Gå til hovedindhold

ASRock B860M-H2 - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

ASRockBundkortEAN: 4711581490437
Pris fra 633 krtil 857 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 224 kr (26% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASRock B860M-H2 - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 633 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASRock B860M-H2 Micro ATX LGA1851 sokkel Intel B860
633 kr
Til butik
ASRock B860M-H2 Micro ATX LGA1851 sokkel Intel B860 billede

Produktinformation

ASRock B860M-H2 - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Artikel nr.: 90-MXBS0-A0UAYZ
EAN: 4711581490437
Varenr.: 1002951788
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASRock B860M-H2 - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)
672 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASRock B860M-H2 Micro ATX LGA1851 sokkel Intel B860
819 kr
Til butik
ASRock B860M-H2 Micro ATX LGA1851 sokkel Intel B860 billede

Produktinformation

ASRock B860M-H2 Micro ATX LGA1851 Motherboard Opdag kraften i ASRock B860M-H2, et Micro ATX motherboard designet til Intel LGA1851 soklen. Dette motherboard tilbyder en ideel balance mellem performance og funktionalitet, perfekt til både gaming og multita...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Kategori: Bundkort
EAN: 4711581490437
Varenr.: 107723
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort Asrock B860M-H2 micro ATX - Intel LGA 1851
-10%829 kr
Før 919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort Asrock B860M-H2 micro ATX - Intel LGA 1851
-10%849 kr
Før 939 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASRock B860M-H2 Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX
857 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock B860M-H2 - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock B860M-H2 - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK633 kr633 krKøb
2CS MEGASTORE DK672 kr711 krKøb
3Ultrashop819 kr819 krKøb
4Boligcenter DK829 kr829 krKøb
5Vivas DK849 kr928 krKøb
6Proshop DK857 kr896 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASRock B860M-H2 - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

PriceData har fulgt prisen på ASRock B860M-H2 - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 633 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 787 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 720 kr.

Den nuværende pris på 633 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 28 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for ASRock B860M-H2 - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for ASRock B860M-H2 - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. apr. 2026633 kr15 kr (2%)
23. apr. 2026648 kr34 kr (5%)
22. apr. 2026682 kr34 kr (5%)
26. mar. 2026648 kr14 kr (2%)
17. mar. 2026662 kr45 kr (6%)
16. mar. 2026707 kr8 kr (1%)
15. mar. 2026699 kr7 kr (1%)
14. mar. 2026706 kr7 kr (1%)
13. mar. 2026713 kr4 kr (1%)
12. mar. 2026709 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret