Gå til hovedindhold

Design for the people Artist 25 Pendel Beige DFTP by Nordlux - Stue - Metal

Design for the peopleLamperEAN: 5704924022562
Pris fra 1.049 krtil 1.110 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 61 kr (5% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.005 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Artist 25 Pendel Beige DFTP by Nordlux - Stue - Metal og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1049 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Artist 25 pendel LED, beige
-30%1.049 kr
Før 1.500 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Artist 25 pendel LED, beige billede

Produktinformation

Design for the people Artist 25 pendel LED, beige - designet af Bønnelycke MDD Pendlen Artist har et minimalistisk og tidløst design inspireret af bækkenet til et trommesæt. Skærmen sikrer et blødt og diffust lys, der hvor lampen hænges. Artist er med int...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Design For The People
EAN: 5704924022562
Varenr.: 83083009
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Dftp Artist pendel, beige, Ø25 cm
1.049 kr
Til butik
Dftp Artist pendel, beige, Ø25 cm billede

Produktinformation

Design for the People Artist 25 pendel Minimalistisk hængelampe fra danske Design for the People i et lækkert look. Artist navnet kommer fra musikkens verden, inspireret af bækkenet til et trommesæt. Pendlen er tidløs og en klassiker i køkkenet. Giver et...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lampetyper
Farve: Beige
EAN: 5704924022562
Varenr.: 4241022568
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Artist 25 Pendel Beige DFTP by Nordlux - Stue - Metal
-26%1.110 kr
Før 1.500 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Artist 25 Pendel Beige DFTP by Nordlux - Stue - Metal billede

Produktinformation

Artist 25 Pendel Beige fra DFTP er en elegant lampe fra Design For The People, der kombinerer moderne design med funktionalitet. Denne pendel, lavet af metal og plast, har en smuk beige farve, der passer perfekt ind i ethvert hjem. Med en højde på 6,0 cm og en diameter på 25,0 cm er den ideel til at skabe en hyggelig atmosfære i både stue og køkken. Designet af den danske designer Bønnelycke MDD, er Artistfraserien inspireret af musikkens verden, især de elegante kurver fra et trommesæt. Denne pendel er ikke kun en lyskilde, men også et kunstværk, der tilføjer et strejf af skandinavisk minimalisme til dit hjem. Den er perfekt til dem, der ønsker at kombinere stil og funktionalitet i deres indretning. I 2025 fejrer Artistfraserien sit 10fraårs jubilæum, og i den anledning er der tilføjet nye, smukke farver til kollektionen..

Produktspecifikationer

Kategori: Pendler
Materiale: Metal
Artikel nr.: 2420203009
EAN: 5704924022562
Varenr.: 70039347

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Artist 25 Pendel Beige DFTP by Nordlux - Stue - Metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Artist 25 Pendel Beige DFTP by Nordlux - Stue - Metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk1.049 kr1.049 krKøb
2LampeGuru.dk1.049 kr1.049 krKøb
3Lampemesteren DK1.110 kr1.110 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Artist 25 Pendel Beige DFTP by Nordlux - Stue - Metal

PriceData har fulgt prisen på Artist 25 Pendel Beige DFTP by Nordlux - Stue - Metal i 184 dage. Laveste pris i perioden er 999 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 1.069 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.055 kr.

Den nuværende pris på 1.049 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Artist 25 Pendel Beige DFTP by Nordlux - Stue - Metal. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Artist 25 Pendel Beige DFTP by Nordlux - Stue - Metal de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.049 kr44 kr (4%)
30. mar. 20261.005 kr16 kr (2%)
29. mar. 20261.021 kr41 kr (4%)
27. mar. 20261.062 kr7 kr (1%)
14. mar. 20261.069 kr7 kr (1%)
13. mar. 20261.062 kr7 kr (1%)
12. mar. 20261.069 kr9 kr (1%)
11. mar. 20261.060 kr9 kr (1%)
9. mar. 20261.069 kr9 kr (1%)
7. mar. 20261.060 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret