Gå til hovedindhold

Arozzi Vernazza Brown Kontor Stol - Op til 140 kg

ArozziEAN: 0850047390295
Pris fra 2.679 krtil 2.699 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.627 kr 2. maj

Sammenlign priser på Arozzi Vernazza Brown Kontor Stol - Op til 140 kg og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2679 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Arozzi Vernazza Gamer Stol Brun
2.679 kr
Til butik
Arozzi Vernazza Gamer Stol Brun billede

Produktinformation

Arozzi Vernazza - Stol - ergonomisk - armstøtter - T-formet - vippe - drejeled - brun

Produktspecifikationer

Mærke: Arozzi
Artikel nr.: VERNAZZA-SPU-BWN
EAN: 0850047390295
Varenr.: 1001655493
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Arozzi Vernazza Brown Kontor Stol - Op til 140 kg
2.690 kr
Til butik
Arozzi Vernazza Brown Kontor Stol - Op til 140 kg billede

Produktinformation

Gamingstol med polstring i SoftPU-kunstlæder, 3D-armlæn, justerbar højde, 165° ryglænstilbagelænning og låsbar vippefunktion for støttende, tilpasselig komfort. Arozzi Vernazza SoftPU kombinerer en robust metalramme, rummeligt sæde og to bløde støttepuder til nakke- og lændestøtte, mens den glatte SoftPU-overflade er designet til at være nem at rengøre. SoftPU high-end kunstlæder, der er blødt at røre ved og nemt at tørre rent Kan lænes tilbage op til 165° med låsbare trin Låsbar vippefunktion op til 12° med justerbar modstand 3D-armlæn justeres op/ned, frem/tilbage og roterer ind/ud Forstærket aluminiumsfod med førsteklasses XL-hjul for glidende mobilitet Bygget til lange sessioner ved skrivebordet leverer den stabil støtte og fleksibel positionering, der hjælper dig med at forblive komfortabel og fokuseret.

Produktspecifikationer

Mærke: Arozzi
Kategori: Gamer Stol
Artikel nr.: VERNAZZA-SPU-BWN
EAN: 0850047390295
Varenr.: 3446434
Gå til WEBdanes
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Arozzi Vernazza SoftPU - Brun
2.699 kr
Til butik
Arozzi Vernazza SoftPU - Brun billede

Produktinformation

Vernazza SoftPU™-designet bygger på Arozzis velrenommerede Vernazza stol og leverer enestående komfort og støtte. Denne stol er skabt med fokus på maksimal brugervenlighed. En solid ramme garanterer langvarig holdbarhed, og højden kan tilpasses indi

Produktspecifikationer

Mærke: Arozzi
Kategori: Gamer stol
EAN: 0850047390295
Varenr.: AZ164
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Arozzi Vernazza SoftPU - Gaming Chair - Brown
2.699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arozzi Vernazza Brown Kontor Stol - Op til 140 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arozzi Vernazza Brown Kontor Stol - Op til 140 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.679 kr2.679 krKøb
2Proshop DK2.690 kr2.690 krKøb
3WEBdanes2.699 kr2.699 krKøb
4CS MEGASTORE DK2.699 kr2.898 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Arozzi Vernazza Brown Kontor Stol - Op til 140 kg

PriceData har fulgt prisen på Arozzi Vernazza Brown Kontor Stol - Op til 140 kg i 144 dage. Laveste pris i perioden er 2.627 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 2.959 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.673 kr.

Den nuværende pris på 2.679 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Arozzi Vernazza Brown Kontor Stol - Op til 140 kg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Arozzi Vernazza Brown Kontor Stol - Op til 140 kg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20262.679 kr49 kr (2%)
4. maj 20262.630 kr3 kr (0%)
2. maj 20262.627 kr1 kr (0%)
30. apr. 20262.628 kr6 kr (0%)
26. apr. 20262.634 kr8 kr (0%)
25. apr. 20262.642 kr1 kr (0%)
24. apr. 20262.643 kr1 kr (0%)
23. apr. 20262.644 kr7 kr (0%)
18. apr. 20262.637 kr42 kr (2%)
11. apr. 20262.679 kr17 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret