Gå til Tendensshop
TrustScore 2.5 ud af 52,5
Asteria Move Trådløs Bordlampe - Polished Brass - H: 30,6 cm - Umage
-10%1.799 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Trenddo
TrustScore 0 ud af 50,0
Asteria Move Trådløs Bordlampe - Polished Brass - H: 30,6 cm - Umage
-10%1.799 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Asteria Move Portable Bordlampe Polished Brass UMAGE - Stue - Design - Metal - Med skærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Asteria Move Portable Bordlampe Polished Brass UMAGE - Stue - Design - Metal - Med skærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk1.499 kr1.499 krKøb
2Lampemesteren DK1.599 kr1.599 krKøb
3Luxlight.dk1.599,2 kr1.599,2 krKøb
4Tendensshop1.799 kr1.799 krKøb
5Trenddo1.799 kr1.799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Asteria Move Portable Bordlampe Polished Brass UMAGE - Stue - Design - Metal - Med skærm

PriceData har fulgt prisen på Asteria Move Portable Bordlampe Polished Brass UMAGE - Stue - Design - Metal - Med skærm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.487 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 1.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.501 kr.

Den nuværende pris på 1.499 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Asteria Move Portable Bordlampe Polished Brass UMAGE - Stue - Design - Metal - Med skærm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Asteria Move Portable Bordlampe Polished Brass UMAGE - Stue - Design - Metal - Med skærm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.499 kr4 kr (0%)
17. maj 20261.495 kr4,25 kr (0%)
16. maj 20261.499,25 kr4,25 kr (0%)
15. maj 20261.495 kr4 kr (0%)
3. maj 20261.499 kr
2. maj 20261.499,25 kr
21. apr. 20261.499 kr
20. apr. 20261.499,25 kr99,75 kr (6%)
19. apr. 20261.599 kr100 kr (7%)
24. mar. 20261.499 kr12 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret