Gå til hovedindhold

Arozzi Vernazza Supersoft Pink Kontor Stol - Pink - Stof - Op til 140 kg

ArozziSpillestoleEAN: 0850032247245
Pris fra 2.449 krtil 3.399 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 950 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Arozzi Vernazza Supersoft Pink Kontor Stol - Pink - Stof - Op til 140 kg og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2449 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Arozzi Vernazza Supersoft Pink Kontor Stol - Pink - Stof - Op til 140 kg
-28%2.449 kr
Før 3.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Arozzi Vernazza Supersoft Pink Kontor Stol - Pink - Stof - Op til 140 kg billede

Produktinformation

Gamingstol kombinerer Supersoft mikrofiberstof med en solid metalramme, 4D-armlæn, justerbar højde, 165° tilbagelæning og memory foam støtte til nakke og lænd. Arozzi Vernazza Supersoft er designet til maksimal støtte og komfort med et rummeligt sæde, åndbar fløjlsblød polstring og væskeafvisende stof, der er lettere at holde rent, understøttet af en holdbar hjulbase i aluminium og premium XL-hjul. Supersoft mikrofiberstof med åndbar, fløjlsblød tekstur 4D-armlæn justerbare i fire retninger Tilbagelænes op til 165° med låsbare trin og 12° låsbar gyngefunktion Memory foam nakkepude og lændepude for tilpasset støtte Bygget til at passe til en bred vifte af brugere leverer den stabil siddekomfort til lange arbejds- eller gaming-sessioner.

Produktspecifikationer

Mærke: Arozzi
Kategori: Gamer Stol
Artikel nr.: VERNAZZA-SPSF-PNK
EAN: 0850032247245
Varenr.: 3439065
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Arozzi Vernazza Supersoft Gamingstol (lyserød)
2.741 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Arozzi Vernazza Supersoft Stol
3.109 kr
Til butik
Gå til WEBdanes
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Arozzi Vernazza Supersoft Fabric - Pink
3.399 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Arozzi Vernazza Supersoft - Gaming chair - Pink
3.399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arozzi Vernazza Supersoft Pink Kontor Stol - Pink - Stof - Op til 140 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arozzi Vernazza Supersoft Pink Kontor Stol - Pink - Stof - Op til 140 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.449 kr2.449 krKøb
2Komplett DK2.741 kr2.741 krKøb
3CompuMail DK3.109 kr3.109 krKøb
4WEBdanes3.399 kr3.399 krKøb
5CS MEGASTORE DK3.399 kr3.598 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Arozzi Vernazza Supersoft Pink Kontor Stol - Pink - Stof - Op til 140 kg

PriceData har fulgt prisen på Arozzi Vernazza Supersoft Pink Kontor Stol - Pink - Stof - Op til 140 kg i 177 dage. Laveste pris i perioden er 2.449 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 3.399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.041 kr.

Den nuværende pris på 2.449 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Arozzi Vernazza Supersoft Pink Kontor Stol - Pink - Stof - Op til 140 kg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Arozzi Vernazza Supersoft Pink Kontor Stol - Pink - Stof - Op til 140 kg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20262.449 kr292 kr (11%)
17. maj 20262.741 kr11 kr (0%)
5. maj 20262.730 kr11 kr (0%)
4. maj 20262.741 kr338 kr (11%)
21. apr. 20263.079 kr281 kr (10%)
13. apr. 20262.798 kr11 kr (0%)
11. apr. 20262.809 kr270 kr (9%)
8. apr. 20263.079 kr320 kr (9%)
18. feb. 20263.399 kr714 kr (27%)
24. jan. 20262.685 kr714 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret