Gå til hovedindhold

Arozzi Vernazza Soft Fabric - chair Kontor Stol - Aluminium - Op til 140 kg

ArozziSpillestoleEAN: 0769498680032
Pris fra 2.625 krtil 2.699 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 74 kr (3% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.279 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Arozzi Vernazza Soft Fabric - chair Kontor Stol - Aluminium - Op til 140 kg og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2625 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Arozzi Vernazza Soft Fabric Gamer Stol Sort Blå
2.625 kr
Til butik
Arozzi Vernazza Soft Fabric Gamer Stol Sort Blå billede

Produktinformation

Arozzi Vernazza Soft Fabric - Stol - ergonomisk - armstøtter - T-formet - vippe - drejeled - metal, aluminium, tekstil - sort, blå

Produktspecifikationer

Mærke: Arozzi
Artikel nr.: VERNAZZA-SFB-BL
EAN: 0769498680032
Varenr.: 996680756
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Arozzi Vernazza Soft Fabric - chair Kontor Stol - Aluminium - Op til 140 kg
2.633 kr
Til butik
Gå til WEBdanes
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Arozzi Vernazza Soft Fabric - Blue
2.699 kr
Til butik
Arozzi Vernazza Soft Fabric - Blue billede

Produktinformation

Vernazza Soft Fabric er Arozzis top Vernazza gamerstol! Det unikke ved den er uden tvivl de lækre materialer, den er betrukket i, samt designet som er mere enkelt og stilrent end deres andre gamerstole. Arozzis ergonomiske signaturform gør stolen rigtig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Arozzi
Kategori: Gamer stol
EAN: 0769498680032
Varenr.: AZ099

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arozzi Vernazza Soft Fabric - chair Kontor Stol - Aluminium - Op til 140 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arozzi Vernazza Soft Fabric - chair Kontor Stol - Aluminium - Op til 140 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.625 kr2.625 krKøb
2Proshop DK2.633 kr2.633 krKøb
3WEBdanes2.699 kr2.699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Arozzi Vernazza Soft Fabric - chair Kontor Stol - Aluminium - Op til 140 kg

PriceData har fulgt prisen på Arozzi Vernazza Soft Fabric - chair Kontor Stol - Aluminium - Op til 140 kg i 173 dage. Laveste pris i perioden er 2.231 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 2.625 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.569 kr.

Den nuværende pris på 2.625 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Arozzi Vernazza Soft Fabric - chair Kontor Stol - Aluminium - Op til 140 kg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Arozzi Vernazza Soft Fabric - chair Kontor Stol - Aluminium - Op til 140 kg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20262.625 kr3 kr (0%)
23. maj 20262.622 kr6 kr (0%)
22. maj 20262.616 kr8 kr (0%)
21. maj 20262.608 kr7 kr (0%)
17. maj 20262.601 kr14 kr (1%)
15. maj 20262.615 kr4 kr (0%)
14. maj 20262.619 kr20 kr (1%)
18. apr. 20262.599 kr320 kr (14%)
1. apr. 20262.279 kr320 kr (12%)
5. feb. 20262.599 kr368 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret