Gå til hovedindhold

ASRock B860M-X WiFI - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Blu

ASRockBundkortEAN: 4711581490413
Pris fra 832 krtil 1.059 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 227 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASRock B860M-X WiFI - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Blu og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 832 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASRock B860M-X WiFI Micro ATX LGA1851 sokkel Intel B860
832 kr
Til butik
ASRock B860M-X WiFI Micro ATX LGA1851 sokkel Intel B860 billede

Produktinformation

ASRock B860M-X WiFI - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Bluetooth, Wi-Fi 6E - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Artikel nr.: 90-MXBRY-A0UAYZ
EAN: 4711581490413
Varenr.: 1002951786
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASRock B860M-X WiFI - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Blu
883 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort ASRock B860M-X WiFi - Micro ATX, LGA1851, Intel B860
-20%959 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bundkort ASRock B860M-X WiFi - Micro ATX, LGA1851, Intel B860 billede

Produktinformation

ASRock B860M-X WiFI - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Bluetooth, Wi-Fi 6E - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)GenereltChipsættype: Intel B860Kompatible processorer: (understøtter Intel Core Ultra-processorer (Serie 2))Max antal processorer: 1Processor-socket: LGA1851 sokkelProdukttype: Bundkort - micro ATXUnderstøttet RAMBus Clock: 9066 MHz (O.C.)6400 MHz6800 MHz (O.C.)Egenskaber: Dobbelt kanal hukommelses arkitekturIntel Extreme Memory Profiles (XMP) 3.0AMD EXPO-teknologiMaks. størrelse: 128 GBRegistreret eller buffer: Ikke bufferet, clocked unbufferedTeknologi: DDR5Understøttet RAM-integritetskon: Ikke-ECCAudioAudio codec: Realtek ALC897Overensstemmelsesstandarder: High Definition AudioType: HD Audio (8-kanaler)LANNetværk controller: Dragon RTL8125BGNetværks interfaces: 2.5 Gigabit EthernetBluetooth 5.3802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E)Ekspansion / KonnektivitetEkspansionsåbninger: 1 x CPU | 2 x DIMM 288-pins | 1 x PCIe 4.0 x16 | 1 x PCIe 4.0 x1 | 1 x PCIe 4.0 x4 | 1 x M.2 socket (2230 M.2 Key E-åbning) | 1 x M.2 socket (2260/2280 M.2 Key M-åbning) | 1 x M...

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Kategori: Bundkort
Vægt: 1.09g
EAN: 4711581490413
Varenr.: 2004920
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort ASRock B860M-X WiFi - Micro ATX, LGA1851, Intel B860
-20%979 kr
Før 1.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASRock B860M-X WiFi Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX
1.054 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASRock B860M-X WiFI Micro ATX LGA1851 sokkel Intel B860
1.059 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock B860M-X WiFI - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Blu koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock B860M-X WiFI - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Blu koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK832 kr832 krKøb
2CS MEGASTORE DK883 kr922 krKøb
3Boligcenter DK959 kr959 krKøb
4Vivas DK979 kr1.048 krKøb
5Proshop.dk1.054 kr1.054 krKøb
6Ultrashop1.059 kr1.059 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASRock B860M-X WiFI - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Blu

PriceData har fulgt prisen på ASRock B860M-X WiFI - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Blu i 183 dage. Laveste pris i perioden er 832 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 1.206 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 965 kr.

Den nuværende pris på 832 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for ASRock B860M-X WiFI - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Blu. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for ASRock B860M-X WiFI - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Blu de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026832 kr17 kr (2%)
9. feb. 2026849 kr18 kr (2%)
2. feb. 2026867 kr17 kr (2%)
26. jan. 2026884 kr20 kr (2%)
19. jan. 2026904 kr44 kr (5%)
16. jan. 2026948 kr1 kr (0%)
11. jan. 2026949 kr5 kr (1%)
10. jan. 2026944 kr18 kr (2%)
7. dec. 2025962 kr80 kr (8%)
6. dec. 20251.042 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret