Gå til hovedindhold

Arozzi Vernazza Pure Black Kontor Stol - Op til 140 kg

ArozziSpillestoleEAN: 0850047390394
Pris fra 2.690 krtil 3.345 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 655 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.627 kr 2. maj

Sammenlign priser på Arozzi Vernazza Pure Black Kontor Stol - Op til 140 kg og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2690 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Arozzi Vernazza Pure Black Kontor Stol - Op til 140 kg
2.690 kr
Til butik
Arozzi Vernazza Pure Black Kontor Stol - Op til 140 kg billede

Produktinformation

Gamingstol med polstring i SoftPU-kunstlæder, robust metalramme, 3D-armlæn, justerbar højde og et ryglæn, der kan lænes tilbage op til 165° med en låsbar vippefunktion. Arozzi Vernazza SoftPU er designet til maksimal støtte og komfort med et rummeligt sæde, to bløde støttepuder til nakke- og lændestøtte samt en rengøringsvenlig, blød kunstlæderoverflade. 3D-armlæn justeres op/ned, frem/tilbage og roterer ind/ud Ryglæn kan lænes tilbage op til 165° med låsbare trin Låsbar vippefunktion op til 12° med justerbar modstand Forstærket aluminiumsfod med førsteklasses XL-hjul Belastningskapacitet: 145 kg Bygget til lange sessioner ved skrivebordet kombinerer den tilpasselig ergonomi med holdbare materialer for stabil og komfortabel siddeposition.

Produktspecifikationer

Mærke: Arozzi
Kategori: Gamer Stol
Artikel nr.: VERNAZZA-SPU-PBK
EAN: 0850047390394
Varenr.: 3446436
Gå til WEBdanes
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Arozzi Vernazza SoftPU - Sort
2.699 kr
Til butik
Arozzi Vernazza SoftPU - Sort billede

Produktinformation

Vernazza SoftPU™-designet bygger på Arozzis velrenommerede Vernazza stol og leverer enestående komfort og støtte. Denne stol er skabt med fokus på maksimal brugervenlighed. En solid ramme garanterer langvarig holdbarhed, og højden kan tilpasses indi

Produktspecifikationer

Mærke: Arozzi
Kategori: Gamer stol
EAN: 0850047390394
Varenr.: AZ150
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Arozzi Vernazza SoftPU - Gaming Chair - Pure Black
2.699 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gamerstol Arozzi Vernazza SoftPU - Pure Black
3.099 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gamerstol Arozzi Vernazza SoftPU - Pure Black
3.119 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Arozzi Vernazza Gamer Stol Sort
3.345 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arozzi Vernazza Pure Black Kontor Stol - Op til 140 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arozzi Vernazza Pure Black Kontor Stol - Op til 140 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.690 kr2.690 krKøb
2WEBdanes2.699 kr2.699 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.699 kr2.898 krKøb
4Boligcenter DK3.099 kr3.099 krKøb
5Vivas DK3.119 kr3.618 krKøb
6CompuMail DK3.345 kr3.345 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Arozzi Vernazza Pure Black Kontor Stol - Op til 140 kg

PriceData har fulgt prisen på Arozzi Vernazza Pure Black Kontor Stol - Op til 140 kg i 183 dage. Laveste pris i perioden er 2.471 kr (registreret d. 8. februar 2026), højeste er 2.699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.651 kr.

Den nuværende pris på 2.690 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Arozzi Vernazza Pure Black Kontor Stol - Op til 140 kg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Arozzi Vernazza Pure Black Kontor Stol - Op til 140 kg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20262.690 kr60 kr (2%)
4. maj 20262.630 kr3 kr (0%)
2. maj 20262.627 kr1 kr (0%)
30. apr. 20262.628 kr6 kr (0%)
26. apr. 20262.634 kr8 kr (0%)
25. apr. 20262.642 kr1 kr (0%)
24. apr. 20262.643 kr1 kr (0%)
23. apr. 20262.644 kr7 kr (0%)
18. apr. 20262.637 kr62 kr (2%)
17. apr. 20262.699 kr18 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret