Gå til hovedindhold

Asteria Move Portable Bordlampe Mini Green Marble Asteria Move Mini UMAGE - Terrasse - Design - Sten - Med skærm

UmageLamperEAN: 5710302025728
Pris fra 1.099 krtil 1.660 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 561 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.025 kr 24. maj

Sammenlign priser på Asteria Move Portable Bordlampe Mini Green Marble Asteria Move Mini UMAGE - Terrasse - Design - Sten - Med skærm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1099 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Asteria Move mini batteri-/bordlampe, grøn marmor
-20%1.099 kr
Før 1.374 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Asteria Move mini batteri-/bordlampe, grøn marmor billede

Produktinformation

Umage Asteria Move mini batterilampe/bordlampe, grøn marmor - designet af Søren Ravn Christensen Batterilampen Asteria Move mini med grøn skærm og stilk i messing er en transportabel bordlampe med base i grøn marmor. Den er nem at tage med sig og kan beny...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Asteria
EAN: 5710302025728
Varenr.: 2572
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Asteria Move Portable Bordlampe Mini Green Marble Asteria Move Mini UMAGE - Terrasse - Design - Sten - Med skærm
-20%1.099 kr
Før 1.374 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Asteria Move Portable Bordlampe Mini Green Marble Asteria Move Mini UMAGE - Terrasse - Design - Sten - Med skærm billede

Produktinformation

Asteria Move Portable Bordlampe Mini Green Marble supplerer smukt de øvrige lamper i den æstetiske Asteria-serie med praktisk design og funktionalitet i bordlampeformat. Lampen kommer i to forskellige udgaver og flere flotte farvevarianter, der alle er trådløse, så man kan have glæde af dem i alle rum. Lampen er udstyret med en indbygget LED-lyskilde, der afgiver en nedadrettet belysning, som kan indstilles i fire trin via den interne lysdæmper. Dermed har man en passende belysning til enhver anledning, hvilket forener sig smukt med det trådløse design, der giver lampen en forrygende fleksibilitet. Move Portable-bordlampen kommer i to farvevarianter, poleret stål og poleret messing, afhængigt af om man foretrækker et moderne eller et mere klassisk udtryk. Lampen fås også i en Mini-udgave med flere smukke farver og en matchende fod i marmor.

Produktspecifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Havelamper
Materiale: Sten
Artikel nr.: 2572
EAN: 5710302025728
Varenr.: 10038929
Gå til Luxlight.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Asteria Move Mini Bordlampe Grøn Marmor - Umage
-20%1.099,2 kr
Før 1.374 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Asteria Move Mini Bordlampe Grøn Marmor - Umage billede

Produktinformation

Gør dine middage uforglemmelige med den innovative Asteria Move Mini - en lille, bærbar lampe, som er skabt til at sprede et stemningsfuldt lys og skabe den perfekte atmosfære ved intime middagsselskaber. Denne vidunderlige bærbare lampe er designet af...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Umage
Kategori: Alt umage (-eos)
Farve: Grøn
EAN: 5710302025728
Varenr.: 2572
Gå til Tendensshop
TrustScore 2.5 ud af 52,5
Asteria Move Mini Trådløs Bordlampe - Green Marble - H: 25.5 cm - Umage
-10%1.236 kr
Før 1.374 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Trenddo
TrustScore 0 ud af 50,0
Asteria Move Mini Trådløs Bordlampe - Green Marble - H: 25.5 cm - Umage
-10%1.236 kr
Før 1.374 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hulténs DK
TrustScore 4 ud af 53,7
Umage, Asteria Move Mini Bærbar lampe Green Marbel
1.660 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Asteria Move Portable Bordlampe Mini Green Marble Asteria Move Mini UMAGE - Terrasse - Design - Sten - Med skærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Asteria Move Portable Bordlampe Mini Green Marble Asteria Move Mini UMAGE - Terrasse - Design - Sten - Med skærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk1.099 kr1.099 krKøb
2Lampemesteren DK1.099 kr1.099 krKøb
3Luxlight.dk1.099,2 kr1.099,2 krKøb
4Tendensshop1.236 kr1.236 krKøb
5Trenddo1.236 kr1.236 krKøb
6Hulténs DK1.660 kr1.705 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Asteria Move Portable Bordlampe Mini Green Marble Asteria Move Mini UMAGE - Terrasse - Design - Sten - Med skærm

PriceData har fulgt prisen på Asteria Move Portable Bordlampe Mini Green Marble Asteria Move Mini UMAGE - Terrasse - Design - Sten - Med skærm i 184 dage. Laveste pris i perioden er 894 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.099 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.022 kr.

Den nuværende pris på 1.099 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Asteria Move Portable Bordlampe Mini Green Marble Asteria Move Mini UMAGE - Terrasse - Design - Sten - Med skærm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Asteria Move Portable Bordlampe Mini Green Marble Asteria Move Mini UMAGE - Terrasse - Design - Sten - Med skærm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.099 kr74 kr (7%)
24. maj 20261.025 kr5 kr (0%)
17. maj 20261.030 kr
16. maj 20261.030,5 kr
3. maj 20261.030 kr
2. maj 20261.030,5 kr
21. apr. 20261.030 kr
20. apr. 20261.030,5 kr68,5 kr (6%)
19. apr. 20261.099 kr69 kr (7%)
20. mar. 20261.030 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret