Gå til hovedindhold

Design for the people Artist 25 pendellampe Dusty Rosa DFTP by Nordlux - Stue - Skandinavisk - Metal - Med skærm

Design for the peopleLamperEAN: 5704924024122
Pris fra 954 krtil 1.200 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 246 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 940 kr 1. maj

Sammenlign priser på Artist 25 pendellampe Dusty Rosa DFTP by Nordlux - Stue - Skandinavisk - Metal - Med skærm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 954 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Dftp Artist pendel, lyserød, Ø25 cm
954 kr
Til butik
Dftp Artist pendel, lyserød, Ø25 cm billede

Produktinformation

Design for the People Artist 25 pendel Minimalistisk hængelampe fra danske Design for the People i et lækkert look. Artist navnet kommer fra musikkens verden, inspireret af bækkenet til et trommesæt. Pendlen er tidløs og en klassiker i køkkenet. Giver et...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lampetyper
Farve: Lyserød
EAN: 5704924024122
Varenr.: 4241024126
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Artist 25 pendel LED, støvet rosa
-28%1.079 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Artist 25 pendel LED, støvet rosa billede

Produktinformation

Design for the people Artist 25 pendel LED, støvet rosa - designet af Bønnelycke MDD Pendlen har et minimalistisk og tidløst design inspireret af bækkenet til et trommesæt. Skærmen sikrer lampen et blødt og diffust lys, der hvor den hænges. Artist er med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Design For The People
EAN: 5704924024122
Varenr.: 2420203057
Gå til Luxlight.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Artist Pendel Ø25 Støvet Rosa - Design For The People
-20%1.199,96 kr
Før 1.499,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Artist Pendel Ø25 Støvet Rosa - Design For The People billede

Produktinformation

Artist Pendel Ø25 - Stilrent design med musikalsk inspiration Artist Pendel Ø25 er en moderne og elegant pendellampe, der forener minimalistisk æstetik med funktionel belysning. Designet af Bønnelycke MDD og produceret af Nordlux, har denne lampe hente...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Design For The People Artist Serien
Farve: Pink / Lyserød
EAN: 5704924024122
Varenr.: 2420203057
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Artist 25 pendellampe Dusty Rosa DFTP by Nordlux - Stue - Skandinavisk - Metal - Med skærm
-20%1.200 kr
Før 1.500 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Artist 25 pendellampe Dusty Rosa DFTP by Nordlux - Stue - Skandinavisk - Metal - Med skærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Artist 25 pendellampe Dusty Rosa DFTP by Nordlux - Stue - Skandinavisk - Metal - Med skærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk954 kr954 krKøb
2Lamper.dk1.079 kr1.079 krKøb
3Luxlight.dk1.199,96 kr1.199,96 krKøb
4Lampemesteren DK1.200 kr1.200 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Artist 25 pendellampe Dusty Rosa DFTP by Nordlux - Stue - Skandinavisk - Metal - Med skærm

PriceData har fulgt prisen på Artist 25 pendellampe Dusty Rosa DFTP by Nordlux - Stue - Skandinavisk - Metal - Med skærm i 179 dage. Laveste pris i perioden er 850 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 1.110 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 989 kr.

Den nuværende pris på 954 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Artist 25 pendellampe Dusty Rosa DFTP by Nordlux - Stue - Skandinavisk - Metal - Med skærm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Artist 25 pendellampe Dusty Rosa DFTP by Nordlux - Stue - Skandinavisk - Metal - Med skærm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026954 kr95 kr (9%)
23. maj 20261.049 kr95 kr (10%)
2. maj 2026954 kr14 kr (1%)
1. maj 2026940 kr131 kr (12%)
26. apr. 20261.071 kr8 kr (1%)
21. apr. 20261.079 kr31 kr (3%)
19. apr. 20261.110 kr31 kr (3%)
21. mar. 20261.079 kr31 kr (3%)
14. mar. 20261.110 kr60 kr (6%)
12. mar. 20261.050 kr55 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret