Gå til hovedindhold

ASRock Steel Legend SL-850GW - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - Cybenetics Platinum - AC 100-240 V - 850 Watt - hvid stå

ASRockComputer – strømforsyningerEAN: 4710483949067
Pris fra 1.021 krtil 1.169 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 148 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 898 kr 30. apr.

Sammenlign priser på ASRock Steel Legend SL-850GW - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - Cybenetics Platinum - AC 100-240 V - 850 Watt - hvid stå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1021 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Asrock SL-850GW Strømforsyning 850Watt 80+ Gold Hvid
1.021 kr
Til butik
Asrock SL-850GW Strømforsyning 850Watt 80+ Gold Hvid billede

Produktinformation

Asrock SL-850GW - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 Watt - Europa - Hvid

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Artikel nr.: 90-UXS085-GFEABA
EAN: 4710483949067
Varenr.: 1002837710
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASRock Steel Legend SL-850GW - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - Cybenetics Platinum - AC 100-240 V - 850 Watt - hvid stå
1.029 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Strømforsyning PC ASRock SL-850GW 850 W 80+ Gold - hvid
-18%1.059 kr
Før 1.289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Strømforsyning PC ASRock SL-850GW 850 W 80+ Gold - hvid
-18%1.079 kr
Før 1.309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASRock SL-850GW Strømforsyning - 850 Watt - 135 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified
1.116 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Asrock SL-850GW Strømforsyning 850Watt 80+ Gold Hvid
1.169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock Steel Legend SL-850GW - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - Cybenetics Platinum - AC 100-240 V - 850 Watt - hvid stå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock Steel Legend SL-850GW - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - Cybenetics Platinum - AC 100-240 V - 850 Watt - hvid stå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.021 kr1.021 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.029 kr1.029 krKøb
3Boligcenter DK1.059 kr1.059 krKøb
4Vivas DK1.079 kr1.148 krKøb
5Proshop DK1.116 kr1.116 krKøb
6Ultrashop1.169 kr1.169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASRock Steel Legend SL-850GW - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - Cybenetics Platinum - AC 100-240 V - 850 Watt - hvid stå

PriceData har fulgt prisen på ASRock Steel Legend SL-850GW - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - Cybenetics Platinum - AC 100-240 V - 850 Watt - hvid stå i 181 dage. Laveste pris i perioden er 898 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 1.112 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 979 kr.

Den nuværende pris på 1.021 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for ASRock Steel Legend SL-850GW - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - Cybenetics Platinum - AC 100-240 V - 850 Watt - hvid stå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for ASRock Steel Legend SL-850GW - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - Cybenetics Platinum - AC 100-240 V - 850 Watt - hvid stå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 20261.021 kr19 kr (2%)
3. jun. 20261.002 kr104 kr (12%)
30. apr. 2026898 kr19 kr (2%)
26. apr. 2026917 kr73 kr (7%)
13. apr. 2026990 kr9 kr (1%)
11. apr. 2026981 kr8 kr (1%)
10. apr. 2026989 kr4 kr (0%)
9. apr. 2026985 kr5 kr (1%)
8. apr. 2026990 kr54 kr (6%)
13. feb. 2026936 kr40 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret