Gå til hovedindhold

ASRock B860M LiveMixer WiFi Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX

ASRockBundkortEAN: 4711581490314
Pris fra 1.334 krtil 1.519 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 185 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.234,47 kr 8. mar.

Sammenlign priser på ASRock B860M LiveMixer WiFi Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1334 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASRock B860M LiveMixer WiFi Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX
1.334 kr
Til butik
ASRock B860M LiveMixer WiFi Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Micro-ATX, Intel LGA1851 socket, Intel B860 chipset, 1 x PCI-Express 5.0 x16, Dual DDR5-5600 4 x DIMM slots (Intel XMP support), lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 2 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 5.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 1 type A & C (med ThunderBolt), skærm tilslutning: 1 x HDMI 2.1 / 1 x ThunderBolt 4, Realtek RTL8125BG 2.5 Gigabit netværk (LAN), WiFi 6E & Bluetooth 5.3, Intel Xe Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek ALC1220 HD Audio (8-kanaler) lydkort, ASRock Polychrome SYNC software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: 90-MXBRT0-A0UAYZ
EAN: 4711581490314
Varenr.: 3325891
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASRock B860M LiveMixer WiFi Micro ATX LGA1851 sokkel Intel B860
1.359 kr
Til butik
ASRock B860M LiveMixer WiFi Micro ATX LGA1851 sokkel Intel B860 billede

Produktinformation

ASRock B860M LiveMixer WiFi - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1, USB4 - 2.5 Gigabit LAN, Bluetooth, Wi-Fi 6E - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Artikel nr.: 90-MXBRT-A0UAYZ
EAN: 4711581490314
Varenr.: 1002951784
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort Asrock B860M LiveMixer WiFi - Intel B860, LGA 1851, micro ATX
1.499 kr
Til butik
Bundkort Asrock B860M LiveMixer WiFi - Intel B860, LGA 1851, micro ATX billede

Produktinformation

Stærkt bundkort til gaming og kreative buildsAsrock B860M LiveMixer WiFi er et kompakt micro ATX bundkort til den nye Intel LGA 1851-platform. Med Intel B860-chipset, hurtig trådløs forbindelse og moderne tilslutninger er det et solidt fundament til gaming-pc’er og produktivitetsmaskiner, hvor stabilitet og udvidelsesmuligheder er i fokus.Funktioner, der løfter din pcBundkortet understøtter DDR5-hukommelse i dual-channel med op til 256 GB fordelt på fire DIMM-slots, så du kan bygge en responsiv og fremtidssikret konfiguration. Indbygget netværk inkluderer Wi‑Fi 6E, Bluetooth 5,3 og 2,5 Gigabit Ethernet, så du får fleksibel og hurtig forbindelse både trådløst og med kabel. Til lagring får du M.2 og SATA III med RAID 0/1/5/10. Den integrerede lyd er baseret på Realtek ALC1220 med 7.1-kanalers udgang til klar og fyldig lyd i spil og film.Tilslutninger til dit setupPå I/O-panelet finder du bl.a. HDMI, S/PDIF, seks USB 3.2 Gen 1 Type‑A, seks USB 2.0, 2,5G LAN og en Thunderbolt-port. Internt er der gode muligheder for køling og lysstyring med flere blæser-headers samt RGB‑headers. Bundkortet kører UEFI AMI BIOS og understøtter Windows 11 x64.Chipset: Intel B860Formfaktor: micro ATX (24,4 × 24,4 cm)Processor-sokkel: LGA 1851 (Socket V1)Integreret grafik: Ja (Intel)Hukommelse: DDR5, 4 × DIMM, dual‑channel, op til 256 GB, Non‑ECC, unbufferedNetværk: Wi‑Fi 6E, Bluetooth 5,3, 2,5 GbE (Dragon RTL8125BG)Lyd: Realtek ALC1220, 7.1-kanalerLagring: M.2 og SATA III, RAID 0/1/5/10Udvidelse: 1 × PCIe x16 Gen 5, 1 × PCIe x4 Gen 4, 1 × M.2 (M)Bagpanel: 1 × HDMI, 1 × RJ‑45, 1 × S/PDIF, 6 × USB 3.2 Gen 1 Type‑A, 6 × USB 2.0, 1 × Thunderbolt, Mic‑indInterne headers: USB 2.0 (2), USB 3.2 Gen 1 (2), USB 3.2 Gen 2 (1), TPM, RGB (5 headers), CPU‑blæser (2), kabinetblæser (3), 24‑pin ATX, to 8‑pin EPSUnderstøt...

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Kategori: Bundkort
Vægt: 1.49g
EAN: 4711581490314
Varenr.: 1899751
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort Asrock B860M LiveMixer WiFi - Intel B860, LGA 1851, micro ATX
1.519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock B860M LiveMixer WiFi Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock B860M LiveMixer WiFi Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.334 kr1.334 krKøb
2CompuMail DK1.359 kr1.359 krKøb
3Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
4Vivas DK1.519 kr1.598 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASRock B860M LiveMixer WiFi Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX

PriceData har fulgt prisen på ASRock B860M LiveMixer WiFi Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX i 145 dage. Laveste pris i perioden er 1.108 kr (registreret d. 23. februar 2026), højeste er 1.355 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.312 kr.

Den nuværende pris på 1.334 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 48 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for ASRock B860M LiveMixer WiFi Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for ASRock B860M LiveMixer WiFi Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.334 kr2 kr (0%)
30. maj 20261.332 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.331 kr7 kr (1%)
28. maj 20261.324 kr3 kr (0%)
27. maj 20261.327 kr3 kr (0%)
25. maj 20261.330 kr3 kr (0%)
24. maj 20261.327 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.328 kr4 kr (0%)
17. maj 20261.324 kr1 kr (0%)
16. maj 20261.323 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret