Gå til hovedindhold

ASRock Steel Legend SL-1000GW - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - Cybenetics Platinum - AC 100-240 V - 1000 Watt - hvid stål

ASRockComputer – strømforsyningerEAN: 4710483949180
Pris fra 1.045 krtil 1.289 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 244 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.042 kr 29. mar.

Sammenlign priser på ASRock Steel Legend SL-1000GW - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - Cybenetics Platinum - AC 100-240 V - 1000 Watt - hvid stål og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1045 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Asrock SL-1000GW Strømforsyning 1000Watt 80+ Gold Hvid
1.045 kr
Til butik
Asrock SL-1000GW Strømforsyning 1000Watt 80+ Gold Hvid billede

Produktinformation

Asrock SL-1000GW - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 1000 Watt - Europa - Hvid

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Artikel nr.: 90-UXS100-GFEABA
EAN: 4710483949180
Varenr.: 1002837712
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASRock Steel Legend SL-1000GW - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - Cybenetics Platinum - AC 100-240 V - 1000 Watt - hvid stål
1.193 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Strømforsyning til pc ASRock SL-1000GW 1000 W 80 Plus Gold - hvid
-14%1.209 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASRock SL-1000GW Strømforsyning - 1000 Watt - 135 mm - ATX 3.0 - 80 Plus Gold certified
1.220 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Strømforsyning til pc ASRock SL-1000GW 1000 W 80 Plus Gold - hvid
-13%1.229 kr
Før 1.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Asrock SL-1000GW Strømforsyning 1000Watt 80+ Gold Hvid
1.289 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock Steel Legend SL-1000GW - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - Cybenetics Platinum - AC 100-240 V - 1000 Watt - hvid stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock Steel Legend SL-1000GW - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - Cybenetics Platinum - AC 100-240 V - 1000 Watt - hvid stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.045 kr1.045 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.193 kr1.193 krKøb
3Boligcenter DK1.209 kr1.209 krKøb
4Proshop DK1.220 kr1.220 krKøb
5Vivas DK1.229 kr1.298 krKøb
6Ultrashop1.289 kr1.289 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASRock Steel Legend SL-1000GW - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - Cybenetics Platinum - AC 100-240 V - 1000 Watt - hvid stål

PriceData har fulgt prisen på ASRock Steel Legend SL-1000GW - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - Cybenetics Platinum - AC 100-240 V - 1000 Watt - hvid stål i 148 dage. Laveste pris i perioden er 1.042 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 1.198 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.120 kr.

Den nuværende pris på 1.045 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for ASRock Steel Legend SL-1000GW - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - Cybenetics Platinum - AC 100-240 V - 1000 Watt - hvid stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for ASRock Steel Legend SL-1000GW - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - Cybenetics Platinum - AC 100-240 V - 1000 Watt - hvid stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.045 kr22 kr (2%)
24. maj 20261.067 kr23 kr (2%)
22. maj 20261.090 kr2 kr (0%)
15. maj 20261.092 kr106 kr (9%)
14. maj 20261.198 kr10 kr (1%)
13. maj 20261.188 kr1 kr (0%)
12. maj 20261.189 kr9 kr (1%)
11. maj 20261.198 kr9 kr (1%)
10. maj 20261.189 kr9 kr (1%)
23. apr. 20261.198 kr74 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret