Gå til hovedindhold

Arozzi Vernazza XL Kontor Stol - Grå - Blødt stof - 170 kg

ArozziEAN: 0850047390387
Pris fra 3.279 krtil 3.299 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.990 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Arozzi Vernazza XL Kontor Stol - Grå - Blødt stof - 170 kg og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3279 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Arozzi Vernazza Extra Large Gamer Stol Grå
3.279 kr
Til butik
Arozzi Vernazza Extra Large Gamer Stol Grå billede

Produktinformation

Arozzi Vernazza Extra Large - Stol - ergonomisk - armstøtter - T-formet - vippe - drejeled - metal, aluminium, blødt stof - mørkegrå

Produktspecifikationer

Mærke: Arozzi
Artikel nr.: VERNAZZA-XL-SFB-DG
EAN: 0850047390387
Varenr.: 1001655497
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Arozzi Vernazza XL Kontor Stol - Grå - Blødt stof - 170 kg
3.283 kr
Til butik
Arozzi Vernazza XL Kontor Stol - Grå - Blødt stof - 170 kg billede

Produktinformation

Gamingstol med rummeligt XL-sæde og ryglæn, åndbar Soft Fabric™-polstring, 3D-armlæn og et ryglæn, der kan lænes tilbage op til 165°. Arozzi Vernazza XL Soft Fabric er bygget til mellemstore til ekstra store kropstyper og ca. 180-205 cm brugerhøjde og kombinerer en robust metalramme med en holdbar aluminiumsfod og førsteklasses XL-hjul for stabil, glidende bevægelse under lange sessioner. 170 kg belastningskapacitet Blød nakkepude og justerbar lændepude medfølger 12° låsbar vippefunktion med lock-tilt Soft Fabric™ er designet til at hjælpe din krop med at holde sig kølig ved længere tids brug Komfortfokuserede justeringer og støttende puder hjælper med at opretholde en sund siddestilling, mens du arbejder, spiller eller skaber.

Produktspecifikationer

Mærke: Arozzi
Kategori: Gamer Stol
Artikel nr.: VERNAZZA-XL-SFB-DG
EAN: 0850047390387
Varenr.: 3446439
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Arozzi Vernazza XL SoftFabric Gamingstol (mørkegrå)
3.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arozzi Vernazza XL Kontor Stol - Grå - Blødt stof - 170 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arozzi Vernazza XL Kontor Stol - Grå - Blødt stof - 170 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.279 kr3.279 krKøb
2Proshop DK3.283 kr3.283 krKøb
3Komplett DK3.299 kr3.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Arozzi Vernazza XL Kontor Stol - Grå - Blødt stof - 170 kg

PriceData har fulgt prisen på Arozzi Vernazza XL Kontor Stol - Grå - Blødt stof - 170 kg i 94 dage. Laveste pris i perioden er 2.690 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 3.279 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.181 kr.

Den nuværende pris på 3.279 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Arozzi Vernazza XL Kontor Stol - Grå - Blødt stof - 170 kg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Arozzi Vernazza XL Kontor Stol - Grå - Blødt stof - 170 kg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20263.279 kr6 kr (0%)
1. jun. 20263.273 kr9 kr (0%)
31. maj 20263.264 kr9 kr (0%)
30. maj 20263.273 kr9 kr (0%)
29. maj 20263.264 kr9 kr (0%)
28. maj 20263.273 kr19 kr (1%)
23. maj 20263.254 kr10 kr (0%)
22. maj 20263.244 kr9 kr (0%)
21. maj 20263.235 kr10 kr (0%)
20. maj 20263.225 kr132 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret